lek.

Danuta Mielczarek

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
840 odwiedzin w ciągu 30 dni

W roku 1992 ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1993 roku pracuje w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu, początkowo w Oddziale Chorób Wewnętrznych, aktualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2Usługa: bole brzucha

  Najlepszy gastrolog jakiego spotkałam. Po 4 latach badań i bezskutecznego leczenia u różnych lekarzy trafiłam do Pani Doktor Mielczarek, która bezbłędnie postawiła diagnozę. Szczerze polecam!

 • Q
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Danuta MielczarekUsługa: badania diagnostyczne

  Po pełnym leczeniu (diagnostyka i leczenie) mogę polecić Panią Doktor Mielczarek każdemu potrzebującemu pomocy, porady, wsparcia i szybkiej diagnozy oraz skutecznego leczenia. Spokojna, życzliwa, rzeczowa i ciepła. Wsłuchuje się w informacje od pacjenta i co ważne nie "goni ją czas". Człowiek z misją!. Polecam z czystym sumieniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Danuta Mielczarek. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Miła osoba, która spokojnie odpowiada na pytania i wyjaśnia w czym problem. Godna zaufania.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2Usługa: konsultacje gastrologiczne

  Bardzo miła i kompetentna osoba wysłucha i wszystko dokładnie wytłumaczy byłem pierwszy raz i nie mam zamiaru zmieniać lekarza polecam

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2

  Opinię chciałam wystawić dopiero po zakończonym leczeniu aby była jak najbardziej rzetelna. Pani doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą, wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, a nie żeby "odhaczyć" kolejnego pacjenta. Zadawała również dużo pytań, dostałam skierowania na badania aby znaleźć przyczynę mojego problemu. Bardzo mi pomogła i mogę ją polecić również innym pacjentom. Dziękuję

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2Usługa: konsultacje gastrologiczne

  Miła, sympatyczna, cierpliwa. Wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia. Pomogła mi od pierwszej wizyty czego inni nie potrafili przez pół roku. Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor. Fachowość, rzeczowość, cierpliwość i spokój...zatem wszystko, czego oczekuje pacjent podczas pierwszej wizyty u specjalisty.

 • profesjonalne podejście do pacjenta. Zrozumiałe i jasne przekazanie najważniejszych informacji.
  Polecam

 • M

  Pani Doktor ma ogromną wiedzę którą chętnie dzieli się z pacjentem, niesamowite podejście i gotowość wysłuchania swojego pacjenta od początku do końca budzi ogromne zaufanie. Pani Doktor nie aplikuje od razu antybiotyków, kiedy nie jest to niezbędne, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Kilka lat szukałam dobrego lekarza, który bedzie umiał mi pomóc, a nie potraktować jak ogół. W tym gabinecie znalazłam idywidualną pomoc za co bardzo dziękuję! polecam z czystym sumieniem.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Godna polecenia każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy , porady itd.... naprawdę mało takich lekarzy w dzisiejszych czasach . Ja osobiście bardzo dziękuję i pozdrawiam ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W roku 1992 ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1993 roku pracuje w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu, początkowo w Oddziale Chorób Wewnętrznych, aktualnie w Pracowni Badań Endoskopowych i Poradni Gastroenterologicznej. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych, a w 2007 roku tytuł specjalisty gastroenterologa.

  1987-1992 - studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  1992 - uzyskanie dyplomu lekarza.
  1993 - staż podyplomowy.
  1997 - uzyskanie specjalizacji I stopnia z zakresu chorób wewnętrznych pod kierunkiem dr n. med. Jerzego Biernata ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu.
  2000 - uzyskanie specjalizacji II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych pod kierunkiem dr n. med. Jerzego Biernata ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu.
  2007 - uzyskanie specjalizacji z zakresu gastroenterologii pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Leszka Paradowskiego, kierownika Katedry i Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  2008 - uzyskanie dyplomu umiejętności wykonywania badań endoskopowych w zakresie panendoskopii oraz dyplomu umiejętności wykonywania badań endoskopowych w zakresie kolonoskopii.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • francuski