lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Umów wizytę 127 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry neurolog moja córka była bardzo zadowolona miły ma podejście do dzieci lekarz wart polecenia .

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty doktor rozwiał moje wątpliwości, jestem już spokojna. Moje obawy i podejrzenia na szczęście okazały się mylne, a nawet to co uważałam za wadę okazało się wielką zaletą. Polecam

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz :-) mega wiedza! Konkretny, bardzo dokladny! I wyjatkowo moj syn sie go nie boi ;-)

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Cierpliwie odpowiada na nawet najgłupsze pytania nadgorliwej matki ;-). Ma świetne podejście do dzieci. Od razu zaskarbił sobie sympatię mojego 3-m synka, który nie jest zbyt ufny w stosunku do osób, które widzi po raz pierwszy, a do Pana doktora ciągle się uśmiechał. Badanie wyglądało bardziej jak zabawa, co w przypadku niemowląt jest bardzo ważne. Nigdy nie zdarzyło nam się, żeby wizyta u lekarza przebiegła w tak miłej atmosferze :-). Polecam bardzo!

 • dobry

  Podejście do dziecka - mistrzowskie. Syn ma 5 lat i całą wizyte się śmiał a ja razem z nim. Lekarz bacznie obserwuje pacjenta. Ogólnie jestem zadowolona ponieważ moje wątpliwości zostały prawie rozwiane. Kamień z serca spadł :)Jedyne co mi nie przypadło do gustu to to, że lekarz nie chciał rozwijać tematu, odpowiadał zdawkowo na moje pytania i gdzies tam została jednak nutka niepewności i niedomówienia (Syn ma źrenice różnej wielkości). Mam nadzieje, że lekarz na podstawie odruchów jest w stanie stwierdzić, że wszystko jest w porządku ....

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry neurolog, pomógł naszej córeczce i jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Lekarz nas wysłuchał. Wizyta przebiegała na spokojnie, bez pośpiechu. Delikatny lekarz ze wspaniałym podejściem do dzieci (w naszym wypadku niemowlaka) Nasza córka nie płakała i była widocznie zadowolona. Wspaniały, miły lekarz.

 • bardzo dobry

  Pan doktor zawsze jest bardzo miły dla dzieci. Chętnie poddają się badaniu, a to ważne w przypadku badań neurologicznych.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Kontakt z niemowlakiem super. Mała się cieszyła do Pana doktora podczas badania. Wszystko tłumaczy, uspokaja. Polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, zdrowy rozsądek, rzetelność, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicami, jasny i konkretny przekaz - taki jest doktor Adamczyk. Polecamy!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicami. Konsultacja przebiegła szybko, rzeczowo. Uzyskaliśmy odpowiedź na nurtujące pytania. Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni