Dr n. med.

Dariusz Niedzielski

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z

  Stanisława W. z pupilem Dyziem lat 11 z Niepołomic

  Pragnę podziękować dr Dariuszowi Niedzielskiemu za udaną operację przeprowadzoną Dyziowi w Styczniu 2016 roku na kręgach szyjnych kręgosłupa . Moje psiątko, gdyby nie sprawna ręka i ogromny profesjonalizm pana doktora, mógłby zostać roślinką do końca Swoich dni. Jednak stało się inaczej -Dyzio chodzi i jest szczęśliwym psiakiem.
  Więc polecam Klinikę Weterynaryjną dr Dariusza Niedzielskiego ponieważ wyróżnia się wysokim standardem na skale Światową.
  Z poważaniem ; S.W.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z

   Stanisława W. z pupilem Dyziem lat 11 z Niepołomic

   Pragnę podziękować dr Dariuszowi Niedzielskiemu za udaną operację przeprowadzoną Dyziowi w Styczniu 2016 roku na kręgach szyjnych kręgosłupa . Moje psiątko, gdyby nie sprawna ręka i ogromny profesjonalizm pana doktora, mógłby zostać roślinką do końca Swoich dni. Jednak stało się inaczej -Dyzio chodzi i jest szczęśliwym psiakiem.
   Więc polecam Klinikę Weterynaryjną dr Dariusza Niedzielskiego ponieważ wyróżnia się wysokim standardem na skale Światową.
   Z poważaniem ; S.W.

  • A

   Nasza trzyletnia suczka cocker spaniel przeszła prawie rok temu daroplastykę. Przed zabiegiem Koka miała problemy przy wstawaniu, przy szybszym bieganiu, przy wchodzeniu po schodach, przy gwałtownych zwrotach np. podczas zabawy, widać było jak rozważnie stawia łapy, by uniknąć bólu. Oprócz problemów przy podnoszeniu się, obserwowaliśmy dziwny chód psa, tylne łapy poruszały się jakby „po okręgu” i „zamiatały”. Rok po zabiegu Koka „wierzga” tylnymi łapami leżąc na plecach jak mały źrebak, ładnie chodzi, bez problemu przewraca się z boku na bok i widać przy tym wielką radość na pysku. To wszystko dzięki dr Niedzielskiemu.

  • Super weterynarz. Moj pies Danvir Ars Venandi w wieku 6 miesięcy miał najcięższa dysplazję, dzięki daroplastyce dr Niedzielski uratował mi psa. Gdyby nie on pies już dawno nie chodziłby w pierwszym roku swojego życia! Niesamowity!

  • M

   Świrek z Krakowa kundelek, l.14 całkowity niedowład nóżek. Skomplikowana,natychmiastowa,operacja wykonana przez dr.D.Niedzielskiego 30.08.2014 na kręgach szyjnych kręgosłupa, pozwoliła odzyskać całkowitą sprawność nóżek, gratulujemy udanej operacji. CM Kraków

  • G

   Ortopeda może i bardzo dobry, ale jeśli dzieje się cokolwiek więcej z psem, to niestety Dr Niedzielski nie pomoże, a zaszkodzi. Dwa razy się na niego nacięłam, za drugim razem suczka niestety nie przeżyła.
   Za pierwszym razem doktor założył blokadę na staw suczki i super, tylko, że dodatkowo zalecił jej antybiotyk, tak silny, że suczka zaczęła wymiotować krwią. Pytając, czy dalej powinnam podawać antybiotyk, usłyszałam - tak. Dobrze, że tego nie zrobiłam.
   Za drugim razem wykonywałam rezonans tej samej suczki u doktora. Postawił diagnozę na siłę. Że niby jest jakiś cień na rdzeniu, który jeśli się powiększy będzie dawał takie własnie objawy. Suczka jak się później okazało miała zator tętnicy brzusznej. Dr Niedzielski swoją diagnozą tylko niepotrzebnie mnie zmylił. Tydzień później suczka już nie żyła.
   Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Witam, mój 9 miesięczny Golden Retriver cierpiał na ciężką dysplazję, dr Niedzielski w kwietniu 2014 roku zoperował Bazyla, psiaczek przeszedł zabieg obustronnej daroplastyki. Jestem wdzięczna Panu doktorowi, Bazyl ma się bardzo dobrze, ładnie chodzi, siada prosto i nie widać oznak bólu. Bez tej operacji jego życia było by problematyczne. Wszystkim którzy mają psy z dysplazją polecam Klinikę we Wrocławiu, konsultujcie swoje zwierzaki możecie zyskać tylko zdrowie podopiecznych.
   Jeszcze raz wielkie dziękuję. Dorota

