lek.

Dawid Pluta Plutowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Następnie rozpocząłem pracę we wrocławskim szpitalu psychiatrycznym ,,DCZP”. Tam przez 5… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne REH4uUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan doktor ma cierpliwość, która bardzo pomaga w pierwszym kontakcie, poświęca dużo czasu i rozmawia uważnie z pacjętem. Jestem pełna uznania! Polecam wszystkim ! Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne HIPOKRATES

  Pan Dawid jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.To taki lekarz z powołaniem.Umie wysłuchać,doradzić i dobrać odpowiednie leki.Bardzo bałam się pierwszej wizyty u niego,ale ten człowiek ma w sobie coś takiego,że pomimo wstydu opwiedziałam mu wszystko a nawet więcej o tym co mnie gryzie.Jeszcze nie zakończyłam leczenia,ale po trzech miesiącach jestem całkowicie innym człowiekiem.Dziękuję Panie Doktorze z całego serca!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne HIPOKRATES

  jak na razie to byłam z mamą na pierwszej wizycie więc o wynikach leczenia jest cokolwiek ciężko powiedzieć,ale mogę powiedzieć że pan doktor jest bardzo miły i konkretny,czeka cierpliwie,aż pacjentka się wypowie ,odpowiada na każde zadane pytanie

 • G
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne REH4u

  Bardzo miły i kontaktowy lekarz . Odkładałam wizytę bardzo długo , wstydziłam się , bałam tak naprawdę niepotrzebnie .Rozmowa z doktorem dodała mi skrzydeł i każdemu polecam aby nie odkładał wizyty bo lekarz to też człowiek i i jest poto by pomóc .

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz , umie wysluchac, jest opanowany, a zarazem bardzo sympatyczny wzbudza zaufanie -pacjent od razu czuje sie swobodnie na wizycie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne HIPOKRATES

  Pan Doktor jest pomocny w w każdej sytuacji. W mojej sytuacji dostałam bardzo dużom pomoc jeszcze ponat rok temu byłam osobą gdzieś tam w sobie zagubioną nie wiedziałam co znaczy uśmiechać sie teraz jestem osobą bardzo pogodną i idę przez życie uśmiechem na twarzy a to wszystko zawdzięczam Panu Doktorowi że jestem sobą Dziękuję więcej takich lekarzy .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne REH4uUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Takich lekarzy powinno być więcej. Lekarz z powołania. Bardzo, bardzo polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne HIPOKRATES

  Dziękuje konsultacja odbyła się w przyjemnej atmosferze doktor kompetenty,polecam,mimo ze wizyta nie odbyła sie w zaplanowanym dniu,to w ustalonym innym terminie,doktor przeprosił zachował wielka klase,pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ten lekarz stara się widzieć chorego i jego oczekiwania. Wychodzi naprzeciw z pomocą i nie stara się tylko widzieć pieniądz, o czym się przekonałem i wyszedłem z uśmiechem od niego.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne HIPOKRATESUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwszy raz lekarz rozmawiał ze mną a nie tylko przepisywał leki. Zaskoczył mnie tym, że tak trafnie ocenił mój stan zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
  Następnie rozpocząłem pracę we wrocławskim szpitalu psychiatrycznym ,,DCZP”. Tam przez 5 lat zdobywałem wiedzę i doświadczenie pracując jako lekarz psychiatra w oddziałach psychiatrycznych stacjonarnych i dziennych, w oddziale leczenia nerwic i poradni zdrowia psychicznego.
  Obecnie pracuję jako kierownik oddziału ogólnopsychiatrycznego w Miliczu i prowadzę praktykę w prywatnym gabinecie.
  Pracuję też z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Aby rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w pracy z pacjentem zwłaszcza w gabinecie prywatnym ukończyłem 4 - letnią szkołę psychoterapii poznawczo - behawioralnej w Warszawie.
  Jeśli masz wrażenie, że życie Twoje lub kogoś z Twoich bliskich zatrzymało się na zakręcie i potrzebujesz pomocy w odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa oraz pewności siebie zapraszam na spotkanie. Razem możemy spróbować znaleźć rozwiązanie, które pomoże Tobie inaczej spojrzeć na siebie i poprawić Twoje samopoczucie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski