dr n. med.

Dalia Chrzanowska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

63 opinie +dodaj

Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akadem... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniun studiów odbyłam studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyłam obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i otrzymaniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 pracowałam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Od 2009 do 2011 roku byłam adiunktem w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Obecnie pracuję w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie oraz prowadzę własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Szybka słuszna diagnoza , krótki czas oczekiwania , profesjonalizm to są trzy główne zalety wizyty u Pani Doktor i spokojnie mogę polecić wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo kompetentna, szybka diagnoza, udziela rzeczowych porad. Na razie czekam na efekty. Polecam wizyty, w miłej atmosferze.MHEBDZINSKA

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, Miła kompetentna. Wszystko wyjaśnia na spokojnie. Przyjemnie się do niej przychodzi.

 • bardzo dobry

  Błyskawiczna diagnoza na problem, z którym zmagam się od lutego. Pani Dalia nie tylko ma ogromna wiedze, lecz rowniez potrafi rozpoznac o wiele wiecej, a mianowicie zdenerwowanie, zmartwienie, potrafi pocieszyc krotko i stanowczo, jednak sposob, w jaki mowi do pacjentow jest przyjemny i uprzejmy. Wizyta byla troche opozniona, ale nie przeszkadza mi to, bo sama wizyta jest krotka, ale konkretna. + za piekny, nowoczesny gabinet i przemila Pania w rejestracji. Na pewno bede polecac.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna pani dermatolog. Na pytania odpowiadała konkretnie i rzeczowo, wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła. Cieszę się, że przyjaciółka poleciła mi panią Chrzanowską.

 • dobry

  Pani lekarz jest mila. Zna sie na rzeczy ale myslalam ze jako doktor medycyny estetycznej doradzi mi jakie zabiegi moge robic na twarz z moimi bliznami i ze zleci jakies badania

 • dobry

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Mam nadzieje ze mi pomoze z moim problemem. Na efekty jednak musze poczekac.

 • słaby

  Pisze ku przestrodze osób, które nie dysponują odpowiednim budżetem i nie są przekonane czy stać je leczyć się prywatnie. Byłem u Pani Doktor z drobnym problemem i moje spostrzeżenia są następujące: Najladniejszy Gabinet Najnowszy iPhone Najdroższe 5 minut mojego życia Żadnych lekarstw, żadnych recept, brak leczenia, diagnoza tez to bym nie nazwał - nieistotne - wizyta jest wizyta 80 zł się należy. Ale Pani Doktor nie rozmawia o pieniądzach ma od tego swojego urzędnika w rejestracji. Subiektywnie rzecz ujmując Ja podziękuje.

 • bardzo dobry

  Dzięki doktor Chrzanowskiej w końcu udało mi się wyleczyć trądzik, z którym męczyłam się od kilku miesięcy. Bardzo miła i konkretna lekarka, z widocznie dużym doświadczeniem.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra Pani Doktór polecam,po pierwszej wizycie postawiła trafna diagnozę i przepisała skuteczne leki oby takich lekarzy było więcej. :-)