Umów wizytę Zapytaj lekarza 187 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2006 roku. W 2011 roku ukończyła doktorat z dziedziny protetyki stomatologicznej. Od 2017 roku współwłaścicielka Lighthouse Dental, kliniki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: LIGHTHOUSE DENTAL

  Polecam dr Polak. Jest uprzejma a przede wszystkim bardzo kompetentna osoba. Dokładnie komunikuje pacjentowi co będzie robić, jakie działania zamierza podjąć. Jest przy tym bardzo miła i uprzejma, a jednocześnie konkretna i fachowa. Osoba godna zaufania i dbająca o pacjenta.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bez jakichkolwiek zarzutów. Pierwszy raz zetknąłem się z takim profesjonalizmem w sprzęcie i obsługi pacjenta. Duże zaangażowanie i miła atmosfera. Polecam.

 • N
  Lokalizacja: LIGHTHOUSE DENTAL

  Pani dr Dominika ma niesamowite podejście do pacjenta, a tym bardziej do takiego, któremu robi się słabo już na samą myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym. Jej spokój, delikatność, empatia w stosunku do pacjenta, umiejętność słuchania, zrozumienia tego, co pacjent czuje i przy tym wszystkim pełen profesjonalizm sprawia, że leżąc na fotelu o nic się nie martwię, bo wiem, że oddaję swoje zdrowie i swoje zęby w jak najlepsze ręce.
  Dziękuję Pani doktor za tak cudowne podejście do mojej osoby, za Pani poczucie humoru, uśmiech i ciepło które pomagało i rozluźniało przed leczeniem i za naprawdę bezbolesne zabiegi, w co szczerze mówiąc bardzo wątpiłam, a rzeczywiście takie były.
  Pani dr Dominika ma również fantastyczne podejście do dzieci.Dzięki temu moje osobiste dziecko z niefajnymi doświadczeniami w innych gabinetach w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa oddaje się w ręce dr Dominiki. Ciepła, miła, uśmiechnięta, cierpliwa, delikatna, a jednocześnie dokładna i bardzo konkretna.
  Polecam Panią doktor Dominikę Polak wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i jednocześnie troskliwe podejście do pacjenta- szczególnie tego małego.

 • J
  Lokalizacja: LIGHTHOUSE DENTALUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani dr Dominika Polak to bardzo kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę osoba, a to co robi, robi z wielka pasją. Z jej usług stomatologicznych korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolona. Cenię panią doktor za jej profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jeżeli ktoś szuka bardzo dobrego stomatologa w Szczecinie to gorąco polecam!

 • K
  Lokalizacja: LIGHTHOUSE DENTAL

  Bardzo miła i konkretna Pani Doktor, profesjonalna i bardzo dokładna. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta, empatię, troskę o komfort podczas samego leczenia. Wizyty odbywają się w przemiłej atmosferze. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt. Od wielu lat korzystam z usług Pani dr Dominiki Polak, zdecydowanie polecam.

 • M
  Lokalizacja: LIGHTHOUSE DENTALUsługa: medycyna estetyczna

  Szczerze polecam Panią doktor. Jest osobą z ogromną wiedzą i bardzo wysoką kulturą osobistą. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo i wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Zaufałam i się nie pomyliłam. Polecam w 100%

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2006 roku. W 2011 roku ukończyła doktorat z dziedziny protetyki stomatologicznej. Od 2017 roku współwłaścicielka Lighthouse Dental, kliniki stomatologiczno-estetycznej w Szczecinie.

  Od lat, z dużym doświadczeniem i powodzeniem kreuje wizje pięknego i zdrowego uśmiechu poprzez interdyscyplinarne połączenie stomatologii estetycznej, protetyki, w tym zaburzeń czynnościowych narządu żucia, implantologii i periodontologii.

  Sprawnie wykonuje zabiegi regeneracyjne przyzębia, przeszczepów dziąsłowych, korekty wędzideł dzięki ukończonemu Curriculum Periodontologicznemu.

  Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging holistycznie tworzy „piękną ramę do obrazu” wykorzystując najnowsze techniki z użyciem m.in. kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogtatolplytkowego, nici, plasmy IQ, sonoqueena.

  W życiu kieruje się wizją, że „wszystko zaczyna się od uśmiechu”.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna, Wydział Stomatologii
 • Studium Doktoranckie na Wydziale Protetyki Stomatologicznej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

więcej