Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Główne zainteresowania kliniczne: naczyniaki i malformacje naczyniowe, oparzenia, blizny, znamiona barwnikowe olbrzymie, ubytki i zniekształcenia wrodzone/pourazowe/po zabiegach operacyjnych,… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Główne zainteresowania kliniczne: naczyniaki i malformacje naczyniowe, oparzenia, blizny, znamiona barwnikowe olbrzymie, ubytki i zniekształcenia wrodzone/pourazowe/po zabiegach operacyjnych, chirurgia zmian skórnych z histologią 3D (Mohs surgery)

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Chirurgia plastyczna

Choroby

 • oparzenia
 • wrodzone anomalie naczyniowe naczyniaki i malformacje naczyniowe
 • znamiona barwnikowe
 • blizny i przykurcze pooparzeniowe, pourazowe
 • wrodzone i nabyte zniekształcenia powłok

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

  Serdecznie polecam!!! Pan doktor konkretny, rzeczowy. Ma świetne podejście do dzieci i do okoliczności związanych z dzieckiem. Do doktora trafiła z dwoma źle wyglądającymi pieprzykami na plecach. Po zbadaniu córki nie tylko one zostały zauważone, niestety przy okazji początki bielactwa, jednak lekarz szybko nas pokierował co mamy robić, nie obejdzie się bez zabiegu usunięcia wszystkich znamion lecz wiem, że jest w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona.

 • J

  Pan Doktor uratował naszej córeczce życie - nie w sensie fizycznym, gdyż ogromnie rozległy segmentowy naczyniak twarzy nie zagrażał jej aż tak bardzo, ale w sensie psychologicznym. Doktor zrobił (i robi nadal) wszystko, co w jego mocy, aby nasza córeczka nie miała kompleksów. Dzięki Doktorowi nasza M. dobrze czuje się z innymi dziećmi, swobodnie patrzy w lustro i doświadcza na pewno dużo mniej przykrości ze strony obcych niż działoby się to bez operacji. Jesteśmy i będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia!!! Joanna K.

 • Pan Doktor jest nie tylko specjalistą, ale również wspaniałym człowiekiem, pełnym empatii. Niesamowity człowiek, czuje się, że praca jest jego wielką pasją. Absolutnie polecamy.

 • E

  Bardzo dobry specjalista.Wybitny znawca swojej dziedziny: chirurgii naczyniowej i plastycznej, którego cechuje znakomite podejście do małego pacjenta. Moja córka Wiktoria zawdzięcza p. doktorowi, że poruszył niebo i ziemię aby sprowadzić słynnego prof. P. Neligana z USA do Gdańska aby przeprowadził jej operację. Pan doktor wspólnie z nim przeprowadził mojej córce Wiktorii bardzo skomplikowaną i koronkową operację mikrochirurgiczną polegająca na rekonstrukcji nerwu twarzy. Moja córka Wiktoria przyszła na świat z bardzo rozległą zmianą w okolicy twarzy, tzw. malformacją limfatyczną. Trzeba ją było usunąć jeszcze gdy była noworodkiem. Porażenia nerwu twarzowego nastąpiło podczas 1 zabiegu ale nie udało się tego uniknąć. Ta operacja zmieniła mojej córce życie na lepsze. Będzie mogła po rehabilitacji wieść normalne życie jak inne dzieci. Ponadto p. doktor odpowiada na każde pytanie rodzica, odpisuje na smsy. Jest specjalistą klasy europejskiej i światowej. Polecam p. doktora każdemu rodzicowi, którego dziecko ma naczyniaka lub inne tego typu wadę wrodzoną. Ja jako rodzic będę mu zawsze wdzięczna za to co zrobił dla mojej córki Wiktorii.

 • Fantastyczny specjalista, że świetnym podejściem do dzieci i histeryzujacych rodziców. Spokojny, fachowy, z poczuciem humoru. Uspokaja, tłumaczy. Zooperowal nasza córkę, uspokoił obawy. Mimo mnóstwa obowiązków znajduje czas, żeby odpowiadać na pytania. Gorąco polecam jego forum, poświęcone naczyniakow.

 • E

  Świetny specjalista z ludzkim podejściem. Charakteryzuje się drobiazgową dokładnościowa i, co niemniej istotne, głęboką empatią. Wybitny znawca swojej dziedziny: chirurgii onkologicznej i plastycznej, którego cechuje znakomite podejście do człowieka - pacjenta. Odpowiada na wszelkie pytania rozwiewając nurtujące wątpliwości.
  Z czystym sumieniem polecam tego prawdziwego lekarza z powiłaniem.

 • J

  Od usunięcia przez Doktora Wyrzykowskiego, naczyniaka na plecach u naszej córki minęło 5 lat. Miała wtedy 1,5roku. Naczyniak był gruby, krwisty i się powiększał. Doktor podjął się usunięcia. Rewelacyjnie wykonana praca. Szew był od środka, widać niewielką kreskę, bliznę pod łopatką. A córka nawet nie wie, ze go miała:) POlecam Doktora wszystkim

 • Cudowny lekarz z podejściem i do małego pacjenta i do rodzica. Robi co moze by pomoc. Odpowiada na każde pytanie, odpisuje na smsy. Merytoryczny, specjalista klasy europejskiej albo i światowej. Polecam go każdemu rodZicowi którego dzieci maja naczyniaki lub inne tego typu wady wrodzone.

 • Na razie mam tylko kontakt mailowy z Panem Doktorem. Odpowiada na każde moje zapytanie, sugeruje badania, o których w Łodzi nikt nawet nie pomyślał. Mam nadzieję, że zajmie się leczeniem malformacji limfatycznej brzusznej i w przestrzeni zaotrzewnowej mojej córki. Musi to być WIELKI, przez duże W, człowiek, bo całkiem bezinteresownie pomaga.

 • A

  Wspaniały lekarz, wszyscy inni rozkładali ręce i kazali czekać. Córka miała na czole wypukłego naczyniaka.
  Błyskawiczna diagnoza i już po tygodniu córeczka była po zabiegu. Minął niecały rok, a blizny prawie w ogóle nie widać. Jedyny w Polsce tak dobry specjalista.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online