Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 507 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoją karierę zawodową rozpoczął w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Przez rok kształcił się i nabierał doświadczenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
175 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Ogromna wiedza i wzorowe podejście do pacjenta! Lekarz o dużej empatii, słuchający i sugerujący w sposób rzetelny najlepsze rozwiązanie. Skupienie i poświęcenie swojej uwagi pacjentce w 100%. Szczegółowo opisany proces przedzabiegowy, zabiegowy i pozabiegowy.
  Polecam zdecydowanie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: augmentacja punktu G

  Rzeczowo, bardzo kompetentnie i sympatycznie. Konsultacja i wyczerpująca rozmowa pozwoliły wybrać metodę leczenia. Bardzo polecam

 • M
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: zabieg ginekologiczny

  Dr Serafin to wspaniały lekarz. To juz drugi mój zabieg w jego wykonaniu. Za kazdym razem wszystko wyjasnia, odpowiada na wszytkie pytania, nie przekonuje na siłe, jest rzeczowy i analizuje wszystkie za i przeciw jesli chodzi o zabieg.
  wizyty kontrolne na kazde moje zyczenie, opieka pielegniarek równiez na bardzo wysokim poziomie.
  tydzien po zabiegu wróciłam do formy.
  Polecam dla wszystkich kobiet z problemami zwiazanymi ze zblizajaca sie menopauzą.

 • W

  Dr.Serafin to świetny specjalista. Bardzo szegolowo przeprowadza wywiad. Delikatny, zabawny, bardzo miły lekarz. Można poczuć się swobodnie i pewnie w jego rękach. Posiada słodkie sukieneczki, dzięki którym nie czujemy się skrępowane przy siadania na fotelu. Ginekolog godny polecenia.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta z zakresu ginekologii estetycznej

  Dr Serafin jest wspaniałym lekarzem. Mimo mojego początkowego ogromnego skrępowania i zażenowania każda wizyta przebiegała bezstresowo i przyjemnie. Wstyd znika po kilku minutach. Już po pierwszej rozmowie widać, że jest to osoba, której zależy nasze zadowolenie i w pełni rozumie obawy, skrępowanie kobiet a przede wszystkim istotę problemu. Na każde pytanie (nawet które wydawało mi się głupie) odpowiada wyczerpująco, cierpliwie i życzliwie. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z lekarzem, który ma tak fantastyczne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: drobne zabiegi ginekologiczne

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Z gabinetu wyszłam i wiedziałam wszystko, nie musiałam zadawać dodatkowych pytań.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: diagnostyka niepłodności

  Profesjonalne podejście do pacjentki! to moja pierwsza wizyta u Pana doktora Dawida Serafina. Wysoki poziom kultury osobistej, bardzo miły, sympatyczny lekarz, wzbudzajacy zaufanie. Wizyta przebiegla w niestresującej atmosferze, bardzo rzeczowo wyjaśnia problem z jakim kobieta się zgłasza. Polecam

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Kulturalny miły i rzeczowy lekarz. Wizyta przebiega w przyjemnej niestresującej atmosferze. Pan doktor wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy. Zawsze pyta czy wszystko jest jasne i czy są jakieś pytania. Pacjentka dostaje wszystkie zalecenia wydrukowane na kartce dzięki czemu o niczym nie zapomni. Wizyta zazwyczaj odbywa się punktualnie o wyznaczonej godzinie. Polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Dr Serafin ma świetne podejście do pacjenta. Na zadawane pytania odpowiada wyczerpująco. Ponadto jest bardzo miły i przesympatyczny. Wizyta jak najbardziej na plus, na pewno zostanę stałą pacjentką :)

 • E
  Lokalizacja: Serafin Clinic Specjalistyczne Centrum Medyczne. Leczenie i diagnostyka niepłodności

  Miły i kulturalny ginekolog, a przede wszystkim profesjonalista w swoim fachu. Wizyty u Pana doktora przebiegają bezstresowo. Pan doktor rzetelnie tłumaczy każdy problem, z którym się przychodzi. Kieruje na badania, które powinny być wykonane. Polecam tym, którzy od dawna szukają dobrego ginekologa.

Pytania pacjentów (195)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa

  Swoją karierę zawodową rozpoczął w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Przez rok kształcił się i nabierał doświadczenia w zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie w zakresie patologii ciąży zdobywał pracując na klinice Patologii Ciąży w Rudzie Śląskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych m. in. w Bostonie, San Francisco, Monachium czy Lizbonie z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii jak również ginekologii estetycznej. Obecnie pracując w Klinice Gyncentrum w Katowicach zajmuje się leczeniem niepłodności, przeprowadzaniem zabiegów in vitro oraz jest specjalistą w zakresie laserowej ginekologii estetycznej oraz specjalistą w zakresie wypełnień i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego

  Jako specjalista w zakresie ginekologii estetycznej, jest ekspertem i jednocześnie lekarzem przeprowadzającym szkolenia w tym zakresie. Jest również wykładowcą na wielu konferencjach naukowych poświęconych ginekologii estetycznej.

  Dzięki swojemu doświadczeniu w wąskiej dziedzinie ginekologii jaką jest ginekologia estetyczna był ekspertem cytowanym w wielu magazynach, czasopismach i telewizji m. in. Puls medycyny , Focus czy Dzień Dobry TVN .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Staże

 • Klinika Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech
 • Klinika Patologii Ciąży w Rudzie Śląskiej