dr n. med.

Dariusz Rychlik

Chirurg plastyczny

62 opinie +dodaj

Umów wizytę
362 odwiedziny w ciągu 30 dni

Witam Państwa serdecznie Chciałbym przedstawić swoją osobę Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia na wydziale lekarskim ukończyłem w roku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna piersi i nosa

  Witam.Takiego lekarza jak p.Dariusz to tylko ze świecą szukać!Fantastyczny lekarz i człowiek.Doskonały,dokładny,profesjonalny,zawsze uśmiechnięty i pogodny.Żadnych zarzutów-wszystko w najlepszym porządku.Godny polecenia.

 • S
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: zabieg

  Najlepszy specjalista, jakiego w życiu poznałam. !!! Świetny lekarz z powołania i z pasją.
  ale i wspaniały człowiek,
  Pan Doktor jest bardzo kompetentny, wyjaśnia wszystkie kwestie, ma do każdego pacjenta indywidualne podejście, kierując się przede wszystkim jego dobrem.
  Ciągły uśmiech na twarzy, super rozmowa, więc wizyta na luzie, bez zbędnego zdenerwowania.
  Mogłabym pisać jeszcze długo o zaletach Pana Doktora, ale napiszę jedno: gdyby chociaż połowa lekarzy była fachowcami na poziomie Pana Doktora Dariusza Rychlika, to bylibyśmy szczęśliwi.
  Zdecydowanie polecam.

 • Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

  3 miesiące temu przeszłam zabieg korekcji nosa u dr Rychlika. Nos był długi i z widocznym garbem. W chwili obecnej jest prosty jak od linijki i bardzo zgrabny. Na zabieg zdecydowałam się tuż po operacji nosa mojej córki. Pomyślałam wówczas, że i ja mogę cieszyć się fajniejszym wyglądem. I tak sobie myślę, że jeżeli ktoś chce zrobić jakąkolwiek operację, to z pewnością polecam dr. Rychlika :) Pozdrawiam serdecznie Marysia.

 • E
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

  Plastyka powiek górnych
  Przed kilkoma dniami Pan Doktor wykonał u mnie, ze znakomitym efektem, zabieg plastyki powiek górnych. Oprócz profesjonalizmu lekarza, który jest dla pacjenta warunkiem priorytetowym, nie mniej ważnymi cechami są empatia, zainteresowanie i czas poświęcony pacjentowi. Jeżeli ktoś ma takie właśnie oczekiwania to może bez żadnej obawy oddać swoje zdrowie w ręce Pana Doktora Dariusza Rychlika, który poza wszystkimi przymiotami zawodowymi jest dodatkowo bardzo miłym i pełnym poczucia humoru człowiekiem.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna nosa

  Witam
  Jestem 2 miesiące po operacji nosa mój nos był po wcześniejszym złamaniu nos był krzywy i niedrożny ,efekt przerósł moje oczekiwania dziś mam piękny i drożny nos .Mogę powiedzieć z czystym sumieniem ze Dr.Rychlik jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna nosa

  Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi za wyczarowanie najpiękniejszego nosa na świecie, piękniejszego nie mogłam sobie wymarzyc. Moja twarz wygląda inaczej, jest subtelna, promienna i chętnie się fotografuje :) Nawet bliska mi osoba zdecydowała się na operację nosa u dr D. Rychlika, ponieważ nie mogła napatrzec się na mój obecnie zgrabny nosek, bez garba. Pozdrawiam serdecznie Justyna.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Byłam na konsultacji przed zabiegiem.Zostałam dokładnie i wyczerpująco poinformowana o przebiegu zabiegu .Cierpliwie objaśniał także jak przebiegać będzie rekonwalescencja po zabiegu.Konsultacja odbywała się bez pośpiechu, w wyjątkowo sympatycznej atmosferze.
  Jestem zadowolona z wizyty,śmiało mogę polecić gabinet doktora Rychlika.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Chirurgii PlastycznejUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Pan dr Rychlik jest jest naprawde bardzo rzetelny, dokladny. Wszystko tlumaczyl krok po kroku, pokazujac, bez zadnego pospiechu. Jesli ma jakies zatrzezenia co do wykonania zabiegu na zyczenie pacjenta, probuje wyjasnic w czym rzecz. A nie zgadza sie na kazde zdanie pacjenta jak to bywa u niektorych lekarzy. Bo niestety nie zawsze mozna wykonac takie same zabiegi u kazdej osoby. Do tego jest przesympatyczną, miłą osobą :)

 • K

  Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, lekarz, u którego byłam. Pan Doktor jest bardzo kompetentny i widać, że doskonale zna się na rzeczy, ale też ma dla każdego pacjenta indywidualne podejście. Nie ma z Dr Rychlikiem kwestii niewyjaśnionych i pytań bez odpowiedzi, a wszystko jest omówione. Kieruje się dobrem pacjenta. Plus za ciągły uśmiech na twarzy! Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry Lekarz ...Nie naciska -bez pośpiechu wyjaśni i wytłumaczy wszystko i dokładnie...Fantastyczny człowiek. POLECAM

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa serdecznie
  Chciałbym przedstawić swoją osobę
  Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia na wydziale lekarskim ukończyłem w roku 1992 roku. W czasie swojej działalności chirurgicznej osiągnąłem tytuł specjalisty chirurgii ogólnej oraz specjalisty chirurgii plastycznej. Wynikiem mojej wieloletniej pracy naukowej jest rozprawa doktorska podejmująca temat leczenia chirurgicznego dzieci z wadą rozszczepową twarzy, po obronie której, otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w najstarszym w Polsce Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Prowadzone obserwacje i badania naukowe publikuję w licznych chirurgicznych pismach specjalistcznych i przedstawiam na konferencjach naukowych. Chirurgia plastyczna będąca połączeniem chirurgii i sztuki, jest spełnieniem moich marzeń zawodowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej , Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zdobyta wiedza, doświadczenie oraz pasja zawodowa, dają mi możliwość wykonywania operacji plastycznych, które przeprowadzam w swojej prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczytnej, położonej u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych, w bliskim sąsiedztwie Dusznik Zdroju i Polanicy Zdroju.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Zdjęcia