lek.

Danuta Stanczewska

Kardiolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

lek. Danuta Stanczewska więcej

Adresy i cenniki

 • "Kardio" Gabinet Kardiologiczno-Internistyczny

  Ekologiczna 17 lok. 16, Ursynów
  02-798 Warszawa, mazowieckie

  65
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Danuta Stanczewska

Ocena pacjentów:

7 opinii

 • Długie i rzetelne badanie USG (nie tylko kwestie kardiologiczne), obszerny i zrozumiały dla pacjenta komentarz w trakcie samego badania i po nim oraz konkretne, rozsądne zalecenia. Osoba bardzo ludzka i ciepła, uważnie wsłuchuje się w to, co pacjent ma do powiedzenia, i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Badanie kończy się otrzymaniem diagnozy na papierze i wydruków z maszyny.

 • Wspaniały lekarz. Ogromna wiedza, ale też cierpliwość dla pacjenta i dociekliwość. Tutaj liczy się pacjent, a nie czas i pieniądze.

 • Przyłączam się do opinii poprzedników. Już na pierwszej wizycie Pani doktor tak ustawiła dla mnie leki, że ciśnienie mam prawie stałe. Jest przemiłą osobą, a czas i uwaga jaką poświęca pacjentowi byłą dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Trafiłam do Pani doktor z polecenia, a teraz ja mogę z czystym sumieniem ją polecić

 • Zgadzam się z poprzednimi komentarzami - Pani doktor nie traktuje pacjentów jak przypadki, tylko do każdego podchodzi indywidualnie, wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje, leczy wszechstronnie co nie znaczy, że uważa się za wszechwiedzącą, ale naprawdę wiedzę ma imponującą i z zakresu nie tylko kardiologii. Moja babcia źle się czuła ok. 4 lat, chodziła do wielu lekarzy, wielu specjalności, bo z racji wieku problemy ma z wieloma narządami wewnętrznymi, a dopiero Doktor Stanczewska pozmieniała tak leki, że babcia odżyła i już od 1,5 roku czuje się całkiem nieźle jak na swoje 86 lat! a do tego przy każdej wizycie ma robione echo serca na którym widać nie tylko, że nie jest gorzej, ale serce nawet lepiej funkcjonuje.

 • Druh- wierny pacjent ma w 100% racje. Doktor Stańczewska to specjalista (nie tylko w swojej specjalności). Polecam wszystkim!

 • Super Kardiolog posiada wspaniałą umiejetnośc odczytywania obraz echa kardiologicznego.Diagnozuje wspaniale i dobiera trafną terapię lekową.polecam

 • Pani Doktor posiada wszechstronne przygotowanie nie tylko z kardiologii,potrafi wysluchć i zrozumieć pacjenta,traktuje go jak czlowieka a nie kolejny medzyczny przypadek.Nie liczy czasu dla pacjenta,praktycznie jest dostepna przez 24 godziny.Potrafi doradzić jak żyć z chorobą nie tylko jako lekarz ale tez jako człowiek.W trudnych sytuacjach nie wacha się
  wesprzeć wiedzą lekarzy innych specjalności.Potrafi sama zadzwonić do pacjenta kontrolujac stan jego zdrowia.Dzięki niej zostałem wyciągnięty z beznadziejnej sytuacji.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online