lek. dent.

Dagmara Kukla

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Lekarz medycyny estetycznej

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się chirurgią i endodoncją, a wiedzę w tym zakresie poszerza na kursach i konferencjach stomatologicznych.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  Profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Miła atmosfera pozwalająca pozbyć się stresu zwykle towarzyszącego wizycie u stomatologa. Podane zalecenia odnośnie dalszej kontroli. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne, ściąganie kamienia

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, profesjonalna dokładna i rzeczowa. Wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie. Na pewno będę wracać :)

 • Lokalizacja: Dent4u

  Pani Dagmara to profesjonalistka z pewną ręką, posiadająca świetne podejście i cierpliwość do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie i co ważne, była to wizyta całkowicie bezbolesna. Jestem usatysfakcjonowana w 100%. Polecam!!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr Dagmara bardzo fachowa, osoba ale nie dba o komfort pacjenta, spieszyła się do następnej wizyty bo zaplanowała sobie za mało czasu na mojego zęba, i przy mnie zganila swoją asystentkę, nie zrobiła dokładnego przeglądu zębów i nie ustaliła co moglibysmy zrobić na kolejnej wizycie- a wiem ze moglibysmy bo uskarżałem się na inne dolegliwości i sam musiałem upomnieć się o skierowanie na rentgen. Dobre w tym wszystkim ze za bardzo długa wizytę nie zapłaciłem milionów.

 • D
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: piaskowanie, usuwanie próchnicy, wypełnianie

  Boje sie dentystów, ale Pani Dorota sprawiła żeby wizyta przebiegła najlepiej jak to tylko możliwe. Robiła przerwy, kiedy tego potrzebowałam. Zależy jej na pacjencie nie na czasie.

 • Lokalizacja: Dent4uUsługa: opuchlizna i ból

  Pani doktor to wspaniała osoba i przede wszystkim znakomity fachowiec! Bardzo dba o samopoczucie pacjenta, a to ważne - szczególnie gdy ktoś ma taki lęk na samą myśl o dentyście jak ja ;) Naprawdę bardzo polecam!

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne, uzupełnienie ubytku

  Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Szybko, sprawnie oraz - co dla wielu osób kluczowe - bezboleśnie :) Dodatkowo na plus możliwość płatności kartą.

 • M
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Dagmary, jestem bardzo zadowolony dzięki profesjonalnemu podejściu udało się na jednym spotkaniu wyleczyć dwa zęby i to bezboleśnie . Polecam !!!!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem straszną panikarą nieodporną na ból i nie przepadam za wizytami u stomatologów, jednak pani Dagmara wykonuje swoje zadanie bardzo delikatnie. Kiedy zaczyna coś boleć - przerywa. Polecam wizyty u doktor Dagmary :)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny. Bardzo dobrze wyposażony, nowoczesny gabinet. Jestem bardzo zadowolona, pani doktor bardzo sympatyczna, wie jak pomóc i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się chirurgią i endodoncją, a wiedzę w tym zakresie poszerza na kursach i konferencjach stomatologicznych. Ma dobry kontakt z pacjentem, jej życzliwe i profesjonalne podejście sprawia, że ufają jej zarówno dorośli, jak i dzieci.

  Ukończone szkolenia oraz konferencje, w których brała udział:
  - Dental News VIII - Sky is the limit,
  - Dental News VII - Nowe Horyzonty,
  - warsztaty praktyczne z wykorzystaniem mikroskopu MicroJump,
  - Maszynowe opracowywanie kanałów korzeniowych i termiczne metody wypełniania,
  - Kliniczne metody wykorzystania cementu MTA w codziennej pracy lekarza stomatologa,
  - Implactive II - szkolenie chirurgiczno-implantologiczne "Od ekstrakcji do implantacji".

  W czasie studiów należała do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz była współautorką pracy pt. Ocena zmian czynnościowych w układzie stomatognatycznym w grupie studentów stomatologii w okresie 3 lat zamieszczonej w Protetyce Stomatologicznej w 2014 roku.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunek lekarsko-dentystyczny

Publikacje

 • Ocena zmian czynnościowych w układzie stomatognatycznym w grupie studentów stomatologii w okresie 3 lat (Protetyka Stomatologiczna, 2014)