dr n. med.

Dalia Chrzanowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

77 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trądzik

  Udałam się do gabinetu pani doktor na NFZ, uznałam że szkoda kasy na prywatną wizytę skoro lekarz przyjmuje na NFZ. Pierwsza wizyta trwała 5 minut w zasadzie sama mówiłam z czym przychodzę, jak leczyłam się do tej pory itp. Dostałam receptę na antybiotyk i na tym się skończyło. Druga wizyta za miesiąc przychodzę z nadzieją, że dostanę skierowanie na badania czy coś takiego, bo z trądzikiem borykam się ponad 10 lat i wszystkie kuracje nie przynoszą efektu po ich skończeniu (mówię to pani doktor), a ona wypisuje mi kolejną receptę i twierdzi że nie może zlecić mi badań np. hormonalnych bo ich nie potrafi zinterpretować... (coś tu jest nie tak!)
  Wizyta trwała 2 minuty, lekarka nic nie wyjaśniła, 0 rozmowy ogólnie nie polecam.

  Dalia Chrzanowska2018-03-18

  Szanowna Pani odnosząc się do Pani opinii chciałbym sprostować kilka faktów.Na pierwszej wizycie ( wizyta polega oprócz badania przede wszystkim na słuchaniu) zaordynowałam stosowne leczenie zgodne z moją wiedzą i doświadczeniem , zasugerowałam wizytę u ginekologa łącznie z badaniami hormonów. Na kolejnej wizycie przedłużyłam leczenie ponieważ uzyskano poprawę . Nie miała Pani badań ( ginekolog odmówił ). Tłumaczyłam Pani dlaczego zależy mi a tym aby ginekolog skierował Panią na badania.Poziomy hormonów są uzależnione od dnia cyklu
  i specjalista w tym zakresie potrafi je lepiej zinterpretować , tym bardziej jeśli potrzebne będzie leczenie hormonalne , które nie leży w zakresie moich kompetencji . Przykre jest to, że troska o Panią została odebrana zgoła inaczej .
  Pozdrawiam i życzę zdrowia

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny Dermatologia

  Wizyta przebiegła szybko konkretnie, zgodnie z umówionym terminem. Pani doktor miła, rzeczowa i konkretna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny Dermatologia

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Było ok, to była moja pierwsza wizyta u tego lekarza.Na efekty muszę poczekać. Już zapisałam się na wizytę kontrolną.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny Dermatologia

  Wizyta krótka, aczkolwiek treściwa. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pani doktor jest osobą rzeczową, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Przepisała odpowiednie leki, doradziła jakich używać kosmetyków by dalsze problemy się nie pojawiały. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Personel również oceniam bdb. Pozdrawiam :)

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Trwała krótko, ale w przypadku mojego schorzenia nie spodziewałam się długiej konsultacji.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny DermatologiaUsługa: laseroterapia

  Umówiłam męża na zabieg usunięcia brodawki na twarzy. Przez telefon podałam szczegóły pani która rejestrowałam co do rodzaju zmiany i jej umiejscowienia. Pytałam czy taki zabieg może się odbyć.Zostałam zapewniona że "oczywiście". W dniu wizyty pani doktor stwierdziła że takich zabiegów w miesiącach letnich nie wykonuje. Nie wykonała zabiegu, nie udzieliła żadnej porady ale pieniądze za wizytę musieliśmy zapłacić. Zostałam wprowadzona w błąd przez telefon co do możliwości wykonania zabiegu, a w dodatku pani doktor wzięła pieniądze za nic. Jednak etyka zawodowa do czegoś zobowiązuje. Rozumiem jeszcze odmowę zabiegu ale czy za to się płaci? Dzwoniłam potem do innego gabinetu medycyny estetycznej z tym samym problemem. Od razu zostałam uprzedzona że zabieg należy wykonywać w miesiącach jesiennych lub zimowych.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny DermatologiaUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam panią doktor. Wyleczyła mojego synka z uczulenia, z którym inni lekarze mieli problemy. Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie i nie trzeba było czekać. Leczenie przyniosło pożądane efekty.

 • Ś
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Osobom, które nadal się wahają polecam wizytę u Pani Doktor. Wizyta przebiegła sprawnie w bardzo miłej atmosferze, a jej skutkiem były skrupulatne porady. Pani Doktor wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, dostałam receptę i rozpoczynam leczenie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam wizytę u pani Doktor. Osoba kompetentna i skrupulatna. Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie i nie trzeba było czekać. Leczenie przynosi efekty.

 • Polecam usługi Pani Doktor, wizyty w moim przypadku trwały bardzo krótko, a porady były konkretne i rzeczowe, leczenie również przynosi bardzo dobre efekty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

  Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

  Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia