mgr

Dawid Więckowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Psychoterapia to dla mnie przede wszystkim poznanie, które w kontakcie terapeutycznym odsłania prawdę o nas samych. To także odkrywanie zasobów, które wydobyte i wykorzystane wyławiają… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dawid Więckowski

  Bardzo dobry i cierpliwy psychoterapeuta. Uważnie słucha i pozwala pacjentowi na spojrzenie na swój problem z zupełnie innej perspektywy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Spotkanie było bardzo pozytywne, Lekarz zachowywał się bardzo uprzejmie i wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia. Widać było, że zależało mu na tym. Za co bardzo dziękuje.

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: stres, niska samoocena

  Zdecydowanie polecam rozmowę z Panem Dawidem. Już po pierwszej wizycie miałem wrażenie, że widzę, rzeczy których wcześniej nie potrafiłem dostrzec. Świętnie poprowadził moje myśli tak, że sam wiedziałem jak sobie pomóc i nad czym powinienem pracować. Jest to człowiek sympatyczny, profesjonalny ale zarazem bardzo ludzki i empatyczny.

  B.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: Psychoterapia par

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Po pierwszej wizycie znaczna poprawa nastroju. Świetne metody leczenia i fachowa pomoc. Lekarz godny zaufania. Serdecznie polecam.
  Agnieszka

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pan Dawid Więckowski , to lekarz na poziomie . Wysłuchuje wnikliwie pacjenta , a później daje trafne wskazówki , a przy tym jest miły i taktowny . Widać , że jest obowiązkowy i do każdej mojej wizyty przykładał równą miarę . Reasumując Pan Doktor jest godny polecenia innym pacjentom .

  Tomasz

 • J
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Trafiłam do tego Pana całkiem przypadkiem. Długo broniłam się aby gdziekolwiek udać się po pomoc.Strasznie się stresowałam się wykonywaną pracą i tego powodu przez krótki czas byłam pod opieką innego psychoterapeuty. Niestety nie pomógł. Już po pierwszej wizycie u Pana Dawida byłam miło zaskoczona. Teraz czuję się znacznie lepiej, łatwiej mierzyć mi się z codziennymi trudnościami. Pan Dawid to sympatyczny i bardzo mądry człowiek. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dawid to ciepły, inteligentny oraz bardzo elokwentny człowiek, z którym zawsze świetnie mi się rozmawiało.

 • K
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  W trakcie konsultacji pan Dawid wykazał się dużą wyrozumiałością i ciepłem. Poczułem, że problem, z którym przyszedłem trafił na odpowiedni grunt. Dzięki rozmowie to czego doświadczam wydaje mi się teraz bardziej zrozumiałe. Polecam!

 • P
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Bardzo polecam!
  Uzyskałem świetną pomoc. Rozmowa w miłej atmosferze, pełnej akceptacji i przestrzeni na to, co we mnie siedziało. Pan Dawid na pewno prezentuje świetne podejście do tematu!

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: problemy ze snem

  Po wizycie wreszcie przespałem całą noc, bez wybudzania się co 2-3 godziny. Wybieram się jeszcze z innym problemem. Warto było.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia to dla mnie przede wszystkim poznanie, które w kontakcie terapeutycznym odsłania prawdę o nas samych. To także odkrywanie zasobów, które wydobyte i wykorzystane wyławiają z trudnej sytuacji. W swej pracy szczególne znaczenie ma dla mnie poszanowanie indywidualności pacjenta, Jego/Jej rozumienie problemu oraz zachodzących procesów. W drodze rozwoju osobowego subtelnie nakierowuję na rozwikłanie zawiłości utrudniających spełnione, satysfakcjonujące życie. Staram się szukać rozwiązań wspólnie by ostatecznie wypracować najdogodniejszy i najbardziej satysfakcjonujący sposób dla każdej z odwiedzających mnie Osób.

  Swój warsztat opieram w głównej mierze o psychoterapię Gestalt, korzystam również z psychoterapii egzystencjalnej, podejścia skoncentrowanego na Osobę oraz terapii skoncentrowanej na emocje.

  Studia magisterskie z psychologii ukończyłem w Krakowie, broniąc pracy dyplomowej pt.: "Kryzys duchowy w ujęciu teorii Dezintegracji pozytywnej". Jestem obecnie w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, gdzie umacniam się w swych kompetencjach oraz strukturalizuję ówcześnie posiadaną wiedzę.

  W zakresie mych usług znajdują się: sesje indywidualne, terapie par.

  Wytchnienia dostarcza mi grono najbliższych. Odpoczywam przy muzyce i medytacyjnym wglądzie dnia codziennego. Wykonywany zawód jest mą niezaprzeczalną pasją.

  Doskonale swe umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, wykładach; również spoza dziedzin stricte kojarzonych z psychologią i psychoterapią.

  Konsultacja oraz sesja indywidualna trwają zwykle 50 minut, sesja partnerska 80 minut

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Akademia Krakowska im Frycz Modrzewskiego, kierunek: psychologia ze specjalnością kliniczno-sądową

Nagrody i wyróżnienia

 • .