Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W swojej pracy łączę podejście poznawczo- behawioralne, terapię neurolingwistyczną i podejście systemowe. Pracuję osobami z dorosłymi i młodzieżą. Posiadam Certyfikat Praktyka... więcej

Adresy i cenniki usług

 • Dawid Oleksiak

  ul. Druskienicka 17, Jeżyce
  60-467 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W swojej pracy łączę podejście poznawczo- behawioralne, terapię neurolingwistyczną i podejście systemowe. Pracuję osobami z dorosłymi i młodzieżą.
  Posiadam Certyfikat Praktyka NLP, ukończyłem kurs certyfikacyjny Mistrza NLP w Polskim Instytucie NLP w Warszawie. Zakończyłem szkolenie w ramach dwuletniego Studium Coachingu MLC w Polskim Instytucie NLP w Warszawie. Ukończyłem kurs Pierwszego Stopnia w Racjonalnej Terapii Zachowania, kurs Hipnoza i hipnoterapia dla profesjonalistów oraz Kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin w WTTS. Jestem w trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty poznawczo - behawioralnego PTTPB. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
  Psychoterapeuta, psycholog, coach.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Chodziłem do Pana Dawida przez kilka miesięcy. Czułem się dobrze na spotkaniach z nim. Zawsze słuchał z uwagą tego co mówiłem. Cierpliwy. Spokojnie wszystko mi wyjaśniał. Pracowaliśmy nad moimi lękami i relacjami z innymi ludźmi.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online