Dagmara Karpowicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego, pracujący zgodnie ze standardami PTP. W celu zapewnienia jak najlepszej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: rozwój osobisty

  Na terapię do pani Dagmary trafiłam w bardzo trudnym okresie. Przechodziłam kryzys w małżeństwie. Dzięki niezwykłemu wsparciu i profesjonalnemu podejściu udało mi się przetrwać ten czas, a przy tym rozwinąć się. Z niecierpliwością czekałam na każde spotkanie, które dawało mi energię i siłę na kolejne dni. Z czasem siłę zaczęłam czerpać z siebie. Zakończyłam terapię świadoma siebie i swoich potrzeb. Wypracowałam wysoką samoocenę, pewność siebie, pozbyłam się poczucia krzywdy i lęków. Sama ze sobą czuję się dobrze.
  Pani Dagmara tworzy z pacjentem relację opartą na zrozumieniu i empatii, co pozwala się otworzyć i swobodnie mówić o problemach. Niezwykle celnie diagnozuje przyczyny trudności. Uważam, że ogromną zaletą jest elokwencja pani Dagmary. Wyraża się w sposób bardzo jasny i klarowny. Każda wypowiedź świadczy o bardzo dużej wiedzy. Myślę, że pani Dagmara jest po prostu wspaniałą psychoterapeutką a współpraca z nią daje niezwykłe efekty.
  Polecam z całego serca.
  Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję.

 • B
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: Konsultacja

  Profesjonalne podejście wzbudzające poczucie pełnego bezpieczeństwa i zaufania pozwala na otworzenie się na pomoc artykułowaną w sposób niezwykle czytelny. Z całego serca polecam.

 • Z
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: depresja

  Jak najbardziej polecam Panią Dagmarę. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w bardzo trudnym momencie swojego życia.Trudno za pomocą klawiatury opisać, jak bardzo mi pomogła. Pierwsze wizyty były, jakby zdjęto mi "ogromny kamień" ciążący na sercu i w głowie. Niemal przez całe moje dorosłe życie czułam się bezradna, stojąc twarzą w twarz z depresją, a co za tym idzie obniżonym nastrojem czy brakiem akceptacji siebie. Po każdej wizycie wychodziłam z coraz większą nadzieją to, że "coś" może się zmienić, że będzie coraz lepiej. Na początku terapii nie miałam 100% przekonania, ( gdyż wcześniej już korzystałam z pomocy innych psychologów, a w tym terapii grupowej ), ale coś podpowiadało mi, że spotkania u tego właśnie psychologa mają sens. Pani Dagmara stworzyła atmosferę zaufania, dzięki której otwierałam się coraz bardziej. Z sesji na sesję widziałam coraz większy sens naszych spotkań. Myślę, że oprócz wykształcenia i wiedzy Pani Dagmara ma jeszcze inne zalety. Takie, których nie można wyszkolić czy się nauczyć. Moim zdaniem bardzo ważny jest również charakter i osobowość terapeuty. Pani Dagmara jest osobą, która potrafi słuchać i którą chce się słuchać. Spotkać dobrego terapeutę nie jest łatwo, ja jednak miłam szczęście i dzisiaj wiem, że gdyby nie wsparcie pani Dagmary, byłabym w zdecydowanie gorszym stanie . Polecam panią Dagmarę, ze względu na jej profesjonalizm, empatię i stworzenie atmosfery zrozumienia oraz nie oceniania. Dzięki niej staram się zmieniać moje postawy życiowe i być coraz bardziej asertywna oraz pewna siebie osobą. Uczę się także radzić sobie z obniżonym nastrojem, a jeśli tego nie potrafię zrobić - umawiam się na wizytę u pani Dagmary.
  Ilona

 • K
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara Karpowicz

  Poszedłem do Pani Dagmary z nadzieją na lepsze zrozumienie siebie, a po zakończonych sesjach nie tylko poznałem swoje głęboko skrywane problemy, z którymi nareszcie mogłem się zmierzyć, ale również znowu zacząłem wierzyć w możliwość szczęśliwego związku w przyszłości. W 100% polecam, zwłaszcza wszystkim niezdecydowanym i wahającym się nad rozpoczęciem terapii, warto

 • T
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: psychoterapia rodzinna

  Pani Dagmara Karpowicz jest psychologiem niezwykle otwartym na problemy swoich pacjentów, cechuje ją przy tym wysoki poziom kultury i profesjonalizm. Polecam p. Dagmarę szczególnie osobom szukającym wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, kiedy samemu nie ma się sił aby "stanąć na nogi", czy też osobom które mają mniejsze bolączki życiowe, które negatywnie wpływają na ich jakość życia albo deprecjonują poczucie własnej wartości.
  Pani psycholog pomogła mi uporać się ze stresem jaki przyniosło mi trwające od dwóch lat postępowanie rozwodowe. Pokierowała mną jak mam się zachowywać w sytuacji bardzo silnej eskalacji nienawiści i oskarżeń ze strony mojej ex-małżonki.
  Dzięki terapii zyskałem pewność siebie, a przebieg wydarzeń okazał się dla mnie na tyle łaskawy, że obecnie jestem "najszczęśliwszym człowiekiem na świecie" :-)
  Do pójścia na terapię namówiła mnie moja mama, którą z tego miejsca też gorąco pozdrawiam ;-)

 • A
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: zaburzenia nastroju

  Bardzo rzetelna i empatyczna pani psycholog, która wysłuchała moich problemów z zaangażowaniem. Terapia u pani Dagmary pomogła mi radzić sobie z trudnościami związanymi z moimi zaburzeniami nastroju i je załagodzić, zdecydowanie polecam jeśli ktos ma podobny problem.

 • T
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: rozpad zwiazku, depresja

  Pani Dagmara ujela mnie zaangazowaniem w moje problemy oraz glebia ich analizy. Dzieki terapii moglem spojrzeć na siebie z boku i dostrzec to czym psuje sobie radosc zycia. Dzieki ukierunkowanej terapii wrocila spokoj i pogoda mojego ducha. ProfesjonalizmPani Dagmary dodaje wiary w siebie i tworzy mobilizujaca atmosfere.

 • M
  Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII Dagmara KarpowiczUsługa: problemy w relacji z dziecmi i ex partnerka

  mgr Karpowicz cechuje wysoka kultura osobista co bezposrednio przekladalo sie na jakosc naszych spotkan. Zaangazowanie I profesjonalne wyczucie problemu bylo widoczne podczas kazdej wizyty. Zawsze udawalo sie osiagnac klimat gdzie w pelni szczerze I otwarcie moglem przedstawic swoje klopoty, rozterki. A to przeciez tak wazne aby umiec pomoc. Konstruktywne komentarze, zawsze zostawaly mi w pamieci po kazdym spotkaniu. Zdalem sobie sprawe, jak podchodzic do nowej rzeczywistosci I ze nie ma slepych zaulkow a rozwiazania zaleza od mojej aktywnosci I pozytywnego myslenia.

 • K

  W profesjonalny sposób podchodzi do swojej pracy, potrafi podejść do każdego pacjenta z indywidualnością i wspólnie pokonać problemy z jakimi się zmaga. Dodatkowo wzbudza zaufanie i pacjent bez problemu potrafi się otworzyć

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego, pracujący zgodnie ze standardami PTP.
  W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.
  Jetem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Uniwersytetu SWPS.
  Ukończyłam specjalistyczne 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium.
  W trakcie Studiów Podyplomowych z Seksuologii Klinicznej rekomendowanych przez Polskie Towrzystwo Seksuologiczne.
  Wierzę, że praca psychoterapeuty wymaga ciągłego rozwoju, dlatego swoją edukację stale uzupełniam licznymi szkoleniami.

  Prowadzę PSYCHOTERAPIĘ INDYWIDUALNA, PSYCHOTERAPIĘ RODZIN oraz PAR.

  W pracy z rodzinami pracuję w podejściu systemowym, pomagając przezwyciężać trudności we wzajemnych relacjach, problemy wychowawcze, trudności w komunikacji oraz związane z kryzysami w rodzinie min. : wynikające z choroby jednego z członków rodziny, zagrożonych rozwodem, separacją lub chcących przejść przez rozwód tak, by rozstanie było jak najmniej bolesne.
  Terapia par skierowana jest do osób przeżywających kryzysy w związku związane min. z takimi trudnościami jak: problemy w komunikacji, narastające konfliky, doświadczających zdrady partnera, borykających się z problemami seksualnymi, agresją, doświadczających przemocy.
  Terapia indywidualna osób dorosłych oraz młodzieży, skierowana jest do klientów borykających się z trudnościami w funkcjonowaniu,wynikającymi min z zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju,zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych, cierpiących z powodu trudności w relacjach interpersonalnych, doświadczających kryzysów życiowych, nieradzących sobie z emocjami, żyjących w ciągłym napięciu i stresie oraz klientów LGBT, przeżywających rozmaite kłopoty osób nieheteronormatywnych, potrzebujących pomocy w akceptacji siebie i swojej orientacji seksualnej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodziezy
 • Gdańskie Centrum Zdrowia Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży
 • Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny
 • Stowarzyszenie Monar Poradnia Profilaktyki,Leczenia i Terapii Uzależnień Warszawa
 • Centrum Onkologii Instytutu im. M.Skłodowskiej- Curie w Warszawie
 • Fundacja Hospicjum Onkologiczne w Warszawie
więcej