Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Bardzo dobry lekarz, znakomity chirurg. Przeprowadził z powodzeniem trudną operację wyłuszczenia ogromnego mięśniaka. Inni specjaliści nie dawali szans na operację z zachowaniem macicy przy tak dużej zmianie usytuowanej w trudno dostępnym miejscu.Doktor Szpurek z powodzeniem przeprowadził zabieg i do tego zastosował szycie estetyczne. Polecam zwłaszcza pacjentkom, które wiedzą czego chcą i czego oczekują od lekarza.

 • Wspaniały lekarz! Docent Szpurek prowadził moją ciążę, była na początku problemowa, urodziłam zdrową i śliczną córeczkę w lutym tego roku. Opieka doktora była na bardzo wysokim poziomie, to jest lekarz z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, jest konkretny, bardzo sympatyczny, zachowuje się normalnie, "swojsko", dzięki czemu czułam się swobodnie podczas wizyt. Poród odbył się przez cesarskie cięcie, doktor je wykonywał, potem do mnie przyszedł sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Po porodzie miałam przez doktora usuwaną nadżerkę laserem. Jestem bardzo wymagającą osobą i szczerze to jest najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Mam porównanie z innym lekarzem, który prowadził moją pierwszą ciążę dr K. Jędrzejczakiem, nawet do mnie nie zajrzał, kiedy rodziłam 12 godzin, a miał w tym czasie dyżur i wiedział że rodzę, bo sam zlecił wywołanie w ostatni dzień mojej przenoszonej przez 2 tygodnie ciąży. Lepiej zapłacić więcej i mieć fachową opiekę. Docent Szpurek jest znakomitym lekarzem! Aneta K.

 • Dr Szpurek jest bardzo dobrym fachowcem i normalnym człowiekiem. Jestem usatysfakcjonowana wizytą, normalnym, ludzkim traktowaniem. Nie odczułam niczego podobnego, co opisują tu inne pacjentki. Leczenie, ktore zastosował okazało sie skuteczne. Następną wizytę dr Szpurek wyznaczył mi za rok nie wymuszając jakiejś wcześniejszej na siłę. Na pewno nie zmienię lekarza, ciesze sie, ze dr przyjmuje w Lesznie i ze w Lesznie jest ordynatorem.

 • witam, po wizycie u doktora byłam w szoku jakością jego gabinetu w Lesznie, wcześniej chodziłam do lekarza w małej miejscowości, gdzie tego typu gabinety są widywane tylko w najgorszych przychodniach, gdzie refunduje nfz, prywatny gabinet na takim poziomie to jest po prostu tragedia moim zdaniem. Poza tym doktor traktował mnie przedmiotowo, byle szybciej, chociaż to moja pierwsza ciąża i miałam pytania... doktor odmówił wydrukowania zdjęcia usg dzidziusia i się przy tym zaśmiał kiedy poprosiłam o zdjęcie, to jest dla mnie zupełnie dziwne. To jest przecież 2013 rok, takie zdjęcie nie jest żadnym wymysłem... skasował 200zł za wizytę, cena nie adekwatna do usługi. Nie zbadał nawet piersi...

 • Byłam u pana Dr zaraz po zrobieniu testu ciążowego (pozytywnego). Chciałam się upewnić, ze zarodek się dobrze zagnieździł.było to ok.7,8tc. Lekarz wykonał badanie USG po czym powiedział, że jest to ciąża patologiczna, zarodek najprawdopodobniej rozpadł się na 2 części, serduszko nie bije, w ciągu najbliższych dni powinno wystąpić krwawienie w celu oczyszczenia organizmu. Załamana poszłam do domu. Jako matka wierzyłam cały czas, że jest to zła opinia. Poczekałam kolejnych 8 tygodni (były one dla mnie męczarnią). Po tym czasie poszłam do kolejnego lekarza, który powiedział, że ciąża jest zdrowa, a serduszko bije pięknie... dziś jestem w 23 tc, ciąża przebiega książkowo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pan Docent posiada dużą wiedzę i spore doświadczenie, niestety jest tak skoncentrowany na własnej
  osobie, że zapomina podczas wizyty, że to pacjentka powinna znaleźć się w centrum zainteresowania. Pan Docent błędnie zinterpretował moje wyniki - przestawił wartości i wydał błędną diagnozę, po czym odesłał do szpitala w trybie pilnym kobietę w normalnej ciąży, strasząc zagrożeniem życia. Pan Docent to tylko człowiek, więc i błędy można mu wybaczyć i wytłumaczyć, ale fakt, że po konsultacjach z innymi lekarzami nadal utrzymywał, że mógł/może mieć rację i że może się jeszcze okazać, że to inni lekarze się mylą.......(a się nie mylili) napawa mnie zwyczajnie smutkiem, że to nie zdrowie i życie pacjentki było na pierwszym miejscu, tylko własne JA. Z całym szacunkiem do Pana Docenta, do jego wiedzy, doświadczenia, znajomości itd., prośba koncentrację na pacjencie podczas wizyty, może można w ten sposób uniknąć błędów, które niosą ze sobą poważne konsekwencje w życiu drugiego człowieka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dla wszystkich wrażliwych Pań, jak i młodych kobietek, dla których ma być to pierwsza wizyta u ginekologa... Zdecydowanie nie polecam. Nie potępiam absolutnie samego gabinetu. Ogólnie bardzo go chwalę (sterylność, podejście, recepcja, bezproblemowy kontakt komórkowy do lekarza itd). Aczkolwiek podejście Pana Dr do mnie- sztampowe, mało ważne, żeby nie powiedzieć obojętne. Miałam wrażenie, że Pan Dr Szpurek traktuje mnie z góry. Bardzo szybka, mało szczegółowa rozmowa, jeszcze szybsze badanie na fotelu, płacenie i do widzenia. Przełknęłabym całą gorycz, gdyby nie fakt, że Pan Dr podczas badań nawet nie użył środka nawilżającego!!! Prawie gwiazdy zobaczyłam!
  Podsumowując: może i profesjonalny, za to szalenie nie delikatny lekarz ginekolog.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam, byłam u dr Szpurka na kilku wizytach, polecił mi go znajomy lekarz. Mam wrażenie, że wśród innych lekarzy cieszy się dobrą opinią, dba o reputacje, ma piekną stronę www. W samej przychodni...już mniej ciekawie, pani na recepcji już nie taka uśmiechnięta, przeporwadzała ze mną wywiad, który mogli usłyszeć wszyscy którzy przebywali w poczekalni (w tym data mojej 1 miesiączki, poronienia, porody itp...). Sama wizyta u dr krótka, raczej nastawiona na szybkie załatwienie sprawy, bagatelizowanie objawów. Cena: nie jest adekwatna do pracy, która dr włożył w wykonanie badania. Opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja jestem bardzo zadowolona z Docenta! Prowadził moje 2 ciąże i wszystko była tak jak należy, gdy miałam problem zawsze mogłam zadzwonić o dostałam porady co mam zrobić. Oczywiście nie należy do najtańszych, ale moim zdaniem warto........

 • Oj tak bardzo dobry lekarz ale od brania pieniędzy - pierwszy raz się mi w życiu zdarzyło aby lekarz ginekolog badał bez badania - wypisał tylko receptę , wziął kasę i kazał przyjśc za 3 miesiące , może w dzisiejszych czasach to wystarczy , a może to tak świetny lekarz że nie musi badac ma rengena w oczach . Drogie panie trzymajcie się za portfele

Jesteś tym lekarzem?

305

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.