Adres

Turoszowska 1/22, Bałuty, Łódź
Prywatny Gabinet Psychiatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
42 293..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna


Turoszowska 1/22, Łódź

100 zł

Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Pozostałe usługi

Farmakoterapia


Turoszowska 1/22, Łódź

Prywatny Gabinet Psychiatryczny


Ocena stanu psychicznego


Turoszowska 1/22, Łódź

Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny kłopoty z lękiem

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz, bardzo dużo empatii, Pan Doktor bardzo mi pomógł, polecam z całego serca Agnieszka;)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia uzależnień

Przede wszystkim wysoka kultura osobista. Lekarz, cierpliwy, inteligentny godny polecenia. Spokojnie wysłucha pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Jak się leczyć to tylko u takich lekarzy jak Pan Dariusz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Od 5 lat jestem pacjentką Doktora, choruję na schizofrenie. Doktor Wróblewski to doskonały psychiatra, zawsze można liczyć na jego wiedzę. Otwarty, o dobrej energii, elastyczny jeśli chodzi o terapie, dostosowuje ją do chęci i możliwości pacjenta. Ma to szczególnie duże znaczenie w okresie gorszego samopoczucia pacjenta, wówczas to, że jego przypadkiem zajmuje się b. dobry specjalista daje mu pewność, że jego zdrowie znajduje się pod dobrą opieką.
Podstawową korzyścią tutaj jest dobre leczenie farmakologiczne, jak i to, że można każdorazowo lepiej radzić sobie z gorszymi okresami choroby, co ma także znaczenie.


R
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Dariusz Wróblewski jest bardzo dobrym lekarzem. Kiedy trafiłem do niego 5 lat temu, byłem kompletnie do niczego. Mogę bez przesady powiedzieć, że uratował mi życie.
W tamtym czasie miałem myśli samobójcze, nie mogłem się skoncentrować w pracy, byłem bardzo agresywny. Moje życie w społeczeństwie byłoby niemożliwe bez pomocy lekarza. Zdiagnozował u mnie CHAD. Sztuką było dobranie odpowiednich lekarstw, które w najmniejszym stopniu upośledzają funkcje życiowe. Ale lekarstwa to nie wszystko. Potrzebna była terapia, którą mi zaproponował i do dzisiejszego dnia kontynuuje.
Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu nie odczuwasz, że masz do czynienia z człowiekiem chorym psychicznie, to jest to zasługa doktora Dariusza Wróblewskiego. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

ZDECYDOWANIE POLECAM
świetny specjalista, bardzo mi pomógł a na początku było trudno, bo leczę się od kilku lat i już brałem wiele różnych leków - teraz mam jeden lek i czuję się dobrze, gorąco polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!. Chodziłem do tego lekarza przez 5 lat. Pan Dr ładował we Mnie najsilniejsze leki (klozapol) twierdząc że cięzko choruje psychicznie.(klozapol powoduje czasami zgon pacjenta) Poprawy nie było i ten lekarz stwierdził że u Mnie jest to przewlekłe.
PO 5 lat zespół biegłych psychiatrów stwierdził że NIGDY nie chorowałem na Żadną chorobę psychiczną, taką opinie dali do sądu. Byłem jeszcze do innych lekarzy i psychologów i żaden z nich nie stwierdził u Mnie psychozy. Straciłem 5 lat życia i o mało co byłbym bezdomnym. Teraz mam firmę i rodzinę… Co do wiedzy merytorycznej, ten lekarz nie odróżnił nerwicy od psychozy. Absolutnie nie chce aby się ktoś o tym dowiedział i oczywiście nie przynaje się do winy.(NB: Panie doktorze zaburzenia cenestetyczne nie przechodzą po Seronilu…)

Czyli moja opinia : Lekarz z dużą dawką arogancji, niekompetentny i tchórz....


G

Bardzo dobry w wywiadzie. Nie Spieszy się. Wyciąga dobre wnioski, logicznie myśli, nie naciąga na kasę.


G

Ja jestem bardzo zadowolony z opieki Pana Doktora. Leczę się u niego od grudnia 2009 i jest ogromna poprawa. Jako jedyny z psychiatrów, a byłem u kilku wnikliwie zapoznał się ze wszystkimi wynikami moich badań, przeprwadził szczegółowy wywiad i rozpoczął proces leczenia. Wcześniej chodziłem do dość znanego psychiatry w Łodzi ale ten znalazł sobie zastępczy problem w celu wyciągania pieniędzy, a moje prawdziwe problemy stały się mało istotne.
Co najważniejsze Pan Wróblewski nie naciąga na niepotrzebne wizyty jeżeli nie widzia takiej konieczność. Ja jestm bardzo zadowolony i szczerze polecam jego opiekę lekarską!


G

A ja mam inne zdanie.
W szpitalu był bardzo niedostepny, nie interesuje sie pacjentami, wcale nie wchodzi w dialog.Trzeba bylo łapac go na korytarzu


G
Użytkownik zweryfikowany

bardzo skutecznie leczy moją siostrę ( początkowo musiała być w szpitalu a teraz jest już pod opieką ambulatoryjną w domu ) różnica jest ogromna, bo Majka wraca co żywych - już normalnie myśli i ma plany szybkiego powrotu na uczelnię - a to jest wszystko zasługa dobrego podejścia terapeutycznego i farmakologicznego lekarza - dlatego gorąco polecam tego psychiatrę - Asia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria

Powiązane wyszukiwania