Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam serdecznie, mam 40 lat, jestem psychologiem. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia – specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • zazywam takie leki lerivon,acipreks czuje sie po nich zle bo spada mi cisnienie i nic mi sie nie chce.czy wizyta u psychologa moze mi pomoc

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dawid Frąckowiak

  Witam serdecznie, zachęcam Panią do omówienia skutków ubocznych ze swoim lekarzem psychiatrą. Może to być bardzo ważne dla Pani dalszego leczenia. Lekarz może dobrać inne leki lub zmienić dawkowanie, jeśli… Więcej

 • Mam 15 lat i jestem osobą zamkniętą w sobie, nie potrafię zaufać ludziom. Czuję się samotna nawet w obecności innych osób. Do tego możliwe jest że mam pewne zaburzenie psychiczne i potrzebuję psychoterapii. Potrzebuję osoby której mogłabym powiedzieć o swoich problemach i mieć pewność że ta osoba mnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dawid Frąckowiak

  Witam serdecznie,
  pracuję wyłącznie z osobami dorosłymi.
  Pozdrawiam.
  P.S. W Twoim przypadku, ponieważ jesteś osobą niepełnoletnią, konieczna będzie zgoda Twoich rodziców lub prawnych…

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie, mam 40 lat, jestem psychologiem. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia – specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS Wydział Zamiejscowy w Poznaniu oraz studia magisterskie na kierunku filozofia – specjalność komunikacja społeczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem również Podyplomowe Studium Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie pogłębiam swoje umiejętności psychoterapeutyczne, uczestnicząc w pięcioletnim całościowym kursie psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. na Oddziale Dziennym w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Poznaniu. Odbyłem również staż w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. Uczestniczyłem i nadal regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu psychoterapii, psychologii klinicznej oraz seksuologii. Posiadam doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz grupami.

  W praktyce psychoterapeutycznej integruję dorobek sprawdzonych naukowo nurtów psychoterapii i korzystam z różnych technik terapeutycznych, które starannie dobieram, dostosowując je do indywidualnych trudności i potrzeb klienta. W pracy cenię relację z drugim człowiekiem, starając się już od pierwszego spotkania budować przestrzeń do jego rozwoju i zmian. Pracując nad obszarami problemowymi klienta wykorzystuję również jego mocne strony. Jako psycholog pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u doświadczonego i certyfikowanego superwizora.

  Zapraszam na sesje, gdy:

  - masz trudność w zaakceptowaniu siebie
  - potrzebujesz większej motywacji
  - czujesz, że nie jesteś w pełni zadowolony(a) ze swojego życia, masz poczucie "utknięcia" w życiu
  - jesteś niezadowolony(a) ze swojej samooceny
  - chcesz zmienić coś w swoich relacjach, np. z rodzicami, partnerem/partnerką, przyjaciółmi, znajomymi
  - doznajesz przemocy
  - jesteś agresywny(a) lub stosujesz przemoc
  - doświadczasz kryzysu
  - masz problemy w pracy
  - przeżywasz dużo poczucia winy lub wstydu
  - doświadczasz silnego lęku czy niepokoju
  - odczuwasz obniżony nastrój
  - chcesz wyrzucić z siebie trudne emocje
  - masz problem z akceptacją swojego ciała
  - przytłacza Cię stres
  - czujesz się przytłoczony lub przygnębiony
  - masz problemy ze snem lub jedzeniem
  - chcesz nauczyć się lepiej dbać o swoje prawa lub odmawiać
  - chcesz się rozwijać i lepiej kontaktować się ze sobą
  - chcesz tworzyć inne związki niż do tej pory
  - potrzebujesz wsparcia psychologicznego

  W trosce o dobro Pacjentów oraz o jak najwyższą jakość oferowanych usług stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne.

  Dwie naczelne zasady, których przestrzegam w pracy jako psycholog i terapeuta to dyskrecja i szacunek. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Każdego człowieka uważam za niepowtarzalną jednostkę.

  Prywatnie lubię wycieczki rowerowe, interesującą książkę i dobre kino. Uwielbiam też rozmawiać z ludźmi - zawodowo, ale również prywatnie, z przyjaciółmi.

  Zapraszam na konsultację. Razem zastanowimy się, jakiego rodzaju pomoc jest Tobie potrzebna. Posiadam doświadczenie w różnych obszarach pomocy psychologicznej. Postaram się znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

  Pierwsza konsultacja trwa 60 minut (koszt 120 zł) lub 90 minut (koszt 180 zł). Sesja terapeutyczna trwa 60 minut i kosztuje 120 zł.

