Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji z psychoanalizy jungowskiej. Prowadzę analizę, konsultacje psychologiczne, terapię do...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51, Warszawa

200 zł

CTIK - Centrum Terapii i Kreatywności

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51, Warszawa

200 zł

CTIK - Centrum Terapii i Kreatywności


Poradnictwo psychologiczne


Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51, Warszawa

200 zł

CTIK - Centrum Terapii i Kreatywności


Psychoterapia


Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51, Warszawa

200 zł

CTIK - Centrum Terapii i Kreatywności

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm, duża wiedza, znakomita intuicja. Zręczne stawianie granic, bezkompromisowa walka o ratowanie tożsamości pacjenta. Pomocna dłoń, która ratuje tonących w kryzysie.
Wspaniały towarzysz podróży wgłąb siebie.
Panie Dominiku – dziękuję.

Dominik Gebler

Również dziękuję i cieszę się, że mogłem towarzyszyć Pani w tej podróży.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pana Dominika z polecenia kolegi, któremu pomógł. Poszłam na pierwsze i kolejnych kilka pierwszych spotkań z pewną nieufnością, ostatecznie decydowałam się na to, by ktoś grzebał mi w głowie, więc chciałam mieć pewność, że osoba ta nie zrobi mi krzywdy i ma odpowiednie kwalifikacje. Nie zawiodłam się. Moja terapia jeszcze trwa, całość zamknie się pewnie w około 2 latach, dzięki temu, że zdecydowałam się na jej podjęcie jestem teraz innym człowiekiem i sama ze sobą lepiej się czuję, łatwiej jest mi być asertywną, zdecydowaną i potrafię w końcu ochronić siebie. Po pewnym czasie tradycyjnej terapii, pan Dominik zaproponował mi EMDR. Cieszę się, że się na ten krok zdecydowałam, choć nie ukrywam, że podchodziłam do tego nieco sceptycznie. W moim przypadku EMDR przynosi, szybkie i znaczące, pozytywne efekty.
Jest to profesjonalny specjalista w swojej dziedzinie, czuję się podczas terapii bezpiecznie i zauważam pozytywny efekt zmiany w sobie. Byłam otwartą raną, dzięki pomocy pana Dominika goję się i to bardzo skutecznie.
Polecam.
Dziękuję panie Dominiku!


E
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Dominika Geblera. Gdy byłam w bardzo złym stanie psychicznym z intensywnymi myślami samobójczymi, zrobił wtedy najlepszą rzecz dla mnie - dyrektywnie skierował mnie do psychiatry i umówił się od razu na następne spotkanie. Terapia trwa w czasie i czasami nie jest łatwo, ale radzę sobie coraz lepiej w życiu, na dodatek bez leków!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jak to bywa z psychologami, przyszedłem z jednym okazało się, że chodzi o coś innego. Najważniejsze, że Pan Dominik skutecznie mi pomógł.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Dominik został mi polecony przez kilku znajomych. Zanim zdecydowałam się na spotkanie wahałam się bardzo długo. Dziś już wiem, że całkiem niepotrzebnie. Można się do Niego zwrócić praktycznie z każdym problemem, jest bardzo otwarty na klienta, chętnie służy pomocą i wsparciem. Podczas spotkań uważnie słucha, wyciąga trafne wnioski i w ogóle ma się wrażenie, że rozmawia się z równym sobie człowiekiem. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania, życzliwości i zrozumienia, co o dziwo czasem bywa rzadkością wśród przedstawicieli tej profesji. Jest bardzo naturalny i autentyczny w tym co mówi, dodatkowo kiedy sytuacja tego wymaga potrafi być współczujący. Nieustannie się dokształca, co jest ogromnym plusem. Wszystko to razem sprawiło, że z czystym sumieniem mogę Panu Dominikowi wystawić ocenę celującą. Gorąco polecam każdemu, kto oczekuje w pełni profesjonalnego podejścia do problemu. Warto jest czasem spróbować zawalczyć o siebie. Ja ze swej strony pozdrawiam Pana Dominika serdecznie za wszystko dziękując.


Opinia z dnia 12.12.2012 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


S
Użytkownik zweryfikowany

Ja również byłam klientką tego pana i mam zupełnie odmienną opinię o nim i jego pracy psychoterapeutycznej. Pan Dominik Gebler przysypiał podczas sesji i widać było, że jest znudzony moimi problemami, natomiast wyraźnie się ożywiał, gdy zaczynał wypytywać mnie o kwestie intymne ( zaznaczam, że w moim przypadku było to nieuzasadnione, bo problem, z którym się zwróciłam zupełnie dotyczył innej sfery). Czułam się bardzo niekomfortowo. Pan Dominik Gebler nie szanuje cudzej intymności i prywatności, a przede wszystkie przekracza granice kompetencji zawodu psychologa. A wpis wyżej tak szczegółowo zachwalający jego "wybitne" umiejętności wygląda na zwykłą kryptoreklamę. Zdecydowanie ODRADZAM, omijajcie CTIK szerokim łukiem!!!

