lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

224 opinie +dodaj

Umów wizytę 117 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wczoraj mialam wizyte z corka 8 letnia pan doktor bardzo dobrze ja przebadal przeprowadzil wywiad i testy sprawnosciowe z corka. Polecam pana doktora jak najbardziej.

 • bardzo dobry

  Wyśmienity lekarz polecam w 100% wizyta jak na tak dobrego lekarza nie droga 100zł. Bez problemu odpowiada na wszystkie pytania

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek i znakomity lekarz:-) Byłam z synkiem pierwszy raz, pan doktor ma świetne podejście do dzieci i ogólnie wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze wysłuchał mnie wytłumaczył mi spokojnie wszystko oby więcej było takich życzliwych spokojnych specjalistów. Na szczęście my juz nie musimy umawiać wizyty ale z całego serca polecam Pana Doktora Katarzyna

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek. Dzięki Panu Doktorowi moje dziecko dostało szanse na życie, na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Wizyta u Niego nie polega tylko na przepisaniu recepty. Poświęca swój cenny czas każdemu. Odważył się odstawić leki mojemu półtorarocznemu synowi. Zmodyfikował leczenie i efekty widać. Każdego dnia dziękuję, że trafiłam na dra Adamczyka i dzięki niemu i tylko dzięki niemu mój dwulatek nadgania zaległości rozwojowe i jest spora szansa na to, że dogoni...:)

 • bardzo dobry

  ZNAKOMITY TO MALO POWIEDZIANE... JESTEM MAMA 4 MC CHŁOPCA PO OPERACJI SERDUSZKA I OPRÓCZ KARDIOCHIRURGA KTÓRY GO OPEROWAŁ A MIAŁAM Z WIELOMA LEKARZAMI DOCZYNIENIA DR ADAMCZYK TO ANIOŁ... ZAINTERESOWANIE DZIECKIEM OBŁĘDNE :) WYBADAŁ, POGADAŁ, ZABAWIŁ... WYTŁUMACZYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM ROZUMIE RODZICA I JEGO OBAWY...POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA NAS PRZYJĄŁ W DZIEŃ KIEDY NIE PRZYJMOWAŁ W GABINECIE... UŚMIECHNIĘTY I MIŁY... WIZYTA U TAKIEGO LEKARZA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA RODZICA I SAMEGO DZIECIĄTKA :) DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA DOBRE WIEŚCI :)

 • bardzo dobry

  Skromny człowiek o ogromnej wiedzy i super podejściu do dzieci,wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone,oby jak najwięcej takich lekarzy. Widać że to lekarz z powołania. Napewno będę polecać Pana doktora!!!!!!

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pana Doktora oceniam bardzo dobrze. Miły, sympatyczny z fantastycznym podejściem do maluszków. Wizyta u takiego lekarza to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam wszystkim rodzicom, którzy mają jakieś wątpliwości co do rozwoju swoich pociech.

 • bardzo dobry

  Wizyta u dr Adamczyka przebiegła w bardzo miłej atmosferze, (szczególnie ważne jest to dla mojego dziecka). Pan doktor bardzo dokładnie wybadał mojego syna i udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jestem spokojna o syna, gdyż okazało się, że jest zdrowym, pełnym energii dzieckiem. Jeżeli ktokolwiek z rodziców ma jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia swojego dziecka, gorąco polecam wizytę u dr Adamczyka - jest naprawdę świetnym specjalistą i ma fantastyczny kontakt z dziećmi.

 • bardzo dobry

  Wizyta w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze... Odpowiedzi Pana doktora na nurtujące mnie pytania pełne i wyczerpujące... Dziękujemy za poświęcony nam czas

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Świetny kontakt z dzieckiem.Rzetelnie przeprowadził wywiad, odpowiedział na moje pytania i rozwiał wątpliwości.Polecam wizytę u Pana Doktora.

Najbliższe terminy:

kolejne dni