Lek.

Dariusz Bednarczyk verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Sutherland Medical CenterUsługa: badania pourazowe

  Pan Dariusz, to wspaniały lekarz.Po wielu perypetiach z innymi lekarzami znalazłam kogoś cierpliwego.Miałam wiele przykrych dolegliwości po poważnym urazie czaszkowo-mózgowym.Pan Dariusz dokładnie wytłumaczył co się w moim organiźmie dzieje, uspokoił.Przepisał pomocne leki, doradził jak mam postępować po urazie głowy, czego lepiej nie robić.Dzięki Panu Darkowi czuję się dużo lepiej i nie tracę nadziei na całkowitą poprawę.Szczerze polecam!

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Czerniawski
  Paweł Czerniawski
  Neurolog
  Ateńska 10, Warszawa
  Polecam!!!Miły, sympatyczny, konkretny. Leczyłam się 10 lat u innych specjalistów, niestety bez rezultatu:( po… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Macek
  Katarzyna Macek
  Neurolog
  Łukowska 27, róg ul. Zamienieckiej, Warszawa
  Pani doktor szybko zdiagnozowała mój przypadek, stwierdziła, że moje dolegliwości mają podłoże stresowe. Zaleciła… więcej
  Umów wizytę

  Anna Błażucka
  Anna Błażucka
  Neurolog
  Omulewska 27, Warszawa
  Od kilku miesięcy leczę się u Pani Dr na tzw. bóle funkcjonalne miednicy mniejszej i objawy jelita drażliwego,… więcej
  Umów wizytę

  Rafał Rola
  Rafał Rola
  Neurolog
  Łazienkowska 3, Warszawa
  Niezwykle sobie cenię to, że mam możliwość leczenia się u Pana prof dr hab. Rafała Roli. W wywiadzie lekarskim… więcej
  Umów wizytę

  Marta Leńska-Mieciek
  Marta Leńska-Mieciek
  Neurolog
  Ul. Czerniakowska 231, Warszawa
  Bardzo miła osoba. Podeszła do mojego tematu z zaciekawieniem. Dokładnie przeprowadziła wywiad, a następnie badanie… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Mam wielkie szczęście wykonywać pracę, której celem jest pomagać i wspierać innych. Za każdym razem spotykam się z innym problemem, inną historią, która wymaga indywidualnej oceny.

   Szczególnie interesuje się leczeniem schorzeń neurologicznych wieku podeszłego, w tym zespołów otępiennych, łącznie z objawami psychiatrycznymi, które towarzyszą demencji.
   Ponadto prowadzę praktykę w opiece paliatywnej (w tym przewlekłe postępowanie przeciwbólowe.

  Specjalizacje

  • Neurologia
  • Medycyna paliatywna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Sutherland Medical CenterUsługa: badania pourazowe

   Pan Dariusz, to wspaniały lekarz.Po wielu perypetiach z innymi lekarzami znalazłam kogoś cierpliwego.Miałam wiele przykrych dolegliwości po poważnym urazie czaszkowo-mózgowym.Pan Dariusz dokładnie wytłumaczył co się w moim organiźmie dzieje, uspokoił.Przepisał pomocne leki, doradził jak mam postępować po urazie głowy, czego lepiej nie robić.Dzięki Panu Darkowi czuję się dużo lepiej i nie tracę nadziei na całkowitą poprawę.Szczerze polecam!

  • M
   Lokalizacja: Sutherland Medical Center

   Dr Bednarczyk jest świetnym lekarzem. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości. Kilka miesięcy chodziłam z bólem stopy od jednego lekarza do drugiego, robiłam badania, chodziłam na rehabilitację, nic nie pomogło. Żaden z lekarzy nie potrafił znaleźć przyczyny bólu. Dopiero gdy trafiłam do dr Bednarczyka, który już na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki, ból zaczął ustępować. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, troskę i życzliwość. Marzenna S.

  • A

   Lekarz z powołania - skupiony na dobru pacjenta, nie traktuje pacjenta "taśmowo", lub jak ciekawy przypadek do kolejnej pracy naukowej. Trafilam do dr Bednarczyka z podejrzeniem guza mózgu - doktor nigdzie mnie nie odsyłał, nie proponował innych placówek tylko od razu wskazał kiedy najszybciej mogę przyjść do szpitala, aby od razu wykonać wszystkie niezbędne badania, które wykluczyły chorobę. Doktor Bednarczyk jest bardzo dobrym lekarzem budzącym zaufanie, jego ludzkie podejście do pacjenta sprawia, że pacjent czuje się w dobrych rękach. Dodatkowo cechuje doktora wysoka kultura osobista. Jednym słowem - podpisuję się pod opisem "o mnie" - zdecydowanie mogę polecić tego neurologa. Pozdrawiam, AK

  • B

   Może i sympatyczny,ale niedopuszczalne jest by neurolog nie potrafił przez kilka miesięcy rozpoznać neuralgii/neuropatii.Najpierw mylił to z bólami mięśniowymi,a potem przez 2 miesiące twierdził że migrena.W konsekwencji ból mi się utrwalił,dalej się męczę,zmieniłem lekarza. Poza tym,widać u niego lekką irytację gdy leczenie nie przynosi skutku(bo zła diagnoza)...W konsekwencji zmarnowałem kilka miesięcy......Jest skandalem by nie umieć rozpoznać bólu nerwu....

  • A

   Bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą medyczną. Bada bez pośpiechu, dokładnie, bardzo dobrze rozpoznał przyczyny choroby. doskonale dopasował leki. Życzliwy, kulturalny człowiek, bardzo cierpliwy i zawsze znajduje czas dla pacjenta. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. A. G.

  • D

   Bardzo miły,kompetentny a zarazem cierpliwy. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Polecam!! Dziękuje za wszystko .Dorota

  • M

   Po wielu konsultacjach internistycznych, ortopedycznych i neurologicznych, pukając od drzwi do drzwi gabinetów lekarskich, w końcu trafiłam do dr.Bednarczyka. Świetny specjalista, przy tym miły, życzliwy, cierpliwy i nieustannie uśmiechnięty przywrócił mi wiarę w lekarzy. Po zastosowaniu odpowiedniego leczenia dolegliwości bólowe kręgosłupa i głowy ustąpiły. A przecież inni lekarze rozkładali ręce...... Myślę sobie - cudotwórca? Bez wątpienia wspaniały diagnosta i niesamowity człowiek. Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalną opiekę, zaangażowanie, ciepłe słowa, wyrozumiałość i poświęcony czas. Pana Postawa wobec pacjentów może być wzorem dla wszystkich lekarzy. Pozdrawiam.

  • M

   Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałem. Ogromna wiedza neurologiczna- szybko zostało mi ustawione skuteczne leczenie, bardzo empatyczne podejście do pacjenta- spotkania z Panem Doktorem to czyste sesje terapeutyczne, duża elastyczność w kontekście czasu i sposobu konsultacji, która przy napadach bólu związanych z dyskopatią i przepukliną kręgoslupa jest szczególną zaletą. Szczerze polecam i bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc.
   Michał O.

  • T

   Świetny lekarz ,który mimo wielu obowiązków zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem. Miły i pogodny a przede wszystkim cierpliwy. Inni lekarze mogli by się uczyć od Pana Dariusza jak traktować pacjentów. Panie Doktorze dziękuję za pomoc.

  • W

   Oby takich lekarzy jak najwięcej ! W trakcie pobytu szpitalnego dzień po dniu cierpliwy, zdiagniozował bardzo dokładnie, słucha pacjenta, bardzo ciepły i kulturalny, FACHOWIEC, po mięsiącu pobytu szpitalnego dał mi nowe życie. Znam bardzo wielu lekarzy, ale dr.Bednarczyk zdecydowanie należy do najlepszych i zawsze będę o nim pamiętał, MIASTENIK.