dr

Dariusz Galanty

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Psychoterapeuta

4 opinie +dodaj

Umawianie wizyt *22*253*88*88 lub za pomocą kalendarza. Ekspert w telewizji TVN, TVP. Zastępca ordynatora w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia. Pełnił również zaszczytną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry lekarz, zna się nie tylko na podstawowych problemach typu zaburzenia adaptacyjne ale także na nowoczesnych metodach związanych z odchudzaniem, zaburzeniami odżywiania (w tym lekach bardzo rzadko stosowanych w tym wskazaniu w Polsce, mało znanych przez lekarzy u nas a szeroko stosowanych w USA, na receptę, które b. mi pomogły bez skutków ubocznych, schudnąć ponad 25 kg) i bezsennością. Pomocny także w innych dolegliwościach. Poza tym sympatyczny człowiek, z poczuciem humoru i zdrowym
  dystansem. Zdecydowanie polecam.

 • Q
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  poświęcił mi dużo uwagi, słuchał, dopytywał, odpowiadał na zadane pytania, rozwiewał wątpliwosci, cierpliwy. Na koniec trafna diagnoza.

 • J

  Pan Doktor na pierwszej wizycie postawił dobrą diagnozę. Przekonałem się o tym już po kilku dniach, kiedy to dolegliwości, dzięki leczeniu, z dnia na dzień ustępowały. Lekarz nie tylko zajął się podstawowym problemem, ale interesował się też szczegółowo ogólnym stanem mojego zdrowia. Bez nacisku, na zasadzie rozmowy, proponował różne warianty dojścia do pełni sił. Polecam gorąco.

 • Jestem po wizycie u Pana Doktora i żałuje, że długo zwlekałam. Ocena sytuacji, stanu zdrowia, wskazania, , a zarazem duża cierpliwość, słuchanie i nieocenianie. Otrzymałam skierowanie do Szpitala co w mojej sytuacji było jedynym, najlepszym rozwiązaniem. Na skierowaniu wpisał diagnozę, która w Szpitalu potwierdziła się.Polecam wszystkim i dziękuję za poświęcony czas oraz trafną diagnozę.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Umawianie wizyt *22*253*88*88 lub za pomocą kalendarza. Ekspert w telewizji TVN, TVP.
  Zastępca ordynatora w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia. Pełnił również zaszczytną funkcję konsultanta w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Bierze udział w akredytowanych szkoleniach psychoterapeutycznych oraz z Seksuologii Klinicznej. Posiada również wykształcenie muzyczne.

  Doświadczenie zawodowe zdobywał jako lekarz rezydent w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, nerwic i zaburzeń osobowości, psychogeriatrycznym, odwykowym, detoksykacyjnym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie i w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Aktualnie pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia oraz poradniach zdrowia psychicznego i uzależnień.
  Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.

  Zajmuje się
  -diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych
  -Konsultuje także w języku rosyjskim (консультирует пациентов психиатрически на русском языке)

  Diagozuje i leczy:
  -nerwice
  -zaburzenia depresyjne, zaburzenia nastroju, choroba afektywna dwubiegunowa CHAD
  -zaburzenia lękowe
  -zaburzenia snu
  -psychozy, zaburzenia psychotyczne, schizofrenia
  -uzależnienia
  -zaburzenia pamięci
  -zaburzenia zachowania
  -zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym, wtórne do chorób somatycznych (np. Ch Parskinsona, cukrzycy, chorób układu krążenia itd.)
  -zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia i inne)
  -zaburzenia osobowości

  POSIADA UPRAWNIENIA
  -wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  -wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  -wystawianie zaświadczeń lekarskich

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
więcej