Lek.

Dariusz Bednarczyk

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Sutherland Medical Center

  Dr Bednarczyk jest świetnym lekarzem. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości. Kilka miesięcy chodziłam z bólem stopy od jednego lekarza do drugiego, robiłam badania, chodziłam na rehabilitację, nic nie pomogło. Żaden z lekarzy nie potrafił znaleźć przyczyny bólu. Dopiero gdy trafiłam do dr Bednarczyka, który już na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki, ból zaczął ustępować. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, troskę i życzliwość. Marzenna S.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Mam wielkie szczęście wykonywać pracę, której celem jest pomagać i wspierać innych. Za każdym razem spotykam się z innym problemem, inną historią, która wymaga indywidualnej oceny.

   Szczególnie interesuje się leczeniem schorzeń neurologicznych wieku podeszłego, w tym zespołów otępiennych, łącznie z objawami psychiatrycznymi, które towarzyszą demencji.
   Ponadto prowadzę praktykę w opiece paliatywnej (w tym przewlekłe postępowanie przeciwbólowe.

  Specjalizacje

  • Neurologia
  • Medycyna paliatywna

  Choroby

  • uszkodzenia narządu ruchu
  • nerwoból
  • udar mózgu
  • otępienie
  • zawroty głowy

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Sutherland Medical Center

   Dr Bednarczyk jest świetnym lekarzem. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości. Kilka miesięcy chodziłam z bólem stopy od jednego lekarza do drugiego, robiłam badania, chodziłam na rehabilitację, nic nie pomogło. Żaden z lekarzy nie potrafił znaleźć przyczyny bólu. Dopiero gdy trafiłam do dr Bednarczyka, który już na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki, ból zaczął ustępować. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, troskę i życzliwość. Marzenna S.

  • A

   Lekarz z powołania - skupiony na dobru pacjenta, nie traktuje pacjenta "taśmowo", lub jak ciekawy przypadek do kolejnej pracy naukowej. Trafilam do dr Bednarczyka z podejrzeniem guza mózgu - doktor nigdzie mnie nie odsyłał, nie proponował innych placówek tylko od razu wskazał kiedy najszybciej mogę przyjść do szpitala, aby od razu wykonać wszystkie niezbędne badania, które wykluczyły chorobę. Doktor Bednarczyk jest bardzo dobrym lekarzem budzącym zaufanie, jego ludzkie podejście do pacjenta sprawia, że pacjent czuje się w dobrych rękach. Dodatkowo cechuje doktora wysoka kultura osobista. Jednym słowem - podpisuję się pod opisem "o mnie" - zdecydowanie mogę polecić tego neurologa. Pozdrawiam, AK

  • B

   Może i sympatyczny,ale niedopuszczalne jest by neurolog nie potrafił przez kilka miesięcy rozpoznać neuralgii/neuropatii.Najpierw mylił to z bólami mięśniowymi,a potem przez 2 miesiące twierdził że migrena.W konsekwencji ból mi się utrwalił,dalej się męczę,zmieniłem lekarza. Poza tym,widać u niego lekką irytację gdy leczenie nie przynosi skutku(bo zła diagnoza)...W konsekwencji zmarnowałem kilka miesięcy......Jest skandalem by nie umieć rozpoznać bólu nerwu....

  • A

   Bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą medyczną. Bada bez pośpiechu, dokładnie, bardzo dobrze rozpoznał przyczyny choroby. doskonale dopasował leki. Życzliwy, kulturalny człowiek, bardzo cierpliwy i zawsze znajduje czas dla pacjenta. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. A. G.

  • D

   Bardzo miły,kompetentny a zarazem cierpliwy. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Polecam!! Dziękuje za wszystko .Dorota

  • M

   Po wielu konsultacjach internistycznych, ortopedycznych i neurologicznych, pukając od drzwi do drzwi gabinetów lekarskich, w końcu trafiłam do dr.Bednarczyka. Świetny specjalista, przy tym miły, życzliwy, cierpliwy i nieustannie uśmiechnięty przywrócił mi wiarę w lekarzy. Po zastosowaniu odpowiedniego leczenia dolegliwości bólowe kręgosłupa i głowy ustąpiły. A przecież inni lekarze rozkładali ręce...... Myślę sobie - cudotwórca? Bez wątpienia wspaniały diagnosta i niesamowity człowiek. Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalną opiekę, zaangażowanie, ciepłe słowa, wyrozumiałość i poświęcony czas. Pana Postawa wobec pacjentów może być wzorem dla wszystkich lekarzy. Pozdrawiam.

  • M

   Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałem. Ogromna wiedza neurologiczna- szybko zostało mi ustawione skuteczne leczenie, bardzo empatyczne podejście do pacjenta- spotkania z Panem Doktorem to czyste sesje terapeutyczne, duża elastyczność w kontekście czasu i sposobu konsultacji, która przy napadach bólu związanych z dyskopatią i przepukliną kręgoslupa jest szczególną zaletą. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc.
   Michał O.

  • T

   Świetny lekarz ,który mimo wielu obowiązków zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem. Miły i pogodny a przede wszystkim cierpliwy. Inni lekarze mogli by się uczyć od Pana Dariusza jak traktować pacjentów. Panie Doktorze dziękuję za pomoc.

  • W

   Oby takich lekarzy jak najwięcej ! W trakcie pobytu szpitalnego dzień po dniu cierpliwy, zdiagniozował bardzo dokładnie, słucha pacjenta, bardzo ciepły i kulturalny, FACHOWIEC, po mięsiącu pobytu szpitalnego dał mi nowe życie. Znam bardzo wielu lekarzy, ale dr.Bednarczyk zdecydowanie należy do najlepszych i zawsze będę o nim pamiętał, MIASTENIK.

  • M

   Doktor Bednarczyk jest szybki, konkretny, kontaktowy, a do tego bardzo serdeczny i wykazujący się prawdziwą empatią (widziałem Jego kontakt z innymi pacjentami na oddziale). Trafiłem do szpitala na oddział neurologiczny z poważną dyskopatią kręgosłupa na odcinku L-S. Szybko zlecił badanie, postawił diagnozę, zastosował leczenie farmakologiczne, które nieco poprawiło mój stan. Postarał się o konsultację mojego przypadku z neurochirurgiem. Co prawda zostałem sklasyfikowany do operacji, ale pomoc doktora Bednarczyka była naprawdę ogromna i poczyniła wielki postęp w mojej sprawie.
   Życzyłbym sobie trafiać tylko na takich ludzi.
   Dziękuję Panie Doktorze!

   Marcin Nycz