mgr

Dagmara Maćkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

6 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 246 odwiedzin w ciągu 30 dni

psycholog, psychoterapeuta, absolwentka psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fundacja Pomocy Psychodynamicznej AFEKTUsługa: konsultacja

  Bardzo pozytywna. Szukałem porady na temat pomocy dla innej osoby. Pani Dagmara nie starała się namawiać do skorzystanie z jej usług a poleciła inne osoby mogące najbardziej pomóc w tym zakresie. Bardzo wysoka kultura osobista i budzący zaufanie spokój.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fundacja Pomocy Psychodynamicznej AFEKTUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani bardzo miła, indywidualne podejście do klienta "pacjenta" ,
  pełen profesjonalizm. Jestem w trakcie leczenia stanów lękowych Pani Dagmara już po pierwszej wizycie pomogła mi zrozumieć pewne rzeczy. Wszystko dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądał przebieg wizyt.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.
  Póki co wiem że jestem w najlepszych rękach.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dagmara uratowała moje życie. Uratowała mnie, moje dzieci, rodzinę. W zasadzie podarowała mi nowe życie, nową, dobrą rzeczywistość wokół. Jak za dotknięciem magicznej różdżki naprawiała kolejno moje problemy, które dźwigałam przez lata. Ze spotkania na spotkanie pozbywałam się swoich lęków, ograniczeń, smutków. Zyskiwałam spokój i siłę .
  Jest rzeczowa, sumienna, posiada ogromną wiedzę merytoryczną. Nie ocenia, nie krytykuje.
  Pani Dagmaro - dziękuje .

 • M
  Lokalizacja: Fundacja Pomocy Psychodynamicznej AFEKT

  Bardzo dobry terapeuta, miła ciepła osoba. Miałem obawy czy obca osoba będzie w stanie mnie zrozumieć. Pani Dagmara jest przede wszystkim osobą, przy której można poczuć się bezpiecznie i w pełni zaufać.

 • S

  Pani Dagmaro bardzo sie ciesze ze Pania poznalam I dziekuje. Pani Dagmara jest profesjonalistka, pelna wyrozumienia, empati. Jest naprawde godna polecenia. Bardzo mi pomogla.

 • D
  Lokalizacja: Fundacja Pomocy Psychodynamicznej AFEKTUsługa: zaburzenia z koncentracją, rozdrażnienie

  Świetna specjalistka, bardzo fachowa pomoc. Wskazała mnie odpowiednią drogę terapii ,z której napewno skorzystam. Nie chce brać leków, dlatego terapia psychodynamiczna chyba to dobry kierunek dla mnie. Pierwsza wizyta była całkowicie bezpłatna. Dziękuje.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • psycholog, psychoterapeuta, absolwentka psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.
  Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym , rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Pracuje w Fundacji Pomocy Psychodynamicznej AFEKT gdzie prowadzi prywatny gabinet.
  Zajmuje się diagnozą psychologiczną , wsparciem psychologicznym, psychoedukacją, oraz terapią indywidualną. Prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
  Posiada zdobyte doświadczenie w takich ośrodkach jak min: Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Gliwicach. SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku oraz w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mikołowie.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne