Adresy (2)

Busko-Zdrój / Staszów
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Paderewskiego 4 B, Kielce
ARTIMED NZOZ Sp z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u dr Winiarczyka, ponieważ od ponad roku miałam problemy z kolanem po urazie, przerwał mi, kiedy opisywałam dolegliwość, po zbadaniu trzeba było się dopytywać, żeby doktor cokolwiek powiedział na temat diagnozy. Chyba dopiero po opuszczeniu przeze mnie gabinetu do doktora dotarło co mówiłam, ponieważ zadzwoniła do mnie pielęgniarka z pytaniami dotyczącymi badań wykonywanych w innej przychodni. Nie polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i bardzo życzliwy człowiek. Ja miałam skręcenie i naderwanie odcinka piersiowego kręgosłupa. Skierowania na badania, rehabilitacje, zabiegi, wszelka potrzebna pomoc. Wielki szacun dla Pana doktora. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie mam mu nic do zarzucenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Poszedłem do Pana Winiarczyka z bólem kolana po bieganiu. Stwierdził ze wszystko jest ok, zwykłe przeciążenie. Zaproponował jakis ''lek'' zwany suplementem diety. Na pytanie czy badanie USG nie jest potrzebne stwierdził, że to badanie nie ma wartości poznawczej. Aby się czegoś dowiedzieć trzeba dopytywać. Liczyłem na pomoc i większe zainteresowanie. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Zawiodłem się. Może inne podejście ten Pan ma podczas wizyt prywatnych. Nie wiem, ja byłem w ramach NFZ.


A
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista , który na konkretne pytania pacjenta robi sobie żarty z niego i po odpowiedź wysyła go do recepcji. Bardzo nieprzyjemna i przykra dla mnie jako pacjenta wizyta.
Nie polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u lekarza na wizycie prywatnej , a w gabinecie zabiegowym obok przebywała starsza Pani na wizycie z NFZ i się ubierała po tym jak nią Pan doktor zbadał i jeszcze rozmawiali. Doznałem szoku że "lekarz" może tak traktować pacjenta . Starsza Pani z płaczem skarżyła się że boli ją biodro a dr Winiarczyk robił sobie z niej jaja , mówił że powinna się zgłosić do władz szpitala by zatrudnili specjalistę specjalnego dla niej a zakończył wizytę odsyłając Panią do rodzinnego mówiąc że to lekarz rodzinny powinien myśleć o pacjencie a nie specjalista bo i tak specjaliści mają za dużo pracy. Po wyjściu z gabinetu starszej Pani wraz z praktykantką wybuchli śmiechem. Czy taki człowiek powinien być lekarzem?


W
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i lekarz z ogromną wiedzą. Po dwóch latach ktoś wreszcie zdiagnozował mi kolano. Wcześniej wszyscy lekarze, którzy brali za to pieniądze mówili, że jest wszystko dobrze. Szkoda tylko, że przez dwa lata "dorobiłam" się zwyrodnienia chodząc z zerwanym więzadłem.


R
Użytkownik zweryfikowany

Nareszcie poznałem lekarza, który udzielił mi fachowej pomocy. Miałem naprawde duże problemy z kolanem. Po kilku wizytach, kolano wprawdzie nie jest jak nowe, ale nie wiem jak udało sie Panu dononać tego, czego 6 innych ortopedów dokonać nie mogło. Wróciłem do siatkówki, chociaż mi Pan tego nie polecał:) Już 2 miesiące trenuję regularnie. Ochraniacze również spisują się na medal.

Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje i pozdrawiam!


G
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam . Mam bardzo zle doswiadczenie , ktore skonczyloby sie tragicznie, gdyby nie pomoc innego ortopedy. Jezeli chodzi o skomplikowane przypadki jego wiedza medyczne jest niewystarczajaca

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


G
Użytkownik zweryfikowany

GOSIA/BARDZO MIŁY I KONKRETNY LEKARZ JESTEM W TRAKCIE LECZENIA BYŁAM U WIELU SPECJALISTÓW GDYBYM OD RAZU DO NIEGO TRAFIŁA TO BYM SIĘ NIE MĘCZYŁA SIEDEM MIESIĘCY


G

konkretny i rzeczowy lekarz dzięki jego wiedzy i pomocy mogę dzisiaj chodzić


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie