Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Usg jamy brzusznej.

  Witam ,mam pytanie co mowi wynik usg jamy brzusznej i czy trzeba to leczyc.Watroba powiekszona, Prawy plat siega do poziomu tuz powyzej talerza biodrowego.Watroba o znacznie podwyzszonej echogenicznosci- jak w stłuszczeniu miazszu bez widocznych zmian ogniskowych.Stan po cholecystektomii.Dziekuje i pozdrawiam. Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dariusz Lewandowicz

  Powiększenie wątroby może mieć wiele przyczyn. Zarówno schorzenia samej wątroby, jak metaboliczne, hematologiczne, kardiologiczne, toksyczne , infekcyjne i inne. Należy przeprowadzić odpowiednią diagnostykę… Więcej

 • Dieta w ciazy

  Witam mam pytanie odnośnie odżywiania się przy cukrzycy ciazowej. Otóż jestem na diecie niskowdglowodanowej przez cukrzyce w czasie ciazy. Codziennie do każdego posiłku zjadlam warzywa tj. Sałata Zielona, ogórek, rzodkiewka i pomidor oraz szczypiorek.... To mi nie podnosi cukru dlatego dodaje je dosłownie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dariusz Lewandowicz

  Nie ma obawy o przedawkowanie witamin przy jedzeniu warzyw i owoców. Cukrzycę ciążową powinien nadzorować diabetolog. Życzę pomyślnego zakończenia ciąży i urodzenia zdrowego dzidziusia :)

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej WoliUsługa: badanie i porada lekarska

  Wielokrotnie korzystałem z porad dr Lewandowicza. Wyjątkowo skrupulatny i wszechstronnie wykształcony lekarz. Potrafił mi pomóc w problemach gastrycznych, diabetologicznych, ale również zdiagnozował zapalenie płuc, którego "nie wysłuchał" inny doktor. Do jego opinii mam zawsze pełne zaufanie. Ma też duże poczucie humoru co wprowadza dobrą atmosferę podczas wizyty i poprawia nastrój pacjenta.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-09

  Dziękuje. Pozdrawiam. Może miałem "lepsze" słuchawki? To oczywiście żart. Choroby są dynamiczne i czasami objawy kliniczne mają dużą zmienność i ich brak w danej chwili może szybko się zmienić. Ważna jest kontrola lekarska w razie braku poprawy po poprzedniej diagnozie i leczeniu. Życzę zdrowia.

 • Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: badanie i porada lekarska

  Doktor Lewandowicz to nie tylko świetny specjalista, który potrafił znaleźć rozwiązanie na mój nietypowy problem zdrowotny. To również człowiek, który swoim empatycznym podejściem sprawił, iż uwierzyłam, że mogę normalnie żyć. Dziękuję Doktorze! Odmieniłeś życie moje i moich bliskich!!!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-04

  Dziękuje. Wiara w siebie i pomoc najbliższych przynosi czasami więcej korzyści , niż wszystkie dostępne leki. Powodzenia :)

 • E
  Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: Inny

  Do gabinetu pana doktora trafiłam po kłopotach z refluksem, które trwały już od bardzo dawna i żaden z poprzednich lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Miałam wykonywane wiele badań.... które były bardzo nieprzyjemne... delikatnie mówiąc. Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek. Po dwóch miesiącach terapii widzę poprawę i jestem pełna nadziei, że nareszcie będzie wszystko w porządku. Bardzo rzetelny i kompetentny a jednocześnie fajnie podchodzący do pacjenta... jak do człowieka. POLECAM

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-17

  Dziękuję bardzo. Życzę zdrowia. Pozdrawiam

 • Lekarz o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. Przemiły, kompetentny, dokładny. Traktuje pacjenta z ogromną uwagą i poważnie, co niestety w dzisiejszym świecie jest bardzo rzadko spotykane. Ciesze się, że spotkałam tak doskonałego specjalistę. Leczenie wdrożone przez pana doktora, przyniosło ogromną poprawę, Szczerze polecam Pana doktora.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo za opinie. Chyba domyślam się od kogo. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów i wytrwałości.

 • K

  Dobry medyk z intuicją zawodową - postawił trafną diagnozę i przeprowadził skuteczne leczenie pozostając przy tym życzliwy i ludzki.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuje za opinię. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

 • W

  Bardzo dobry lekarz , kompetentny, zaangażowany i do tego bardzo uprzejmy.
  Zajmował się moim synem na oddziale internistycznym w Ostrowie Wlkp. ale mieliśmy wrażenie jakby to był szpital prywatny albo serialowa Leśna Góra. Lekarz, który traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek.
  Szczerze polecam!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo. Mam nadzieję ,że dalsze problemy będą mniejsze i dadzą się rozwiązać szybciej. Pozdrawiam.

 • T

  Specjalista, któremu można bez wahania zaufać. Drobiazgowy i pełen empatii dla pacjenta. Bardzo duży zakres wiedzy. Szczerze polecam !

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo Panie Tomaszu za opinie. Nie ukrywam,że leczenie Pana to duże wyzwanie. Jednocześnie Pana podejście do problemu jest wybitnie inspirujące . Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości.

 • Bardzo dobry lekarz i do tego bardzo uprzejmy. Od razu trafnie postawił diagnozę. Bardzo zaangażowany. Polecam!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuje bardzo. Mam nadzieję,że dalsze leczenie przynosi zamierzone efekty. Pozdrawiam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online