Daniel Karaszewski

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Polecam Mgr-a Daniela Karaszewskiego. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Miałam bardzo poważne problemy z przepukliną w odcinku szyjnym. Po zaledwie dwóch wizytach Pana Daniela dolegliwości ustąpiły całkowicie. Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc! Marta Ozimek.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Gabinet Lekarski

  Wilcza 32, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Polecam Mgr-a Daniela Karaszewskiego. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie chorób kręgosłupa. Miałam bardzo poważne problemy z przepukliną w odcinku szyjnym. Po zaledwie dwóch wizytach Pana Daniela dolegliwości ustąpiły całkowicie. Bardzo dziękuję za udzieloną mi pomoc! Marta Ozimek.

  • S

   Panu Danielowi jestem wdzięczny za udzieloną fachową pomoc i co najważniejsze za doprowadzeie mnie do zdrowia i sprawności. Polecam nie tylko jako fizjoterapeutę, ale również jako rzetelnego człowieka! Sebastian.

  • O

   Jeśli macie dolegliwości zdrowotne z którymi nie radzą sobie lekarze lub rehabilitanci do których trafiliście, to polecam z całego serca Pana Daniela Karaszewskiego. Byłam właśnie w takiej sytuacji i Pan Daniel zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją wiedzą medyczną oraz trafną diagnozą i perfekcyjnie przeprowadzonym leczeniem. Dziś po mojej chorobie nie ma śladu (kręgosłup i problemy z mięśniem uda) a odwiedziłam wielu specjalistów mimo mojego młodego wieku, którzy nie potrafili mnie zdiagnozować! Czuję się w obowiązku opisać swój przypadek, aby potencjalni pacjenci, którzy to przeczytają nie mieli wątpliwości co do wyboru terapeuty. Polecam Pana Daniela umiejętności, kulturę osobistą, podejście do pacjenta - wspaniałe ręce prawdziwego i oddanego swej profesji rehabilitanta!

  • I

   Pan Maciej pracuje z pacjentem nawet podczas wywiadu, ciągle badał mnie funkcjonalnie i jak się okazało bardzo trafnie. Wytłumaczono mi dlaczego tak się dzieję i zalecono wykonywanie podstawowych ćwiczeń co dziennie rano po 10min. Od tamtego czasu ból odszedł.
   Polecam ja miałam problem przeciążenia odcinka szyjnego.

  • E

   Jest znakomitym rehabilitantem! Jestem młodą osobą, której kontuzja zwaliła się na głowę i odebrała optymizm. Miałam problemy z biodrem i kolanem, które ustąpiły dzięki zasłudze P. Daniela. Świetny terapeuta! Polecam jego fachowość i podejście do pacjenta. Ewelina K.

  • A

   Bardzo dobry fizjoterapeuta! Pomógł mi w mojej chorobie. Wyleczył mój kręgosłup!

  • K

   Pana Daniela poznałem w szpitalu w którym pracuje. Byłem jego pacjentem po operacji zastawki. Jego podejście do rehabilitacji w moim mniemaniu jest na najwyższym poziomie. W czasie mojego pobytu w szpitalu nie poznałem pacjenta, któremu pan Daniel by skutecznie nie pomógł. Na oddziale mówiło się o nim w samych superlatywach. Mnie bardzo pomógł dojsc do zdrowi po strasznej chorobie. Dziękuję!

  • J

   Do pana Daniela trafiłem po operacji serca. Byłem osobą nie chodzącą od kilkunastu lat z powodu wypadku. Pan Daniel zajął się moją rehabilitacją kardiologiczną i w krótkim czasie doprowadził do sprawności. Jednak oprócz tego dzieki swoje wiedzy nauczył mnie chodzić po kilkunastu latach bezruchu! Jestem wdzieczny i dziekuję z całego serca!
   Jurek z rodziną.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • G

   SERDECZNIE POLECAM
   PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
   BOGATA WIEDZA ZAWODOWA
   WIDOCZNE SKUTKI REHABILITACJI

  • G

   Bardzo dobry, profesjonalny rehabilitant, praca z nim przyniosła widoczne rezultaty. Dzięki niemu zacząłem chodzić. Polecam!