lek.

Daniel Kurczyński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
243 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuję w Katowickim Centrum Onkologii w Katowicach, gdzie aktualnie pełnię obowiązki Kierownika… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SanteUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz w 100% godny polecenia, profesjonalny, dokładny, zlecał wszystkie potrzebne badania, dodatkowo wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Wysoka kultura osobista i takt doktora pozwalają czuć się komfortowo w gabinecie. Można zadawać pytania, nie trzeba się spieszyć. Zarówno ja i mój synek czuliśmy się zaopiekowani podczas całej ciąży, jak rownież w szpitalu podczas porodu. Polecam, świetny lekarz:)!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SanteUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz i człowiek! Wzorowe podejście do pacjenta. Pan Doktor prowadził moją ciążę. Wizyty bezstresowe. Odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Kompetentny człowiek o złotym sercu i podejściu do pacjenta!!!Polecam każdej osobie nie spotkałam lepszego lekarza!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SanteUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz o złotym sercu. Atmosfera w gabinecie super. Rzetelny, miły i bardzo dobry specjalista. Bez problemu wyslucha i odpowie na kazde pytanie.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Sante

  Pan Doktor to świetny lekarz, zawsze służy radą i nigdy nie pozostawia moich pytań bez odpowiedzi. Atmosfera podczas wizyty jest swobodna, czuję się komfortowo ponieważ Pan Daniel jest niezwykle taktowny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Długo szukałam lekarza, który potraktuje mnie profesjonalnie, porozmawia ze maną bez zegarka w ręku i zrobi wszystkie potrzebne badania. Pan doktor nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu, co w moim przypadku skutkowało prawidłową diagnozą. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Kurczyńskiego, już dawno nie byłam u tak dobrego specjalisty :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Sante

  Polecam Pana Doktora. Miły, rzeczowy, bardzo pomocny. Szczegółowo odpowiada na zadane pytania, nie bagatelizuje żadnej wątpliwości, cierpliwie tłumaczy. Panująca atmosfera podczas wizyty jest swobodna. Pan doktor prowadził moją ciążę i był obecny przy porodzie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród naturalny

  Bardzo pozytywny człowiek. Wyczerpująco i ze zrozumieniem odpowiada na wszystkie pytania. Fachowiec w swojej dziedzinie a przy tym bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Polecam Pana doktora!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne SanteUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz godny polecenia. Ekspert w swojej dziedzinie. Prowadził moją ciążę, był obecny podczas porodu-czulam się zaopiekowana. Bardzo wyczerpująco i z dużą cierpliwością odpowiada na pytania. Dzięki dużej dawce humoru wizyty przebiegają w serdecznej atmosferze. Naprawdę wspaniały lekarz. Polecam Pana Doktora każdej kobiecie!

 • M
  Lokalizacja: INTER-MED

  Bardzo sympatyczny i pozytywnie nastawiony do pacjentek lekarz. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i co najważniejsze znalazł rozwiązanie mojego problemu (wcześniej byłam już u kilku innych lekarzy i niestety każdy rozkładał ręce), więc naprawdę polecam. Zero stresu podczas wizyty.

 • I
  Lokalizacja: INTER-MED

  Pan Doktor to przede wszystkim doskonały fachowiec, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjentki. Przeprowadza dokładny wywiad. Zleca wszystkie niezbędne badania. Jest miły i empatyczny, robi wszystko, aby badanie przebiegało jak najmniej uciążliwie. Jest również cierpliwy, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Jestem wyjątkowo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam gorąco Pana Doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuję w Katowickim Centrum Onkologii w Katowicach, gdzie aktualnie pełnię obowiązki Kierownika Bloku Operacyjnego oraz rezydenta na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej.
  Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż w Oddziale Położniczo - Ginekologicznym z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej w Katowickim Centrum Onkologii.

Certyfikaty