Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth. Ukończone szkolenia Manipulacji Powięzi (FM wg. Stecco). W trakcie 3,5 letniej specjalizacji...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Columna Medica klinika rehabilitacji wieloletni ból w kolanie

Dzięki terapii przeprowadzonej przez Pana Dawida Żaka ustąpił wieloletni problem z kolanem i dzięki temu mogłem wrócić do aktywności fizycznej. Kilkanaście zabiegów terapeutycznych przeprowadzonych przez Pana Dawida polegających na rozmasowaniu powięzi mięśniowych doprowadziło do takiej poprawy lewego kolana że nie potrzebna były onne terapie zalecane przez innych lekarzy. Pan Dawid to terapeuta z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zaliczony Półmaraton Warszawski i kolejne biegi już niedługo. Super miły kontakt. Jeszcze raz dziękuję. Gorąco polecam.
Wojciech Adamczyk


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Columna Medica klinika rehabilitacji

Pan Dawid to fizjoterapeuta kompetentny, w pełni zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta. Pracuje z pasją, co przekłada się na pozytywne efekty w procesie leczenia. Fizjoterapeuta ambitny, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Bardzo przyjazny, życzliwy i pomocny dla pacjenta. Osobiście bardzo się cieszę, że trafiłam na tak utalentowanego specjalistę, który pomógł mi najpierw przygotować się do zabiegu, a później wrócić do sprawności ruchowej. Potrafi wysłuchać pacjenta, reagując natychmiast na pojawiające się problemy. Zawsze służący pomocą, radą i dobrym słowem. Fizjoterapeuta godny polecenia każdemu!


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście, ogromna kultura osobista i szacunek do pacjenta. Specjalista wysokiej klasy, nieustannie się szkoli i poszukuje nowych rozwiązań dla pacjentów. Trafnie diagnozuje problemy i dobiera rodzaj terapii. Z całego serca polecam! Warto zainwestować w swoje zdrowie i oddać się w Jego ręce.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplomowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth. Ukończone szkolenia Manipulacji Powięzi (FM wg. Stecco). W trakcie 3,5 letniej specjalizacji...

Zobacz pełen opis