  • R

   Chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi, który uratował naszego trzyletniego Yorka - Nico przed uśpieniem. Wszyscy poprzedni weterynarze, do których się zgłaszaliśmy powiedzieli, że zostaje tylko to. Naszemu psu wypadł dysk, nie stawał w ogóle na tylne łapy (ciągnął nimi). Podczas wizyty u Doktora Niedzielskiego pies został szybko i fachowo zdiagnozowany. Pan Doktor przedstawił nam sytuacje w jakiej znajdował się Nico i powiedział, że jedyną szansą na przywrócenie mu sprawności jest operacja. Na wizytę byliśmy umówieni w poniedziałek o godzinie 17:00. Po godzinie pies był zdiagnozowany, a o godzinie 23:00 był już po operacji. Naszego Yorka odebraliśmy już na drugi dzień i ku naszemu zdziwieniu pies stał na własnych łapach i kawałek przeszedł. Obecnie jest już półtora miesiąca po operacji - wszystko jest w porządku, chętnie biega i bawi się. Wrócił nasz dawny Nico. Z całą pewnością możemy polecić klinikę Pana Doktora Niedzielskiego, ponieważ on sam jak i pracujący z nim personel zapewnia fachową opiekę i profesjonalne podejście do swoich pacjentów. Jak i nasi poprzednicy śmiemy twierdzić, że nasza służba zdrowia powinna się uczyć od Doktora Niedzielskiego jak należy traktować swoich pacjentów i opiekować się nimi. PANIE DOKTORZE BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

  • R

   Chcę 10 razy wykrzyknąć DZIĘKUJĘ Doktorowi Dariuszowi Niedzielskiemu za wiedzę,trud i starania żeby pomóc mojemu pupilowi Kajtkowi.Gdyby nie Doktor mój piesek nie miałby lewej przedniej łapki która złamał mojemu sznaucerkowi wilczur.Niestety w moim mieście zabieg wykonany tylko pogorszył złamanie u psa.Jestem wdzięczna że Pan Doktor podjął się leczenia i naprawienia szkody po innym lekarzu.Tłumaczył nam wszystko .Również informował o ryzyku.Za każdy raz kiedy coś się zmieniło na przykład przesunięcie wizyty byliśmy informowani o zaistniałej zmianie telefonicznie.Śmialiśmy się z mężem że często my ludzie w szpitalach nie jesteśmy tak dobrze traktowani jak podopieczni Dr Niedzielskiego.
   Sympatyczny ,kontaktowy,solidny,rzetelny.Polecam .On naprawdę lubi to co robi i kocha swoich pacjentów.Renata Wiącek z Głogowa

  • B

   dr Niedzielski uratował mojego psa. U Biszkopta, kiedy miał pół roku, zdiagnozowano dysplazję obu stawów biodrowych (bardzo paskudną i podobno nieoperacyjną). Konsultowałam się wcześniej z 9 weterynarzami i 3 razy zasugerowano mi uśpienie (cytuję: "co będzie Pani takiego konia na rękach nosić?"), pozostali dali mi do zrozumienia, że piesek przestanie chodzić najdalej za pół roku. Dr Niedzielski zoperował oba stawy, Biszkopt ma dziś skończone 9 lat i radośnie biega każdego dnia. Dziękuję i polecam!!!

  • A

   Dr Niedzielski jest lekarzem najwyższej klasy: kompetentny i profesjonalny, troskliwy i życzliwy.
   Mamy jamnika ze zwapnieniami w kręgosłupie, dwa razy miał dyskopatię. Za pierwszym razem doktor zalecił odpowiednie traktowanie dodając, że w każdym momencie go zoperuje gdy zajdzie taka konieczność Utrzymywał z nami stały kontakt smsowy na bieżąco korygując leczenie (mieszkamy w Krakowie). Polecil zoofizjoterapeutkę.
   W tym roku operacja okazala się konieczna - doktor przedstawił wszystkie za i przeciw, w jasny sposób przedstawił co się stało i co zrobi podczas zabiegu. Dostaliśmy potem dokładny opis zabiegi, precyzyjne zalecenia.
   Klinika świetnie wyposażona, diagnostyka na wysokim poziomie. Absolutnie polecam dr Niedzielskiego wszystkim z poobnymi dolegliwościami.

  Jesteś tym lekarzem?

  405

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1600

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go