Adres

wrocław, Wrocław
gabinet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Terapia manualna • 100 zł

Rehabilitacja domowa • 120 zł

Medyczny Trening Terapeutyczny • 100 zł +1 więcej

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką warszawskiej AWF i dyplomowaną terapeutką manualną MT. Zajmuję się diagnozowaniem oraz kompleksową terapią ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Terapia manualna

100 zł


wrocław, Wrocław

100 zł

gabinet


Rehabilitacja domowa

120 zł


wrocław, Wrocław

120 zł

gabinet


Medyczny Trening Terapeutyczny

100 zł


wrocław, Wrocław

100 zł

gabinet


Zwykła wizyta


wrocław, Wrocław

Brak informacji o cenie

gabinet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Moja dobra wróżka!!! <3
Jestem osobą, która często forsuje swoje ciało podczas ćwiczeń fizycznych i napotyka różne niespodzianki na swej drodze. Cudowna Dagmara wyciąga mnie zawsze z opresji i bólu uniemożliwiającego mi dalszą pracę. Najlepsza, najlepsza! Nigdy nas nie zostawiaj <3 Moje ciało bez Ciebie nie istnieje!!!!!!


Użytkownik zweryfikowany

Dagmara wyprowadziła mnie już z trzech kontuzji. Za każdym razem podchodziła do naszego spotkania bardzo profesjonalnie. Na bieżąco informowała mnie o tym co robi i co ja powinnam robić po naszej terapii. Polecam Dagmarę, jako specjalistkę w swoim zawodzie!


Użytkownik zweryfikowany

Do Dagmary trafiłem po skręceniu stawu skokowego. Było to nie pierwsze skręcenie w życiu, jednak pierwsza tak dobra rehabilitacja. Bardzo fachowe podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, oraz kompetencje Dagmary sprawiły że bardzo szybko zacząłem wracać do sprawności ruchowej. Już po pierwszej wizycie czułem ulgę i w końcu mogłem normalnie chodzić. Przedstawiony pakiet ćwiczeń rehabilitacyjnych również bardzo pomaga, ćwiczenia są różne dlatego można dopasować je sobie na cały tydzień. W życiu miałem różne kontuzje, ale jeszcze nigdy tak dobrze i fachowo nikt nie zajął się moimi problemami. Podsumowując - Dagmara jest osobą pełną niezbędnej wiedzy, fachowo dobiera ćwiczenia i terapie manualną, współpracuje i słucha pacjenta, a do tego jest bardzo sympatyczną osobą, wszystko razem powoduje to, że jest fizjoterapeutką godną zaufania :)
Z czystym sercem polecam i jeśli nadarzy się kontuzja to będzie jedyna osoba do której się udam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Dagmary w momencie kiedy już nie mogłam sama wyjść z auta. Ból był tak ogromny, że nie mogłam spać, siedzieć, leżeć dosłownie nic. Mam ogromna skoliozę, której nie da się wyprostować, ale można sprawić żebym sprawnie funkcjonowała. Daga to potrafi jak nikt inny. Po pierwszej wizycie ból ustąpił. Potem było już tylko lepiej. Teraz kiedy coś się dzieje odrazu zgłaszam się do Dagi i zawsze mi pomaga. Nie ważne, czy to mój krzywy kręgosłup czy kostka, stopa albo czy po porostu źle spałam.
Dagmara ma ogromna wiedzę i przy tym jest bardzo ciepła sobą. Ufam jej na 100 %


Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Dagmarę jako bardzo doświadczoną terapeutkę manualną. Wielokrotnie jako fizjoterapeuta korzystałem z jej terapii i za każdym razem ze świetnym efektem. Bardzo dobra diagnostyka, która przekłada sie na szybkie leczenie. Polecam !!!


Użytkownik zweryfikowany

Pierwsza wizyta u Dagmary i nie chcesz iść do nikogo innego! Ogromna wiedza, dzięki której oddajesz się w jej ręce bez zawahania. Bardzo precyzyjnie zbadała gdzie tkwi źródło bólu i pracowała nad naprawą mojego barku, wkładając całą siebie. Dowiedziałam się też jakie ćwiczenia mogę wykonywać a jakich unikać, moje barki są wdzięczne! Ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach lekarza który na prawdę chce pomóc i przejmuje się losem pacjenta, dlatego Dagmara jesteś bardzo cenna!


D
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem do Pani Dagmary poskladany jak scyzoryk. Bez możliwości chodzenia po kontuzji na siłowni . Po jednej wizycie odzyskałem sprawność ruchową . Otrzymałem zestaw ćwiczeń po których ból ustąpił definitywnie. Pani Dagmara w moich oczach jest ekspertem w swojej dziedzinie. Bardzo miła atmosfera i mega wiedza. Polecam w 100%!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dagmara jest bardzo miłą, pozytywną i profesjonalną osobą. Odpowie na każde pytanie (a miałam ich sporo), poświęci tyle czasu ile potrzeba, pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego fizjoterapeuty.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo skuteczna w walce z bólem kręgosłupa, wystarczyły trzy spotkania. Do tego cała masa cennych informacji dotyczących profilaktyki, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Będąc w ciąży dopadł mnie ból którego nie potrafię fachowo określić w każdym razie sprawiał, że utykałam na jedną nogę. Nie czekałam długo tylko do razu umówiłam się do Pani Dagmary, która zajęła się mną profesjonalnie i z należytą ostrożnością w podejściu do kobiety z małym lokatorem w brzuchu :). Po 45 minutach działania ból minął a mi ulżyło zdecydowanie. Ból jak dotąd nigdy się nie pojawił. Świetny specjalista z dużą i wciąż pogłębianą wiedzą. Z całego serca polecam!

Dagmara Somow

Bardzo cieszę się, że mogłam pomóc, teraz pora na ćwiczenia, aby zapobiec nawrotom dolegliwości!:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką warszawskiej AWF i dyplomowaną terapeutką manualną MT. Zajmuję się diagnozowaniem oraz kompleksową terapią ...

Zobacz pełen opis


Publikacje i artykuły

Artykuły (2)