lek.

Dariusz Adamczyk

Neurolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 135 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • lek. Dariusz Adamczyk - neurolog, pediatra

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
310 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Dariusz Adamczyk jest według mnie wspaniałym człowiekiem i lekarzem,z którego pomocy już nieraz korzystałem, zarówno Ja jak i osoby mi najbliższe.Oczywiście wszyscy byliśmy zadowoleni z pomocy jaką otrzymaliśmy od doktora Adamczyka.Sam nie wiem jak Pan doktor to robi,że potrafił już na pierwszej wizycie wywołać uśmiech na twarzy mojego maluszka,który tak na marginesie jest nieufny wobec obcych ludzi.Być może bierze się to z tego,że doktor Adamczyk jest naprawdę bardzo dobrym i ciepłym człowiekiem,któremu sprawia radość pomaganie swoim małym pacjentom,którzy z tego co mi wiadomo uwielbiają go.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz - pediatra na medal. Super kontakt z dzieckiem. Uspokoił panikujaca młoda mamę i rozwijał wszystkie wątpliwości dotyczące dziecka. Ciągle uśmiechnięty, sprawia że dziecko też śmieje się praktycznie przez całą wizytę. Polecam ż całego serca.

 • Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Laboratorium w KielcachUsługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

  Cudowny lekarz. Znakomite podejście do dzieci, dziecko było przez całą wizytę uśmiechnięte i zadowolone. Pełen profesjonalizm i doskonałe podejście do badania dziecka poprzez zabawę i przyjazny kontakt. W Panu Doktorze widać pasję i radość z pomocy najmłodszym. Zdecydowanie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Laboratorium w KielcachUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek i wspaniały lekarz. Od razu poznał się na moim dziecku ,wszystko nam dokładnie wyjaśnił w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie moje obawy zostały rozwiane i na szczescie się nie sprawdziły . Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Laboratorium w KielcachUsługa: Zwykła wizyta

  Już po pierwszej wizycie z synem (tiki), Pan Doktor dał się poznać jako mądry, doświadczony lekarz i człowiek. Nie tylko zdiagnozował syna ale i mnie;-) Rady jakich nam udzielił, będą z pewnością bardzo pomocne. Na szczęście nie trzeba będzie sięgać po leki. Doktor Adamczyk ma też świetny kontakt z dziećmi, syn nie był zestresowany ani przez chwilę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, długo szukaliśmy rady u innych pediatrów, neurologów oraz w necie. Nie sądziliśmy, że rozwiązanie może być takie oczywiste. Dziękujemy.

 • F
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Laboratorium w KielcachUsługa: Wykluczenie kręczu, deformacja czaszki

  Synek (5 m-cy) dostał skierowanie do neurologa ze względu na to, że częściej trzyma główkę z prawej strony, a co za tym idzie, czy nie ma kręczu. Pan dr przyjął nas ciepło, wszystko dobrze wytłumaczył. Syn został dokładnie zbadany; w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan dr ma podejście do dzieci, jest miły i kulturalny. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecę go każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły i sympatyczne. Świetne podejście do dzieci. Rzeczowy i zaangażowany w czasie badania aby trafnie ocenić stan pacjenta. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana doktor to złoty człowiek. Ma świetne podejście do dzieci. Moja 3 miesięczna córeczka przez całą wizytę uśmiechała się podczas badania, czego nie mogę powiedzieć kiedy była badana w innej placówce. Pan doktor uprzejmy, cierpliwy, odpowie na każde pytanie. Prawdziwy profesjonalista Polecam w 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki Medycznej Laboratorium w KielcachUsługa: Wcześniactwo

  Byliśmy po raz drugi u Pana doktora ;) córka ma aktualnie 6miesiecy. wizyta przebiegła w bardzo serdecznej atmosferze. Niezwykłe podejście do dzieci, Pan doktor odpowiada na każde pytanie i uspokaja matke panikare ;p polecam każdemu. Aaaa i co ważne Pan doktor nie stwarza sztucznie problemów ;) wmawiali nam że mamy problemy z dzieckiem pod kątem wzmożonego napięcia mięśniowego a tymczasem Pan doktor uświadomił nas że mamy piękne zdrowe dziecko bez żadnych problemów. Powiedział "kochać,karmić,przytulać i pokazać się jak zacznie już samodzielnie chodzić". Serdecznie polecam. Lekarz z powołania ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy i dokładny, kontakt z dzieckiem wspaniały. O wszystkich swoich wątpliwościach śmiało można zapytać a Pan doktor na wszystko odpowie. Zdrowe podejście do pacjenta i co najważniejsze nie doszukuje sie nieprawidłowości tylko wszystko dokładnie sprawdza i dopiero wydaje opinie. Gorąco polecam Pana doktora!