Adres

Zamkowa4/1, Kluczbork
Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Psychoterapia • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia online • 120 zł +1 więcej

Psychoterapia w weekend • 140 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiadam certyfikat nr 695 Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej....

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Psychoterapia

120 zł


Zamkowa4/1, Kluczbork

Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej


Psychoterapia indywidualna

120 zł


Zamkowa4/1, Kluczbork

Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej


Psychoterapia online

120 zł


Zamkowa4/1, Kluczbork

Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej


Psychoterapia w weekend

140 zł


Zamkowa4/1, Kluczbork

Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej załamanie

Wizyta w przyjemnej atmosferze. Doktor godny zaufania, pomocny rzetelny, przykłada sie do swojej pracy


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Do pana Dawida trafiłam po przykrych przejściach z różnymi specjalistami, którzy nie potrafili udzielić mi odpowiedniej pomocy. Pan Dawid w doskonały sposób pomógł mi gdy przeżywałam ciężki czas w swoim życiu, a problemy psychiczne coraz bardziej ingerowały w te fizyczne.Każda wizyta dawała nadzieje na to, że będzie lepiej, a potem rzeczywiście tak było. Pan Dawid pokazał mi drogę ku zrozumieniu, akceptacji i spokoju, którego tak potrzebowałam w swoim życiu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej fobia

Do Pana Dawida trafiłam po roku meczenia się samej ze sobą i ze swoimi lękami, nie bez powodu wybrałam Pana Dawida, opinie innych pacjentów przekonały mnie o wyborze odpowiedniego specjalisty. Pan Dawid jest bardzo sympatycznym człowiekiem już po pierwszej wizycie postawił przypuszczającą diagnozę, nie naciska, czułam się lepiej rozmawiając z Panem Dawidem a po wyjściu z gabinetu czułam się dużo lepiej. To moja pierwsza ale nie ostatnia wizyta. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca polecam P. Dawida.

Moje przygody z terapią zaczęły się u mnie w młodym wieku: miałam zaledwie 12 lat. Było ich wiele, dużo terapeutów nie chciało się podjąć mojego schorzenia; nie wiedzieli jak mi pomóc. Wszyscy mieli jeden wspólny mianownik: nieskuteczność.

I potem natknęłam się na Pana Dawida. Szczerze mówiąc nie oczekiwałam pozytywnych rezultatów, z początku wyłącznie brałam udział w terapii ponieważ mnie rodzina do tego zmusiła.

Patrząc teraz to rezultaty przekroczyły wszystkie moje oczekiwania. Są oszołamiające, niesamowite, graniczą z cudem.
A tak naprawdę to wyłącznie owoce profesjonalizmu oraz wysokiej kompetencji Pana Dawida.

Moja terapia trwała około jeden rok i jestem zupełnie nowym człowiekiem. Terapia u tego Pana była najlepsza decyzją którą kiedykolwiek podjęłam. No po prostu szok.

Polecam, polecam i jeszcze raz, gorąco polecam.

PS: Bez 50% wkładu własnego terapia raczej nie pomoże. W gorszych chwilach, kiedy się zastanawiacie czy warto; to odpowiadam Wam, że TAK.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej rozwój

P. Dawid to osoba kontaktowa, stwarza wspaniałe warunki do rozmowy.
Widzi więcej i głębiej.
Małgorzata


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej psychoterapia depresji

Elastyczny i słuchający terapeuta. Jestem bardzo zadowolony z terapii behawioralnej. Zamierzony efekt osiągnąłem po 3 miesiącach.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

No cóż, jak dla mnie pełen profesjonalizm. Nie jest to mój pierwszy kontakt z psychologiem, bo uważam, że trzeba sobie dać szansę na poczucie wewnętrznego spokoju i są takie chwile w życiu że psychoterapia jest potrzeba i to nie jest żaden wstyd. W gabinecie czułam się jak na spotkaniu ze starym znajomym. Po wyjściu ulga, że mogłam się wygadać. Teraz analizuje, odpowiadam sobie na pytania zadawane podczas sesji i to jest najlepsze zaczynam myśleć - powoli zaczyna dochodzić do mnie w czym tkwi problem. Oczywiście spotkania będę kontynuować i wszystkim polecam - to pomaga (wiem z autopsji). Jeżeli to czytasz tzn. że ten pierwszy krok masz już za sobą.