  W przypadku konsultacji online (poprzez Skype) po umówieniu wizyty proszę o kontakt mailowy. Po skontaktowaniu się wysyłam mailem dane do przelewu. Obowiązuje płatność z góry na co najmniej jeden dzień przed terminem konsultacji.

  W przypadku odwołania wizyty proszę o informacje co najmniej 24 godziny przed umówionym terminem, najpóźniej do godz. 16 - tej dnia poprzedniego.

  Bezpośredni kontakt telefoniczny do mnie, adres e - mail oraz szerszy opis oferty znajdą Państwo na mojej stronie www.kunowemu.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu - psychologia - specjalność psychologia kliniczna - studia magisterskie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - filozofia- specjalność komunikacja społeczna - studia magisterskie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - profilaktyka społeczna i resocjalizacja - studia podyplomowe

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego w Poznaniu
 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Poznaniu

Certyfikaty

Choroby

 • depresja
 • lęki
 • zaburzenia lękowe
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys zawodowy
 • kryzys życiowy
 • zaburzenia osobowości
 • niskie poczucie własnej wartości
 • stres
 • zaburzenia emocjonalne
 • nerwica
 • przemoc
 • myśli samobójcze
 • psychoza
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • schizofrenia
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zachowania agresywne
 • żałoba
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: KU NOWEMU Pracownia Wspierania Rozwoju i Zmiany Dawid FrąckowiakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Dwie pierwsze wizyty i dwa pozytywne dni po wizytach. Pan Dawid to pierwszy mężczyzna na mojej terapeutycznej drodze. Po kilku minutach w gabinecie udziela się spokój ,dostrzegłem cierpliwość by pacjent poczuł się komfortowo i bezpiecznie. Czas mija szybko ale nie odczuwałem presji że mój czas jest limitowany i się kończy . Zapewnie dwie wizyty to jedynie poznawanie się i wstęp do właściwej terapii ale to pierwsze odczucie jest bardzo ważne i wiele determinuje. Mam nadzieję że cytując słowa piosenki Kuby Sienkiewicza ,,co ja tutaj robię, coTy tutaj robisz,, za jakiś czas będę potrafił na to sobie odpowiedzieć jak i na pytanie co będzie po terapii ? I fajnie że nie ma na stoliku tych chusteczek i można wybrać fotel. Dziękuję za przyjęcie M. M.

  Dawid Frąckowiak2017-10-01

  Dziękuję za te słowa Panie Marku. Pytanie skierowane do siebie "dokąd zamierzam samego siebie zaprowadzić?" jest warte zastanowienia i włożonego w to wysiłku. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! Dawid Frąckowiak.

 • A
  Lokalizacja: KU NOWEMU Pracownia Wspierania Rozwoju i Zmiany Dawid Frąckowiak

  Pan Dawid jest bardzo dobrym terapeutą. Pozwolił mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i odszukać możliwe ich rozwiązania. Ma dużo taktu i sprawił że czułam się słuchana i rozumiana. Poświęcił mi 100 procent uwagi za co bardzo mu dziękuję. Zdecydowanie jest najlepszym lekarzem :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

  Dawid Frąckowiak2017-08-08

  Pani Aniu, bardzo dziękuję za Pani opinię! Życzę Pani dużo dobrego, przede wszystkim realizacji Pani planów! Pozdrawiam serdecznie,
  Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Dawid jest świetnym psychologiem.Bardzo szybko pomógł mi poradzić sobie z problemami,z którymi zmagałam się od dawna.Zanim trafiłam na terapię do Pana Dawida uważałam, że coś jest ze mną nie tak, czasem nawet,że to ja sama jestem problemem.Z taką świadomością żyłam przez kilka ostatnich lat.Dzięki tej terapii zrozumiałam, że tak nie jest,a na problemy mam wpływ i to większy niż myślałam.Zyskałam mnóstwo energii i zapału do pracy nad sobą.Bardzo dziękuję Panie Dawidzie!Naprawdę było warto!Będę Pana polecała!!!

  Dawid Frąckowiak2017-07-04

  Pani Weroniko, bardzo dziękuję za tę opinię.Pozdrawiam serdecznie!Dawid Frąckowiak.