Dominik Gebler

Komentarz, o którym Pani napisała jest z pewnością subiektywny ale osoba zamieszczająca go ma prawo do swojej wypowiedzi, jeżeli uznaje to za ważne - wówczas nie jest to kryptoreklamą. Jeżeli zamiarem osoby wystawiającej negatywny komentarz jest antyreklama, to metoda jest nieuczciwa - relacja terapeutyczna jest intymna dla obu stron, więc pisanie o takich zarzutach miałoby wartość, gdyby były one zaprezentowane na sesji i omówione z terapeutą. Opisana sytuacja dotyczy najprawdopodobniej jednej sesji, to pierwsze wrażenie jest bolesne ale dowodzi oczekiwań, których żaden terapeuta nie może spełnić na jednym spotkaniu. Jeżeli faktycznie jest tak, że ma Pani ze sobą problem (np.; komunikowanie potrzeb, stawianie granic, obawa przed konfrontacją), proponuję dać szansę innemu terapeucie i omówić z nim swoje wątpliwości. Terapia nie jest od zaspokajania potrzeb ale od rozwiązywania określonych problemów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

39 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Długo by opisywać mój stan i wiem, że powinnam juz dawno udać się do psychologa/psychiatry. Niestety obawiam się, że przez to mogę stracić świadczenia z mops z tytulu opieki nad moją mamą.
  Najważniejszym dokuczliwym problemem przez co nie mogę funkcjonowac normalnie jest fobia społeczna. Z uwagi na opieke nad mama. Robie zakupy, załatwiam sprawy urzędowe. Od dłuższego czasu nie mogę się przełamać by iśc do naszego sklepu na wiosce. Na sama myśl ogarnia mnie strach, cała się trzęse, wiec niestety musi chodzić moja mama. Udaje mi się robić większe zakupy w miescie, ale to też wykancza mnie psychicznie. Chciałabym normalnie funkcjonowac i wyreczac mamę w jak największej ilości spraw.
  Niestety to tylko jeden z wielu moich problemów psychicznych, ale ten, który najbardziej przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Jak sobie pomóc bez potrzeby pójścia do lekarza?

  Nie są mi znane przykłady, aby z tego powodu ktoś utracił świadczenia. Taka sytuacja byłaby wręcz kuriozalna. Proszę udać się do specjalisty w swoim regionie, w tej sytuacji najlepiej do psychologa. Niestety sama nic Pani nie zdziała i chyba nie muszę przekonywać, bo z pewnością podjęła już Pani wiele prób.

  Dominik Gebler

 • Pytanie dotyczące tiki

  Jestem mamą 7 letniego synka.Od roku ma tiki z przerwami, wyrzuty ramion , chrzakanie.Teraz jest chory a przy infekcji słyszałam że tiki się nasilają.Pierwsze tiki pojawiły się w czerwcu 2018 roku po uderzeniu w głowę w przedszkolu.Proszę mi powiedzieć jakie badania nam wykonać by dowiedzieć się skąd się wzięły tiki.Miał robiony rezonans eeg i nic nie wykryto, teraz w maju będzie będzie miał wykonywane testy alergiczne.Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam !

  Dzień dobry,

  skoro od strony medycznej nie stwierdzono nieprawidłowości, należy założyć z dużym prawdopodobieństwem, że jest to wynik urazu psychicznego, czyli problem psychologiczny. Z poziomu osoby dorosłej może być to kwestia nabitego guza, natomiast z poziomu psychiki dziecka sytuacja mogła wygląda inaczej. W tego typu sytuacjach reakcja dorosłych jest kluczowa. Jeśli było duże zaaferowanie, atmosfera tragedii, dziecko mogło być narażone na silny stres, bo nie rozumiało sytuacji, a reakcje dorosłych nadają znaczenie. Jeśli jest Pani z Warszawy polecam moje koleżanki z zespołu Agatę Nowakowską i Dominikę Słomińską.
  Pozdrawiam

  Dominik Gebler

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji z psychoanalizy jungowskiej. Prowadzę analizę, konsultacje psychologiczne, terapię do...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia