Umów wizytę Zapytaj lekarza 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się chirurgią i endodoncją, a wiedzę w tym zakresie poszerza na kursach i konferencjach stomatologicznych.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Dagmary, jestem bardzo zadowolony dzięki profesjonalnemu podejściu udało się na jednym spotkaniu wyleczyć dwa zęby i to bezboleśnie . Polecam !!!!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem straszną panikarą nieodporną na ból i nie przepadam za wizytami u stomatologów, jednak pani Dagmara wykonuje swoje zadanie bardzo delikatnie. Kiedy zaczyna coś boleć - przerywa. Polecam wizyty u doktor Dagmary :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny. Bardzo dobrze wyposażony, nowoczesny gabinet. Jestem bardzo zadowolona, pani doktor bardzo sympatyczna, wie jak pomóc i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania profilaktyczne

  Super podejście do klienta, miłe i niezwykle urocze Panie wykazały duzą cierpliwość w stosunku do spanikowanego pacjenta :) Wszystko prowadzone fachowo, czysto i bardzo tanio jak na Poznań! Polecam wszystkim!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: łatanie ubytku w dolnej 8-ce

  Bardzo sympatyczna pani stomatolog, z profesjonalnym podejściem. Choć spędziliśmy dłuższą chwilę, to nie byłą ona nieprzyjemna, jak to bywa czasem u stomatologów. Moje niedomaganie więcej stresu przysporzyło pani stomatolog niż mnie. Polecam to wysokiej klasy specjalista

 • B
  Lokalizacja: Dent4u

  Gabinet godny polecenia. Pani doktor profesjonalnie podeszła do problemu,sprzęt na wysokim poziomie. Ceny dostępne.Pani która asystuje bardzo miła.

 • Lokalizacja: Dent4uUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo miła Pani doktor. Długi czas balam sie wizyty u stomatologa ale Pani Dagmara poradzila sobie prawie bezboleśnie z wyleczeniem mojej próchnicy. Polecam bardzo bardzo:)

 • Lokalizacja: Dent4uUsługa: badania diagnostyczne

  Pełen profesjonalizm, serdeczne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza, oraz wachlarz zaleceń. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: odbudowa zębów

  Byłam u Pani Doktor z dwoma uszkodzonymi (pękniętymi, z częściowymi ubytkami). Cała wizyta przebiegła wzorcowo, bezboleśnie, szybko a co najważniejsze skutecznie. Dziękuję i polecam!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dent4uUsługa: ekstrakcja ósemki

  Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma a do tego profesjonalna i delikatna. Bez problemu, w kilka minut poradziła sobie z usunięciem "trudnej" ósemki i to zupełnie bezboleśnie :)) Gabinet jes elegancki i nowocześnie urządzony, nawet zdjęcia panoramiczne są wykonywane na miejscu. Pani z recepcji również jest bardzo miła i uprzejma, już na wejściu wita serdecznym uśmiechem. Ceny nie są wygórowane. Polecam serdecznie ten gabinet :))

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Interesuje się chirurgią i endodoncją, a wiedzę w tym zakresie poszerza na kursach i konferencjach stomatologicznych. Ma dobry kontakt z pacjentem, jej życzliwe i profesjonalne podejście sprawia, że ufają jej zarówno dorośli, jak i dzieci.

  Ukończone szkolenia oraz konferencje, w których brała udział:
  - Dental News VIII - Sky is the limit,
  - Dental News VII - Nowe Horyzonty,
  - warsztaty praktyczne z wykorzystaniem mikroskopu MicroJump,
  - Maszynowe opracowywanie kanałów korzeniowych i termiczne metody wypełniania,
  - Kliniczne metody wykorzystania cementu MTA w codziennej pracy lekarza stomatologa,
  - Implactive II - szkolenie chirurgiczno-implantologiczne "Od ekstrakcji do implantacji".

  W czasie studiów należała do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz była współautorką pracy pt. Ocena zmian czynnościowych w układzie stomatognatycznym w grupie studentów stomatologii w okresie 3 lat zamieszczonej w Protetyce Stomatologicznej w 2014 roku.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunek lekarsko-dentystyczny

Publikacje

 • Ocena zmian czynnościowych w układzie stomatognatycznym w grupie studentów stomatologii w okresie 3 lat (Protetyka Stomatologiczna, 2014)