mgr

Dawid Więckowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

11 opinii +dodaj

Psychoterapia to dla mnie przede wszystkim poznanie, które w kontakcie terapeutycznym odsłania prawdę o nas samych. To także odkrywanie zasobów, które wydobyte i wykorzystane wyławiają… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Spotkanie było bardzo pozytywne, Lekarz zachowywał się bardzo uprzejmie i wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia. Widać było, że zależało mu na tym. Za co bardzo dziękuje.

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: stres, niska samoocena

  Zdecydowanie polecam rozmowę z Panem Dawidem. Już po pierwszej wizycie miałem wrażenie, że widzę, rzeczy których wcześniej nie potrafiłem dostrzec. Świętnie poprowadził moje myśli tak, że sam wiedziałem jak sobie pomóc i nad czym powinienem pracować. Jest to człowiek sympatyczny, profesjonalny ale zarazem bardzo ludzki i empatyczny.

  B.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: Psychoterapia par

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Po pierwszej wizycie znaczna poprawa nastroju. Świetne metody leczenia i fachowa pomoc. Lekarz godny zaufania. Serdecznie polecam.
  Agnieszka

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pan Dawid Więckowski , to lekarz na poziomie . Wysłuchuje wnikliwie pacjenta , a później daje trafne wskazówki , a przy tym jest miły i taktowny . Widać , że jest obowiązkowy i do każdej mojej wizyty przykładał równą miarę . Reasumując Pan Doktor jest godny polecenia innym pacjentom .

  Tomasz

 • J
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Trafiłam do tego Pana całkiem przypadkiem. Długo broniłam się aby gdziekolwiek udać się po pomoc.Strasznie się stresowałam się wykonywaną pracą i tego powodu przez krótki czas byłam pod opieką innego psychoterapeuty. Niestety nie pomógł. Już po pierwszej wizycie u Pana Dawida byłam miło zaskoczona. Teraz czuję się znacznie lepiej, łatwiej mierzyć mi się z codziennymi trudnościami. Pan Dawid to sympatyczny i bardzo mądry człowiek. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dawid to ciepły, inteligentny oraz bardzo elokwentny człowiek, z którym zawsze świetnie mi się rozmawiało.

 • K
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  W trakcie konsultacji pan Dawid wykazał się dużą wyrozumiałością i ciepłem. Poczułem, że problem, z którym przyszedłem trafił na odpowiedni grunt. Dzięki rozmowie to czego doświadczam wydaje mi się teraz bardziej zrozumiałe. Polecam!

 • P
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Bardzo polecam!
  Uzyskałem świetną pomoc. Rozmowa w miłej atmosferze, pełnej akceptacji i przestrzeni na to, co we mnie siedziało. Pan Dawid na pewno prezentuje świetne podejście do tematu!

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: problemy ze snem

  Po wizycie wreszcie przespałem całą noc, bez wybudzania się co 2-3 godziny. Wybieram się jeszcze z innym problemem. Warto było.

 • R
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: zaburzenia w relacjach z ludźmi, zaburzenia emocjonalne

  Pan Dawid Więckowski to psycholog godny zaufania. Jego mocną stroną jest zadawanie trafnych pytań, które pozwalają skierować myśli na właściwe, lepsze tory. Od P. Dawida wyszłam naładowana pozytywną energią i z nadzieją na nowe możliwości. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia to dla mnie przede wszystkim poznanie, które w kontakcie terapeutycznym odsłania prawdę o nas samych. To także odkrywanie zasobów, które wydobyte i wykorzystane wyławiają z trudnej sytuacji. W swej pracy szczególne znaczenie ma dla mnie poszanowanie indywidualności pacjenta, Jego/Jej rozumienie problemu oraz zachodzących procesów. W drodze rozwoju osobowego subtelnie nakierowuję na rozwikłanie zawiłości utrudniających spełnione, satysfakcjonujące życie. Staram się szukać rozwiązań wspólnie by ostatecznie wypracować najdogodniejszy i najbardziej satysfakcjonujący sposób dla każdej z odwiedzających mnie Osób.

  Swój warsztat opieram w głównej mierze o psychoterapię Gestalt, korzystam również z psychoterapii egzystencjalnej, podejścia skoncentrowanego na Osobę oraz ogółu metod pracy ciałem.

  Studia magisterskie z psychologii ukończyłem w Krakowie, broniąc pracy dyplomowej pt.: "Kryzys duchowy w ujęciu teorii Dezintegracji pozytywnej". Jestem obecnie w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, gdzie umacniam się w swych kompetencjach oraz strukturalizuję ówcześnie posiadaną wiedzę.

  W zakresie mych usług znajdują się: sesje indywidualne, terapię par oraz rodzin.

  Wytchnienia dostarcza mi grono najbliższych. Odpoczywam przy muzyce i medytacyjnym wglądzie dnia codziennego. Wykonywany zawód jest mą niezaprzeczalną pasją.

  Doskonale swe umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, wykładach; również spoza dziedzin stricte kojarzonych z psychologią i psychoterapią.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoonkologia
 • Socjoterapia
więcej

Edukacja

 • Akademia Krakowska im Frycz Modrzewskiego, kierunek: psychologia ze specjalnością kliniczno-sądową

Nagrody i wyróżnienia

 • .