dr hab. n. med.

Daniel Kotrych

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W roku 2000 ukończenie studiów na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Na co dzień asystent Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii PAM w Szczecine. W 2005… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W roku 2000 ukończenie studiów na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Na co dzień asystent Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii PAM w Szczecine. W 2005 r obrona pracy doktorskiej dotyczącej postaci klinicznych oraz metabolizmu kostnego w spondylozie szyjnej W latach 1996 – 20046 staży naukowych w zakresie ortopedii i traumatologii w następujących klinikach: The Royal Sussex County Hospital, Brighton, Anglia Neurologisches Rehabilitationszentrum, Greifswald, Niemcy Clinica Ortopedica y Traumatologia – Universitad de Navarra, Hiszpania Zainteresowania medyczne: nowoczesne metody leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu, oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów Zainteresowania ogólne: historia współczesna, sport, geografia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Przychodnia - Szpital - RehabilitacjaUsługa: Inny

  Najlepszy lekarz na świecie! Pan Doktor jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem! Szybko i skutecznie zajął się wycięciem guza z piszczeli. Na każdym etapie leczenia wiem, że mogę się do Niego zwrócić o pomoc. Dziękuję Panie Doktorze!

 • Małgorzata Walther 21-06-2016r Dziękuję Panie doktorze. Pragnę z całego serca podziękować, za opiekę w trakcie leczenia i po operacji mojego ojca. Także dziękuję za leczenie kolana mojego syna, który zawsze kiedy rozmawiamy o Panu, to mówi super doktorek i miło się uśmiecha. Panie doktorze dziękujemy, że trafiliśmy w pana ręce. Profesjonalista, lekarz z powołania. oby takich lekarzy było więcej. Polecam z czystym sumieniem.

 • A

  Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Z problemami z kręgosłupem lędźwiowym (uraz po dwóch delikatnych wypadkach) byłam wcześniej u dwóch innych ortopedów. Efektem były prawie dwa lata nawrotów bólu i trudności z chodzeniem, co w wieku 20-kilku lat było dla mnie nie do pomyślenia... Doktor Kotrych już na pierwszej i ostatniej wizycie właściwie zdiagnozował problem i znalazł rozwiązanie, które nie polegało na kosztownych i nieskutecznych zabiegach, które zalecano mi wcześniej. Dzięki niemu normalnie chodzę i nie muszę brać codziennie stosu leków przeciwbólowych. Polecam serdecznie!

 • Agnieszka 44
  Jestem pełna uznania dla umiejętności, kultury i zarazem empatii Pana doktora. Mam obydwa stawy biodrowe wymienione. Za każdym razem, po zabiegu wracałam szybko do sprawności, nie odczuwając bólu. Zabiegi były przeprowadzone na najwyższym poziomie, wsparte wysokim stopniem profesjonalnej wiedzy i doświadczeniem.
  Gorąco polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowo zajął się chorobą mojej córki, przeglądnął badania, dał skierowanie na następne i cały czas miał uśmiech na twarzy. Moja córka jest zachwycona panem doktorem, jest osobą niepełnosprawną i często lekarze nie mogą nawiązać z nią kontaktu. Po pierwszej wizycie obraz pana doktora na pięć, myślę że nie zmienię zdania. Mama Oli.

 • Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego miałam okazję poznać. To przede wszystkim profesjonalista w każdym calu, który bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków i jest zainteresowany zdrowiem pacjentów. Pan doktor pomógł mi wiele razy i nigdy się na nim nie zawiodłam, dlatego też polecam go wszystkim znajomym jako znakomitego lekarza z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, Pan doktor jest bardzo sympatycznym i przemiłym człowiekiem, także wizyty w jego gabinecie to prawdziwa przyjemność, pomimo dolegliwości, z którymi się do niego przychodzie. Polecam dr Kotrycha wszystkim potrzebującym pomocy przy schorzeniach ortopedycznych. Asia B.

 • Niestety jestem bardzo rozczarowana podejściem dr do mojego przypadku. Zgłosiłam się do niego z polecenia, jednak to w niczym nie pomogło. Moja przygoda z łąkotką rozpoczęła się w 2012 roku, uszkodziła się podczas jazdy rowerem. Według wyników badań USG i MR uszkodzenie było niewielkie (nadające się do zszycia). Dr oglądał moje wyniki wraz z dr Antoniakiem i podjęto decyzję, że nie będą robili zabiegu zszycia, iż łąkotka się samoczynnie zrośnie (co było nierealne, bo pęknięcie było w miejscu nieukrwionym) dziś to już wiem. Pozostawiono mnie z tym uszkodzeniem na rok czasu, dolegliwości bólowe stale mi towarzyszyły przez ten czas. Zgłosiłam się ponownie do dr, ponieważ ból coraz bardziej się nasilał. Lekarz mnie obejrzał i stwierdził, że łąkotka chyba się nie zrosła. Zalecił artroskopię celem jej zszycia, w styczniu 2013 wykonano zabieg (w między czasie kazał zgłosić się na wizyty prywatne z wynikami RTG i tuż przed operacją). Byłam pewna, że mój problem się skończy i pod względem bólu i finansowym. Niestety po zabiegu okazało się, że dr usunął mi w całości łąkotkę, a nie ją zszył. Według niego nie nadawała się do złączenia i musieli ją usunąć, bo zbyt długo chodziłam z pęknięciem (pfff z którym sam mnie zostawił). Oczywiście za każdą wizytą u dr płaciłam, badania prywatnie, bo i skierowania były z prywatnej praktyki. Po operacji nie przepisał mi żadnej rehabilitacji, sama na własną rękę doczytywałam jak mam ćwiczyć. Obecnie mam 2 cm różnicy między jedną, a drugą nogą. Wszelkie ćwiczenia sprawiają mi ból i normalne funkcjonowanie również (kucanie, klękanie, o bieganiu mogę zapomnieć) Miało być lepiej, a jest tylko gorzej, jestem zmuszona do ratowania się zastrzykami w kolano, które mało nie kosztują co pół roku!!!! Jestem młodą kobietą, która już teraz prawie nic nie może robić, a co dopiero będzie za 10 lat. Uważam, że dr to nieodpowiedzialny człowiek!!!! "dzięki" niemu mam jeszcze większe problemy niż miałam wcześniej: kolano chrupie, strzela, przeskakuje, boli. Mogę zapomnieć o jakichkolwiek sportach. Nie polecam tego dr, ja już nigdy nie skorzystam z jego "pomocy"

 • No cóż nie jest tajemnicą, że NFZ nie zapewnia przyjęcia pacjenta w normalnym terminie i za pieniądze z naszych składek. Stąd alternatywa wizyty u dr Kotrycha jest częstym wybawieniem z poważnych opresji zdrowotnych. Czy ,,kasuje"?. Może i tak, ale pomaga skutecznie czego jestem ewidentnym przykładem. Pęknięta łąkotka, którą udało się zespolić. Wcześniej ból nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Podziwiam doktora za wiedzę. Jest niewątpliwie fachowcem dużego formatu o czym może świadczyć prawidłowo postawiona diagnoza podczas pierwszej wizyty. Komunikatywny, bardzo chętnie udziela wyjaśnień pacjentowi z własnej inicjatywy. Bardzo polecam.

 • Doceniam dr fachowość przeprowadził artroskopię jednego kolana jestem zadowolona,tylko jeden mankament trudno zastać dr w przychodni przyszpitalnej,i drugie kolano miałam operowane przez innego lekarza.

 • Trafiłem do Pana doktora z zastarzałym urazem kolana ,ponieważ w innym szpitalu przez dwa miesiące nic nie robili.Praktycznie byłem unieruchomiony.Pan doktor natychmiast się mną zajął i "naprawił" nogę.Po jakimś czasie znów trafiłem z kolejnym urazem kolana i sytuacja była podobna.Lekarz który wie co robi,dobry fachowiec który martwi się i troszczy o pacjentów.