 • A
  Lokalizacja: KU NOWEMU Pracownia Wspierania Rozwoju i Zmiany Dawid FrąckowiakUsługa: psychoterapia indywidualna

  Uczęszczałam na terapię przez kilka tygodni.W tym czasie Pan Dawid pomógł mi spojrzeć na moje życie i problemy z zupełnie innej perspektywy . Zaczęłam dostrzegać rozwiązania o których wcześniej nie miałam pojęcia, albo wydawało mi się, że są niemożliwe.
  W skrócie - Pan Dawid to profesjonalny, godny zaufania, nie oceniający, dyplomatyczny, na luzie, najlepszy terapeuta. Warto spróbować :)

  Dawid Frąckowiak2017-05-23

  Dziękuję serdecznie za tę opinię Pani Agato i pozdrawiam!!!
  Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z chęcią wystawiam tę opinię, bo jestem naprawdę zadowolony z terapii u p.Dawida. Jest bardzo dobrym terapeutą.Każda nasza rozmowa była dla mnie ciekawa.To było jak bardzo interesująca przygoda-podróż wgłąb siebie.Szczerze polecam!!!Patryk S.

  Dawid Frąckowiak2017-05-23

  Panie Patryku, bardzo dziękuję za te słowa. Pozdrawiam, Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Dawida trafiłam za namową koleżanki, która również korzystała z jego pomocy. Po pierwszej wizycie wyszłam z nadzieją na możliwą zmianę i poczuciem siły i wiary w to, że mam wpływ na swoje życie. Szłam na to spotkanie z dużą niepewnością i trochę się bałam, ale było warto. Bardzo szybko nabrałam zaufania do tego co mówił Pan Dawid i w ogóle do jego osoby. Przyjął mnie z życzliwością i ciepłem. Dzięki tej rozmowie nie czuję się winna i chcę pracować nad zmianą mojego życia.Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Panem Dawidem.Z całego serca polecam.Małgorzata.

  Dawid Frąckowiak2017-04-02

  Bardzo dziękuję za te słowa Pani Małgorzato i do zobaczenia! Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Dawida trafiłam zupełnym przypadkiem, ale po pierwszej wizycie jestem pełna nadziei. Mimo, że na tym etapie trudno jest jeszcze wyciągnąć konstruktywne wnioski, to dzięki rozmowie z Panem psychologiem spojrzałam na swój problem z perspektywy, której do tej pory nie dostrzegałam. Dziękuję i do zobaczenia!

  Dawid Frąckowiak2017-01-26

  Bardzo dziękuję za tę opinię Pani Mario i do zobaczenia! Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam tego terapeutę.Posiada dużą wiedzę teoretyczną i zna wiele technik terapeutycznych,które naprawdę działają.To profesjonalista i do tego z otwartym umysłem.

  Dawid Frąckowiak2017-01-16

  Panie Robercie, bardzo dziękuję za te słowa i serdecznie pozdrawiam, Dawid Frąckowiak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Dawid jest naprawdę bardzo dobrym terapeutą.To też miły i bardzo uprzejmy człowiek. Podczas terapii w ogóle nie czułam się krytykowana czy oceniana.Przy jego pomocy udało mi się dostrzec to co jest przyczyną moich problemów. Wiem, że dużo pracy przede mną, ale akceptuję to i krok po kroku zmieniam swoje życie. Akceptuję też siebie. To dzięki panu Dawidowi. Wcześniej walczyłam ze światem i ze sobą. Ta walka tylko mnie pogrążała, bo z góry była skazana na porażkę.Teraz z każdym dniem przybywa mi pewności siebie.Lubię też siebie i innych ludzi.Potrzebowałam takiego terapeuty.Z całego serca polecam.N.K.

  Dawid Frąckowiak2016-12-28

  Dziękuję za te słowa Pani Natalio i trzymam za Panią kciuki! Pozdrawiam serdecznie, Dawid Frąckowiak.

 • Niedawno wrocilem z wizyty u pana Dawida. Wyjaśnił mi on i pomogl mi zrozumieć siebie i to co mnie zadręczało. Bardzo Dziękuje :)

  Dawid Frąckowiak2016-11-17

  Panie Bartłomieju, cieszę się bardzo, że mogłem pomóc Panu w zrozumieniu siebie. Ja również dziękuję i życzę dalszych sukcesów w procesie samopoznania!!! Pozdrawiam, Dawid Frąckowiak.