dr n. med.

Dariusz Mercik

Ginekolog, Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie ginekologii i chorób kobiecych oraz endokrynologii. Szczególnie ceniony za pracę na trudnych przypadkach. W swojej pracy ceni precyzję… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie ginekologii i chorób kobiecych oraz endokrynologii. Szczególnie ceniony za pracę na trudnych przypadkach. W swojej pracy ceni precyzję i innowacyjność.

  Dodatkowo Prezes Fundacji Gyncentrum skupiającej się na prowadzeniu badań w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej

  Dr Mercik jest delikatnym uprzejmy, aczkolwiek mało mówny. Wizyty trwają krótko i szybko. Jest specjalistą ale nie w przypadku niepłodności idiopatycznej. Największy jednak żal mam do niego za to, że mógł skierować nas wcześniej na specjalistyczne badania, bo ileż można razy podchodzić do invitro...

 • S
  Lokalizacja: Gyncentrum Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej

  10 lat na wózku. Nasienie: śmiech na sali. Próbowało wielu za grube dolary. Dr Mercik: pierwsze podejście. Dwa zarodki i bliźniaki. Mistrz i fachowiec w każdym calu. Dopiero przy dr Merciku zobaczyliśmy jak fachowo wygląda zabieg podania zarodków (niestety mamy porównanie). Polecam wszystkim, a szczególnie parom z bardziej skomplikowanym problemem. ps: jeśli pomógł Nam to wierze, że może pomóc każdemu. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuje doktorze. Szymon

 • Po 9 latach walki o dziecko... Jestem w 35 tc myślę że, dalszą opinia jest zbędna. Dr Mercik spełnił nasze marzenia. DZIĘKUJEMY

 • P

  Wizyta oraz leczenie choroby Hashimoto. Wizyta bardzo milcząca nic nie doda ze swojej strony na pytania odpowiada na jednym słowem. Wizyta kompletnie nic nie wnosząca nowego o chorobie. Przepisanie dawki leku i koniec wizyty. W ciągu kilku miesięcy leczenia zmiana dawki leku zmieniania kilkukrotnie. Wystarczy telefon do p. Doktora i powiedzenie, że się źle czuję zmiana dawki na większą lub mniejszą i tak kółko w ciągu kilku miesięcy. Strata nerwów, pieniędzy i czasu. Rezygnacja z lekarza. Nie Polecam może inne choroby niepłodności, ale na pewno nie choroba Hashimoto. Tym bardziej został wybrany z polecenia z kliniki z Katowic. Porażka.

 • Najlepszy ginekolog jakiego znam jestem po dwoch poronieniach,na obecna chwile 38tc dzięki niemu polecam.

 • E

  Po pierwsze ogromna wiedza i profesjonalizm, w moim przypadku rozpoznał przyczynę choroby bezbłędnie, diagnoza padła na pierwszej wizycie i była trafna. Cenie jego wiedzę i nie żałuje wizyty u takiego specjalisty, ponieważ poprzedni lekarz leczył moje schorzenie nie stawiając właściwie żadnej diagnozy, a pan dr. Mercik od razu przeszedł do sedna i za taką postawę go niezmiernie cenię.

 • M

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora! Trafilismy do niego po 4 latach staran, nieudanych terapiach hormonalnych i inseminacjach. Podjelismy decyzje o in vitro. Mimo skomplikowanej stymacji udalo sie za pierwszym razem! Obecnie mam 2,5 letniego synka i plany na powrot do kliniki po rodzenstwo dla naszego smyka. Nie ma slow uznania i wdziecznosci dla dr Mercika za to co dla nas zrobil.

 • N

  Pan doktor Mercik, jest moim lekarzem od 4 lat.Jak dla mnie konkretny, rzetelny,nie nastawiony na pieniądze!!! Czytam, że małomówny. Jak dla mnie wystarczająco komunikatywny. Do lekarza chodzi się z konkretnymi rzeczami, a nie rozmawia o wczorajszym dniu. Zawsze mam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.Walczymy z mężem o dzidziusia. Pan doktor robi wszystko co może. Trzeba zawsze pamiętać, że jest lekarzem a nie cudotwórcą.Pełna kultura.Polecam serdecznie wszystkim, szczególnie paniom, które borykają się z niepłodnością.

 • Staramy się z mężem o dziecko, polecono nam dr Mercika i jego Gynecentrum. Doktor może i wiedzę ma ale jej nie wykorzystuje. Na wizycie praktycznie milczy. Krótko i zdawkowo odpowiada na pytania - nic od siebie. Zalecił nam in vitro - poddaliśmy się. Oczywiście 100%płatne (w czasach kiedy było dotowane) bo jak stwierdził pan doktor "i tak się nie załapiemy na dofinansowanie". Wpakował we mnie całą serię hormonów jak to przy in vitro. Nie powiodło się. Dopiero po zabiegu dowiedziałam się od innego lekarza, że nie mogło się powieść przy makabrycznie niskim poziomie wit. D i zbyt wysokim tsh. Natomiast, gdy pytałam Mercika czy robić jakieś dodatkowe badania, czy te które są, są dobre? - milczał. Straciliśmy ok15tys. nie licząc kasy za dojazdy. A teraz jeszcze Gynecentrum robi problemy bym mogła dostać kopię moich badań. Bo pomimo tego, iż za wszystko płaciliśmy horrendalne kwoty nigdy nie dostaliśmy wyników do ręki.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Andrzej Kubat

ginekolog,  lekarz rodzinny,  seksuolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się