Mgr

Dagmara Teczke (Stępień) verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

  Pani psycholog przyjęła mnie na wizytę w nagłej i trudnej dla mnie sytuacji, jestem jej bardzo wdzięczna za okazany czas i troskę. Zostałam uważnie wysłuchana i polecono mi co dalej mogę robić by sobie pomóc i gdzie się powinnam udać. Wizytę i podejście do człowieka Pani psycholog oceniam bardzo dobrze:)

  Dagmara Teczke (Stępień)2016-11-25

  Cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam;)

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Magdalena Bańkowska
  Magdalena Bańkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Mieczysława Karłowicza 17/1, Kraków

  Aneta Bogal
  Aneta Bogal
  Terapeuta, Psycholog
  Józefitów 11/7, Kraków
  Jestem właśnie po 'zakończeniu' lub też 'przerwie' w terapii u Pani Anety. Łezka się w oku kręci, bo był to piękny… więcej

  Tomasz Jagła
  Tomasz Jagła
  Psycholog, Terapeuta
  Józefitów 9, Kraków
  Panie Tomaszu bardzo dziekuję za pomoc i spojrzenie na wszytsko z innej prespektywy ;) Bardzo polecam wszytkim… więcej

  Andreea Mihalca
  Andreea Mihalca
  Psychoterapeuta, Psycholog
  Józefitów 9/3, Kraków
  Dobra fachowiec, wsłuchana w potrzeby pacjenta, z uśmiechem. Ciekawe pytania otwarte. Warto rozmawiać. więcej

  Małgorzata Lembrandt
  Małgorzata Lembrandt
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Józefitów 9/3, Kraków
  Bardzo fajna, sympatyczna i budząca zaufanie lekarka. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Odpowiada na każde pytanie,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, korzystam także z wybranych technik pochodzących z innych podejść terapeutycznych.Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i dzieci.
   WYKSZTAŁCENIE:
   Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam 4 letnie Całościowe Szkolenie z Zakresu Psychoterapii w Collegium Medicum UJ. Jako psycholog pracuję od 2010 roku jako psychoterapeuta od 2012 roku. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych oraz psychoterapeutycznych.

   Obszary specjalizacji:
   - zaburzenia nerwicowe ( lęki, ataki paniki, natręctwa, zaburzenia pod postacią somatyczną)
   - trudności w relacjach z interpersonalnych, bliskich związkach
   - nie radzenie sobie ze stresem, napięciem, niska samoocena
   - obniżony nastrój, depresja
   - zaburzenia osobowości
   - zaburzenia zachowania i emocji u dzieci i nastolatków
   DOŚWIADCZENIE:
   Oprócz pracy w prywatnym gabinecie, prowadzę psychoterapię indywidualną w ramach NFZ osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego Med- Skarpa w Krakowie (brak wolnych miejsc). Prowadziłam również terapię osób dorosłych i dzieci w Centrum Psychoterapii w Myślenicach.
   Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki współpracy z Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" w Cieszynie (prowadzenie terapii indywidualnej i poradnictwa psychologicznego), Stowarzyszeniem Pro - Bono (psychoterapia). Odbyłam staż w Szpitalu Śląskim w Cieszynie i w Oddziale Dziennym Szpitala Uniwersyteckiego ul. Lenartowicza w Krakowie.
   Udzielam informacji mailowej: dstepien.heim@gmail.com
   Doświadczenie w pracy z dziećmi: Kilkuletnia praca jako psycholog szkolny i przedszkolny. Praca z dziećmi z całodobowej placówki opiekuńczo-wychowawczej, prowadzenie grupy socjoterapeutycznej. Liczne kursy z zakresu pracy terapeutycznej z dziećmi.   “Psychoterapeuci nie głoszą, że mają wielkie serca - takich jest zaledwie garstka wśród tych, którzy pracując, dają z siebie wszystko - ale w pewnym stopniu przynoszą ulgę w spowodowanym przez człowieka nieszczęściu. Stoją blisko. Znoszą nienawiść, nie odwracają się. Nie dają się uwieść miłości. Są słuchaczami, lecz słuchają z niezachwianą uwagą, a ich milczenie nie jest zimne.”
   Allen Wheelis

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Gabinet Psychoterapii DAGMARA TECZKE

  Lea 10a/8, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  Konsultacje przed podjęciem psychoterapii 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Dagmara Teczke (Stępień)
  Dagmara Teczke (Stępień)
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Kraków
  Dzień dobry, przepisywaniem leków i ich dawkowaniem zajmuje się lekarz psychiatra, tak więc do niego należy się udać w pierwszej kolejności, jeżeli leki powodują utrudniające funkcjonowanie skutki… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Pani psycholog przyjęła mnie na wizytę w nagłej i trudnej dla mnie sytuacji, jestem jej bardzo wdzięczna za okazany czas i troskę. Zostałam uważnie wysłuchana i polecono mi co dalej mogę robić by sobie pomóc i gdzie się powinnam udać. Wizytę i podejście do człowieka Pani psycholog oceniam bardzo dobrze:)

   Dagmara Teczke (Stępień)2016-11-25

   Cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam;)

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z sesji u Pani Dagmary, zawsze jest zaangażowana, skupiona na problemie i pomocna. Potrafi w trafny i błyskotliwy sposób spojrzeć na problem z innej perspektywy. Otrzymałam fachową i profesjonalną pomoc. Polecam z całego serca.

   Dagmara Teczke (Stępień)2015-10-15

   Dziękuję.

  • K

   Lepsze poznanie siebie to właśnie to czego potrzebowałam w terapii. Pani Dagmara pomogła w bardzo spokojny i wykwalifikowany sposób przetrawić najtrudniejsze tematy, z którymi tak trudno czasami samemu się zmierzyć. Cierpliwość i efektywne słuchanie pozwala poczuć, ze naprawdę jest się wysłuchanym w chwilach najtrudniejszych ... Ja i moja rodzina widzimy efekty Pani pracy. Dziękuje

   Dagmara Teczke (Stępień)2015-09-21

   Pani Kasiu, dziękuję i życzę Pani powodzenia w dalszym odkrywaniu siebie:)

  • M

   Do Pani psycholog mgr Dagmary Stępień uczęszczałem przez rok. Miałem problemy z powracającymi stanami lękowymi, które przeszkadzały mi w normalnym funkcjonowaniu. Pani psycholog w czasie trwania sesji poprzez regularną i konsekwentną pracę umożliwiła mi powrót do normalnego funkcjonowania. Psycholog ten jest z jednej strony ciepły i wrażliwy na to co mu się przekazuję z drugiej jednak strony konsekwentny, twardo stawiający na realizację celów pozwalających na progres w leczeniu. Dziękuje i polecam.

   Dagmara Teczke (Stępień)2015-09-02

   Dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia.

  • M

   Dziękuję Pani Dagmaro! dzięki Pani moja siostra jest zupełnie innym człowiekiem dostała drugie życie. Dała Jej Pani siłę i nadzieję na lepsze jutro, pomogła pokonać słabości wreszcie uwierzyła w siebie. Dziękuję
   Godna polecenia i profesjonalna terapia.

   Dagmara Teczke (Stępień)2015-05-27

   Dziękuję i życzę powodzenia !

  • J

   Bardzo pomocna i profesjonalna pomoc. Dzięki Pani Dagmarze spojrzałam inaczej na swoje życie, zaczęłam wierzyć w siebie i powoli rozwiązywać swoje problemy. Pani psycholog jest osobą ciepłą, spokojną, potrafi słuchać. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG