Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Polecam Mgr-a Daniela Karaszewskiego. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Miałam bardzo poważne problemy z przepukliną w odcinku szyjnym. Po zaledwie dwóch wizytach Pana Daniela dolegliwości ustąpiły całkowicie. Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc! Marta Ozimek.

 • Panu Danielowi jestem wdzięczny za udzieloną fachową pomoc i co najważniejsze za doprowadzeie mnie do zdrowia i sprawności. Polecam nie tylko jako fizjoterapeutę, ale również jako rzetelnego człowieka! Sebastian.

 • Jeśli macie dolegliwości zdrowotne z którymi nie radzą sobie lekarze lub rehabilitanci do których trafiliście, to polecam z całego serca Pana Daniela Karaszewskiego. Byłam właśnie w takiej sytuacji i Pan Daniel zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją wiedzą medyczną oraz trafną diagnozą i perfekcyjnie przeprowadzonym leczeniem. Dziś po mojej chorobie nie ma śladu (kręgosłup i problemy z mięśniem uda) a odwiedziłam wielu specjalistów mimo mojego młodego wieku, którzy nie potrafili mnie zdiagnozować! Czuję się w obowiązku opisać swój przypadek, aby potencjalni pacjenci, którzy to przeczytają nie mieli wątpliwości co do wyboru terapeuty. Polecam Pana Daniela umiejętności, kulturę osobistą, podejście do pacjenta - wspaniałe ręce prawdziwego i oddanego swej profesji rehabilitanta!

 • Pan Maciej pracuje z pacjentem nawet podczas wywiadu, ciągle badał mnie funkcjonalnie i jak się okazało bardzo trafnie. Wytłumaczono mi dlaczego tak się dzieję i zalecono wykonywanie podstawowych ćwiczeń co dziennie rano po 10min. Od tamtego czasu ból odszedł.
  Polecam ja miałam problem przeciążenia odcinka szyjnego.

 • Jest znakomitym rehabilitantem! Jestem młodą osobą, której kontuzja zwaliła się na głowę i odebrała optymizm. Miałam problemy z biodrem i kolanem, które ustąpiły dzięki zasłudze P. Daniela. Świetny terapeuta! Polecam jego fachowość i podejście do pacjenta. Ewelina K.

 • Bardzo dobry fizjoterapeuta! Pomógł mi w mojej chorobie. Wyleczył mój kręgosłup!

 • Pana Daniela poznałem w szpitalu w którym pracuje. Byłem jego pacjentem po operacji zastawki. Jego podejście do rehabilitacji w moim mniemaniu jest na najwyższym poziomie. W czasie mojego pobytu w szpitalu nie poznałem pacjenta, któremu pan Daniel by skutecznie nie pomógł. Na oddziale mówiło się o nim w samych superlatywach. Mnie bardzo pomógł dojsc do zdrowi po strasznej chorobie. Dziękuję!

 • Do pana Daniela trafiłem po operacji serca. Byłem osobą nie chodzącą od kilkunastu lat z powodu wypadku. Pan Daniel zajął się moją rehabilitacją kardiologiczną i w krótkim czasie doprowadził do sprawności. Jednak oprócz tego dzieki swoje wiedzy nauczył mnie chodzić po kilkunastu latach bezruchu! Jestem wdzieczny i dziekuję z całego serca!
  Jurek z rodziną.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • SERDECZNIE POLECAM
  PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
  BOGATA WIEDZA ZAWODOWA
  WIDOCZNE SKUTKI REHABILITACJI

 • Bardzo dobry, profesjonalny rehabilitant, praca z nim przyniosła widoczne rezultaty. Dzięki niemu zacząłem chodzić. Polecam!

Jesteś tym lekarzem?

24

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.