mgr Dawid Bachryj

Dziękuję Pani Joanno za opinię. Cieszę się, że mogliśmy się poznać.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Od wielu lat zmagałam się z lękami.
I to nie tak, że nic w tym kierunku nie robiłam lecz bardziej chodzi oto że nikt do końca nie potrafił mi pomóc.
Ja jednak postanowiłam zawalczyć kolejny raz o siebie. Odzyskać swoje życie i znów się nim cieszyć!
Wtedy natrafiłam w internecie na gabinet Pana Dawida Bachryj.
Ja też myślałam, że jeśli dobry fachowiec, profesjonalista to nie Kluczbork, jednak życie poraz kolejny udowodniło mi jak bardzo się mylę!
Kieruje moją opinię bardziej w kierunku ludzi, którzy tak jak ja kiedyś, nadal tak uważają przez co nie dają sobie szans na życie bez lęku, strachu i natręctw! Ja akurat nigdy nie bałam się iść na psychoterapię bo uważam że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne. Wiem też że jest mnóstwo osób które potrzebują pomocy ale boją się o nią poprosić, bo ciągle wierzą w mity i stereotypy związane z korzystaniem z psychoterapii.
Boją się że ktoś ich zobaczy, rozpozna, że to nie działa, że Kluczbork to niemiejsce dla specjalistów i boją się pewnie jeszcze wielu innych rzeczy, które być może działają lecz na pewno nie na nadługo bo są tylko wymówką i oszukiwaniem samych siebie. Ja też dokładnie miałam takie wątpliwości, które bardzo szybko zostały rozwiane po pierwszej sesji u Pana Dawida Bachryj!!
Pan Dawid Bachryj to przede wszystkim człowiek dla człowieka, empatyczny, rzetelny, wyrozumiały. Mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę, dobiera wspaniałe ćwiczenia, daje wskazówki, pomaga "przejść" razem przez dany problem, nigdy niczego nie narzucając. Zawsze z dużym zaangażowaniem, zrozumieniem i ogromnym wsparciem podchodzi do swojego pacjenta.
Pan Dawid Bachryj zawsze starał się aby zapewnić mi maximum bezpieczeństwa, komfortu i intymności. Stwarzał fantastyczną atmosferę, dzięki czemu nie czułam się ani skrępowana ani zestresowana! W takich warunkach zawsze odbywały się moje sesje, po których z każdym tygodniem nie tylko rozumiałam co się ze mną dzieje, czemu tak się dzieje ale również jak mam sobie z tym radzić, aby moje życie wróciło na stare dobre tory.
Znacznie poprawiła mi się jakość życia, Pan Dawid Bachryj nauczył mnie co mam robić aby pewniej iść przez życie, że to co uważałam za swoje wady są bardziej moimi zaletami. Z każdym spotkaniem uczył mnie aby kochać i z każdym dniem bardziej doceniać samą siebie. Uczył co robić gdy mój lęk czai się na mnie tuż za rogiem. Tego wszystkiego nigdy nie nauczyłabym się bez pomocy i terapii u Pana Dawida Bachryj.
Jestem mu za te wszystkie rady, wskazówki, ćwiczenia, za czas który niejednokrotnie wychodził poza ramy sesji bardzo bardzo wdzięczna. Wiem, że jest to psychoterapeuta z powołania, świetny fachowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu, na którego zawsze mogłam i nadal mogę liczyć! Jeśli ktokolwiek miał do tej pory jakiekolwiek wątpliwości dotyczące pójścia na psychoterapię do Pana Dawida Bachryj, to radzę spróbować i gwarantuję satysfakcję, a przede wszystkim radość ducha, czyli to co dla nas najważniejsze!
Bo jeśli dusza choruję - ciało nigdy nie będzie zdrowe!!! Walczcie o siebie - dla siebie. Warto!! Mawiają żyje się raz i to błąd bo umiera się raz, a żyje się każdego dnia, dlatego nie marnujcie czasu i korzystajcie z terapii bo ona działa cuda.
A Panu Dawidowi Bachryj dziękuje z całego serca za trud podjęcia tego niełatwego zawodu, bo dzięki takim ludziom jak Pan mamy szansę cieszyć się życiem!

mgr Dawid Bachryj

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za tę opinię. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc. Trzymam kciuki.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej depresja

Wspaniały człowiek i terapeuta.Nie wierzyłam w Anioły a jednak istnieją w postaci Pana Dawida.Wszystkim którzy boją się spotkania z psychologiem gorąco polecam spotkanie z Panem Dawidem a zaręczam że nie pożałujecie. Wdzięczna za wszystko Dorota

mgr Dawid Bachryj

Pani Doroto, dziękuję za piękne słowa. Cieszę się, że mogłem Panią poznać.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej trudna sytuacja życiowa

Pan Dawid wkłada mnóstwo serca w swoją pracę. Nie ma się uczucia, że z zegarkiem w ręku odlicza czas trwania sesji, wręcz przeciwnie, całą uwagę skupia na pacjencie. Jest dobrym i ciepłym człowiekiem. Decyzja o przyjściu na pierwszą wizytę nie była łatwa, ale szczerze polecam się przemóc. Moje życie wywróciło się do góry nogami, a dzięki dzięki Panu Dawidowi udało mi się zachować równowagę, a nawet więcej-wiele rzeczy zaczełam postrzegać zupełnie inaczej. Moje samopoczucie po każdej z wizyt znacznie się porawiało, a co najważniejsze nauczyłam się utrzymywać je na wysokim poziomie dzięki cennym wskazówkom. Wiem w jaki sposób mogę pracować nad sobą, swoimi myślami, lękami. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc Pana Dawida. To najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla siebie :).

mgr Dawid Bachryj

Serdecznie dziękuję za opinię. Cieszę się, że Pani pomogłem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiadam certyfikat nr 695 Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej....

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna