Adresy (2)

Norwida 13/2, Jeżyce , Poznań
Amonaria

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 640.....

Świętojańska 1, Nowe Miasto , Poznań Przyjmuje na NFZ
Hospicjum Perinatalne RAZEM

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
61 640.....

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, partnerskiej i rodzinnej z osobami z zaburzeniam...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Psychologia
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, Psychoterapia
 • Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, MBA HR

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Norwida 13/2, Poznań

od 150 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.


Psychoterapia


Norwida 13/2, Poznań

od 180 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 minŚwiętojańska 1, Poznań

Darmowa usługa

Hospicjum Perinatalne RAZEM

Psychoterapia dla rodziców po stracie dziecka.

W Hospicjum Perinatalnym Razem psychoterapia skierowana jest wyłącznie! do rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku poronienia, otrzymali diagnozę o latalnej wadzie dziecka, przeżywają żałobę po stracie dziecka w okresie perinatalnym (do 1 r.ż.). Tylko dla wyżej opisanych osób usługa bezpłatna. Po umówieniu się na spotkanie przez portal, skontaktuję się z każdą osobą, aby omówić indywidualnie szczegóły wizyty.

Dla pozostałych osób usługa będzie płatna -180 zł/50 min. Forma płatności: gotówka.


Psychoterapia partnerska


Norwida 13/2, Poznań

od 200 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.


Psychoterapia rodzinna


Norwida 13/2, Poznań

od 250 zł

Amonaria

czas trwania wizyty- 80 minut

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Norwida 13/2, Poznań

Dowiedz się więcej

Amonaria


Psychoterapia grupowa


Świętojańska 1, Poznań

Brak informacji o cenie

Hospicjum Perinatalne RAZEM

Bezpłatna Grupa Wsparcia (każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.00) dla rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku poronienia, otrzymali diagnozę o latalnej wadzie dziecka, przeżywają żałobę po stracie dziecka w okresie perinatalnym (do 1 r.ż.)


Psychoterapia online


Norwida 13/2, Poznań

180 zł

Amonaria


Psychoterapia zaburzeń osobowości


Norwida 13/2, Poznań

od 150 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Hospicjum Perinatalne RAZEM narodziny bardzo ciężko chorego dziecka

Pani Dagmara to cudowny,empatyczny psycholog,ale co najważniejsze dla mnie: nie tylko teoretyk ale i praktyk!

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Bardzo dziękuję Pani Olgo.
Serdecznie pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria

Wspaniała Kobieta, najlepsza w swojej dziedzinie, wyrozumiała, bardzo pomocna i wspierająca. Każda wizyta wnosi do życia dalsze nadzieje, chęć zmiany siebie i spoglądania na życie w różnych perspektywach innych niż do tej pory. Polecam z całego serca.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Bardzo dziękuję Pani Agnieszko. Spotkania z Panią są niezwykle inspirujące. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Hospicjum Perinatalne RAZEM

Dagmarę poznałam w najtrudniejszych, jak dotąd, chwilach mojego życia. Byłam w ciąży a u Córeczki zdiagnozowano Zespół Edwardsa. Spotkałyśmy się w ramach działalności Hospicjum Perinatalnego. Spotkania w grupie i indywidualne pozwoliły mi przygotować się na odejście Córeczki. Potem pozwoliły szukać sił aby być i żyć dalej. Dagmara jest niezwykle ciepłą, słuchającą osobą. Spokojny głos Dagmary dawał mi chwile wytchnienia. Za każdym razem chłonęłam wszystko co chciała mi/ nam powiedzieć. Czasem od razu, czasem po jakimś czasie wszystko było trafione w punkt, wszystko pokrzepiało bądź mobilizowało do jakiegoś działania i dawało nadzieję, że sobie jakoś w końcu poradzę. Atmosfera na wszystkich spotkaniach sprzyjała rozmowie, bez problemu mi to przychodziło a byłam przekonana , że ,,nigdy się nie odezwę”. Okazało się, że bardzo tego potrzebowałam. Dziękuję Dagmara! I z całego serca Wszystkim polecam!

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

To bardzo ważny dla mnie komentarz zawodowo i osobiście. Bardzo dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

To moja kolejna wizyta u p. Dagmary. Przed pierwszym spotkaniem stresowałem się,
czy nie będę czuł się oceniany, jak intensywne będą spotkania, czy będę miał siłę wracać na kolejne. Spotkania jednak są prowadzone w atmosferze pełnego zaufania i dynamiką odpowiadają na mój nastrój i gotowość do pracy. P. Dagmara jest bardzo ciepłą osobą, łatwo jej zaufać, dobrze się jej słucha. Liczę na to, że kolejne spotkania przybliżą mnie do poprawy relacji rodzinnych.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria

Trafiłem do pani Dagmary po wielu nieudanych próbach dokonania zmian w swoim życiu. Odbyłem kilka spotkań u pani psycholog. Podczas terapii czuję się bezpiecznie i swobodnie, co ułatwia mi mówienie nawet o trudnych sprawach. Zawsze jest bardzo uważna i skupiona na moich problemach. Potrafi pokazać mi jak spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Kilka rzeczy już zmieniłem. Nie było tak trudno. Polecam kontakt z panią Dagmarą.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Bardzo dziękuję.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie polecam. Ciepła w kontakcie, empatyczne podążająca Obawiałem się barier w sobie, że nie przebrnę z czym przychodzę.Od początku czułem się zaopiekowany.Wieslaw

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Miło to wiedzieć. Dziękuję za te słowa. Pozdrawiam i do zobaczenia


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria konsultacja psychologiczna

Niesamowite, ze kilka rozmów i trochę pracy nad sobą może tak poukładać w głowie. Dziękuję Pani Dagmaro!

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

To ważne, by umieć na nowo odkrywać coś, co już od dawna wydawało się odkryte i zbadane. Powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria rozstanie

Do pani Dagmary trafiłam po bardzo bolesnym dla mnie rozstaniu z wieloletnim partnerem. Bardzo bałam się tej wizyty, ponieważ była to moja pierwsza terapia. W gabinecie poczułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Mogłam się otworzyć. Psychoterapeutka tak poprowadziła spotkanie, że dała mi możliwość spojrzenia na wiele rzeczy z zupełnie innej perspektywy. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię. Polecam.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Pani Aniu. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria

Odbyłam do tej pory u pani psycholog kilka wizyt, polecam ze względu na podejście do pacjenta oraz panująca atmosferę w trakcie terapii.Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, w trakcie wizyty w pełni skupia się na pacjencie, stwarza bezpieczną i komfortową atmosferę. Jestem zadowolona z terapii i zamierzam dalej kontynuować.Polecam!

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Dziękuję Pani Małgosiu. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Dagmary trafiłam będąc jeszcze w ciąży. Wykryto wadę płodu, która finalnie zakończyła się stratą dziecka. Dagmara pomogła mi przejść przez ten ciężki okres, pomogła zrozumieć, nazwać to co się ze mną dzieje i przygotować na to co dziać się dopiero miało. Otoczyła mnie i męża fachową pomocą i pozwoliła nam przygotować się na najgorsze chwile jeśli w ogóle można się na coś takiego przygotować. Dzięki niej wiedziałam co mnie czeka, z czym przyjdzie mi się zmierzyć i jak mogę sobie z tym poradzić. Pomogła zrozumieć. Dagmara jest osobą pełną empatii, zrozumienia, ciepła. Jest osobą przed którą można się otworzyć, której można zaufać, na którą zawsze można liczyć. Z tego miejsca dziękuję Ci z całego serca, za wszystko.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu czuję się bardzo źle. Nie potrafię sobie pomóc. Jestem przygnębiona, nic mnie nie cieszy, często mam ochotę płakać, przejmuje się wszystkim i co za tym idzie często miewam wyrzuty sumienia z powodu tego, że kogoś zawiodłam. Stan nasila się pod wpływem sytuacji - czasem są dni gdy czuje się dobrze i myślę, że wychodzę z tego dołka tylko po to aby poczuć następnego, że wcale tak nie jest i znowu upaść. Nie czuję wsparcia w najbliższym otoczeniu, pozostawiona ze swoimi problemami czasem marzę tylko o tym aby zniknąć... W jaki sposób mogę sobie pomóc?

  Dzień dobry, zanim wybierze się Pani na wizytę u psychoterapeuty, warto wykluczyć przyczyny somatyczne. Podobne objawy mogą występować u osób mających zaburzoną gospodarkę hormonalną ( np. niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto). Warto udać się do endokrynologa, który dalej pokieruje Panią na badania. Po wykluczeniu przyczyn somatycznych, warto umówić się do psychoterapeuty, który specjalizuje się w pracy z osobami z depresją. Jeśli względy finansowe, są barierą przed umówieniem się do psychoterapeuty prywatnie, warto sprawdzić, czy w Pani okolicy, nie ma terapii na NFZ lub w ramach projektów NGO. Ośrodki Interwencji Kryzysowej w okolicach miejsca zamieszkania, również mogą być przydatnym adresem, by poszukać tam pomocy psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie

  mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

 • Bardzo proszę o pomoc, bo kontakt z rodzicami już mnie wykańcza. Mam 20 lat i rodzice jeszcze mnie utrzymują. Ich nadopiekuńczość doprowadziła mnie do depresji i pogłębiła moje myśli nerwicowe. Rodzice zawsze byli ludźmi, którzy trzymali dyscyplinę, kiedy byłam mała, a nawet w gimnazjum dawali mi kary i kilka razy oberwałam pasem. Teraz boję się im postawić, bo każda próba kończy się awanturą, a drążenie tematu słowami,, masz robić co ci każemy i bez dyskusji!" Ja rozumiem, że oni się o mnie martwią, jestem na ich utrzymaniu, ale czepiają się odnośnie bardzo wielu rzeczy. Zakazują picia słodkich soków, bo to prowadzi do cukrzycy, przypominają o gaszeniu światła, utrzymywaniu higieny osobistej. Mamę próbowałam przekonywać do kolczyka w nosie, na początku uznała że kolczyk oszpeca twarz, nie stanowi biżuterii jak np naszyjnik. W końcu dała się namówić, ale w zamian za częstsze sprzątanie w domu. Innym razem doczepiła się moich brwi, że są za cienkie i żebym już tak bardzo ich nie regulowała. O prostownicy nie chce słyszeć, bo zniszczy mi włosy. Pomijając sprawy, które są po prostu śmieszne, bo możnaby dawać takie zakazy małemu dziecku rozmawiamy na tematy, które dotyczą mojej przyszłości. Mój chłopak jest ateistą, a rodzice chcą żebym,, zachęcała go do chodzenia do kościoła". Nie wyobrażają sobie nawet ślubu jednostronnego, a co dopiero mówić o cywilnym. W napływie gniewu oznajmili, że nie mam prawa decydować o niczym, bo nałożą na mnie sankcje. Ja też muszę chodzić do kościoła, mimo że nie zawsze mi się chce. Zazwyczaj jadę wtedy gdzieś autobusem, nie mówiąc nic rodzicom. Mam dosyć takiego traktowania. Pewne prawa udaje mi się,, wywalczyć" buntem albo okłamując rodziców/ nie mówiąc im nic, jednak nie na wszystko to działa. Nie potrafię się bardzo sprzeciwić po stosowanej w dzieciństwie przemocy fizycznej. Przez to wszystko tracę kontrolę nad własnym życiem, czuję, że moje marzenia stają się nieosiągalne i popadam w coraz większą rozpacz. Rodzice mówią, że robią to z troski, żebym w życiu nie cierpiała, ale przecież jestem dorosła, sama poniosę konsekwencję własnych wyborów, muszę się kiedyś,, sparzyć", żeby odróżniać dobre decyzje od złych. Oni uważają, że nawet jak zamieszkam sama to mają prawo,, zabraniać mi złych decyzji" czym mnie tylko dobijają.

  Dzień dobry, opisuje Pani siebie, jako osobę, która gotowa jest wyjść spod "skrzydeł" rodziców. Rozumie Pani i umie nazwać swoje potrzeby, są jednak obszary, nad którymi warto popracować, takie jak stawianie granic, realizowanie swoich pragnień oraz uniezależnienie się od rodziców. Bardzo ważne wydają się być dla Pani relacje z rodzicami, ich odczucia i komfort, ponieważ darzy ich Pani uczuciem. Czas, gdy dojrzewa niezależność, bywa jednak bardzo trudny dla całej rodziny, zmienia on relacje wśród bliskich, stwarza miejsce dla nowych osób ( np. dla Pani chłopaka), dla nowych poglądów. Takie zmiany bywają bolesne, ale nie oznacza to zerwania więzi, tylko nowy układ. Może on być wspaniałym początkiem dla Pani rodziny - tej obecnej i tej przyszłej. Warto spotkać się z psychoterapeutą, porozmawiać o tym co jest dla Pani ważne, być może zgłosić się na sesję rodzinną. Jeśli problemy finansowe, mogą być barierą, to proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeuty przyjmującego na NFZ lub w darmowych poradniach. Pozdrawiam serdecznie
  Dagmara Ejdys-Bukowska

  mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, partnerskiej i rodzinnej z osobami z zaburzeniam...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Psychologia
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, Psychoterapia
 • Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, MBA HR

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Warszawskie Hospicjum Dziecięce
 • Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
 • Hospicjum Perinatalne Razem
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (4)