Danuta Bethke

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

1 opinia +dodaj

Psycholog, psycholog rozwojowy, absolwent SWPS w Poznaniu. Specjalizuję się w wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego, a także w terapii krótkoterminowej. Praca moja odbywa się poprzez… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

  Bardzo polecam panią psycholog! Potrafi uważnie słuchać i zadawać trafne pytania. Jej trafne uwagi bardzo pomagają w rozwiązaniu problemu. Bardzo dziękuję

  Danuta Bethke2018-09-14

  Bardzo dziękuję za wyrażenie opinii i pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, psycholog rozwojowy, absolwent SWPS w Poznaniu. Specjalizuję się w wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego, a także w terapii krótkoterminowej. Praca moja odbywa się poprzez rozmowę, zadawanie odpowiednich pytań, słuchanie. Główną techniką którą stosuję jest terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Jest to forma terapii krótkoterminowej, pomaga wydobyć z nas to co najlepsze, realizować plany i rozwiązywać problemy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych obszarach, w korporacjach, administracji, biznesie, handlu. Jeśli martwi Cię to, co myślisz o sobie, albo nie wiesz od czego zacząć, aby zrealizować swoje plany lub na zbyt długo zatrzymałeś się w jednym miejscu i jest Ci z tym źle, zapraszam.
  Wspieram również rodziców w wychowywaniu dzieci. Jeśli masz wątpliwości wychowawcze, umów się, wspólnie je zdiagnozujemy i wprowadzimy techniki naprawcze.
  Zapraszam Wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia