Adresy (3)

Norwida 13/2, Jeżyce, Poznań
Amonaria


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 640..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł

Psychoterapia online (opis) • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 640..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatność za terapię proszę dokonać przelewem na 48 godzin przed sesją ( płatność przed rozpoczęciem sesji powinna być już zaksięgowana).

Dane do przelewu:
Dagmara Ejdys-Bukowska
mbank
66 **** **** **** **** **** ****
tytuł przelewu: psychoterapia

Zwroty i odwołania:


1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 48 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (I) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 48 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (II) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (III) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 15 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
- zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (I) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (II) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (III) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (I) odwołanie Konsultacji online, (II) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (III) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.
W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Świętojańska 1, Nowe Miasto, Poznań Przyjmuje na NFZ
Hospicjum Perinatalne RAZEM

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
61 640..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, partnerskiej i rodzinnej z osobami z zaburzeniami ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Psychologia
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, Psychoterapia
 • Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, MBA HR

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Norwida 13/2, Poznań

od 150 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.


Konsultacja online


180 zł

Konsultacja online


Psychoterapia


Norwida 13/2, Poznań

od 180 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 minŚwiętojańska 1, Poznań

Darmowa usługa

Hospicjum Perinatalne RAZEM

Psychoterapia dla rodziców po stracie dziecka.

W Hospicjum Perinatalnym Razem psychoterapia skierowana jest wyłącznie! do rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku poronienia, otrzymali diagnozę o latalnej wadzie dziecka, przeżywają żałobę po stracie dziecka w okresie perinatalnym (do 1 r.ż.). Tylko dla wyżej opisanych osób usługa bezpłatna. Po umówieniu się na spotkanie przez portal, skontaktuję się z każdą osobą, aby omówić indywidualnie szczegóły wizyty.

Dla pozostałych osób usługa będzie płatna -180 zł/50 min. Forma płatności: gotówka.


Psychoterapia partnerska


Norwida 13/2, Poznań

od 200 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.


Psychoterapia rodzinna


Norwida 13/2, Poznań

od 250 zł

Amonaria

czas trwania wizyty- 80 minut

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Norwida 13/2, Poznań

250 zł

Amonaria


Psychoterapia grupowa


Świętojańska 1, Poznań

Hospicjum Perinatalne RAZEM

Bezpłatna Grupa Wsparcia (każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.00) dla rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku poronienia, otrzymali diagnozę o latalnej wadzie dziecka, przeżywają żałobę po stracie dziecka w okresie perinatalnym (do 1 r.ż.)


Psychoterapia online


Norwida 13/2, Poznań

180 zł

Amonaria


180 zł

Konsultacja online

Czas trwania spotkania to 50 minut


Psychoterapia zaburzeń osobowości


Norwida 13/2, Poznań

od 180 zł

Amonaria

Czas trwania wizyty 50 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria psychoterapia

Pani Dagmara to cudowny,empatyczny psycholog,ale co najważniejsze dla mnie: nie tylko teoretyk ale i praktyk!Uwielbiam jej kojący głos i cieszę się na każdą wizytę pomimo poruszania ciężkich tematów.Polecam z czystym sumieniem!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia online

Rzeczowo rozmawia o problemach. Docieka sedna problemu zadając trafne pytania. Podczas terapi pacjent czuje się zaopiekowany i prowadzony przez profesjonalistę po ścieżkach emocji.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria psychoterapia

Do Pani Dagmary zgłosiłem się w zeszłym roku, przytłoczony niską samoooceną oraz stanami depresyjnymi. Odczuwam znaczną poprawe, choć jeszcze sporo pracy przede de mną.
Same wizyty odbywają w się w spokojnej i pełnej zrozumienia atmosferze, pani Dagmara w indywidualny i empatyczny sposób traktuje swoich pacjentów.
Bardzo polecam !


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria psychoterapia

Pani Dagmara jest bardzo empatyczną, a zarazem kompetentną osobą. Zaplanowano psychoterapię mającą na celu poprawę obecnego samopoczucia psychicznego. Po pierwszej wizycie polecam tę Panią psycholog.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria psychoterapia online

Bardzo przyjazny kontakt, duża wiedza, chęć pomocy, empatia, wsparcie. Warto korzystać z pomocy specjalisty


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Amonaria konsultacja psychologiczna

Podczas wizyty u Pani Dagmary dało się wyczuć rzeczowość i kompetencje. Wizyta przebiegła w przyjaźnej atmosferze. Polecam Panią Dagmarę


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Hospicjum Perinatalne RAZEM

Wspaniała, profesjonalna i empatyczna. Pomoga naszej rodzinie przejsc przez zalobe.Serdecznie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria strata dziecka

Do Pani Dagmary trafiliśmy razem z mężem przez Hospicjum Perinatalne „Razem”, krótko po wykryciu letalnej choroby u naszego jeszcze nienarodzonego Synka.
Przez kilka miesięcy oczekiwania na rozwiązanie była dla nas ogromnym wsparciem. Dzięki spotkaniom indywidualnym oraz grupy wsparcia wiedzieliśmy w jaki sposób przygotować się na trudny czas odejścia dziecka, tak aby przeżyć go świadomie. Otrzymaliśmy bardzo dużo słów wsparcia i otuchy, nie czuliśmy się sami. Doświadczenie i empatia Pani Dagmary oraz zaufanie jakie czuliśmy było dla nas nieocenioną pomocą.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Amonaria

Wspaniała Kobieta, najlepsza w swojej dziedzinie, wyrozumiała, bardzo pomocna i wspierająca. Każda wizyta wnosi do życia dalsze nadzieje, chęć zmiany siebie i spoglądania na życie w różnych perspektywach innych niż do tej pory. Polecam z całego serca.

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Bardzo dziękuję Pani Agnieszko. Spotkania z Panią są niezwykle inspirujące. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Hospicjum Perinatalne RAZEM

Dagmarę poznałam w najtrudniejszych, jak dotąd, chwilach mojego życia. Byłam w ciąży a u Córeczki zdiagnozowano Zespół Edwardsa. Spotkałyśmy się w ramach działalności Hospicjum Perinatalnego. Spotkania w grupie i indywidualne pozwoliły mi przygotować się na odejście Córeczki. Potem pozwoliły szukać sił aby być i żyć dalej. Dagmara jest niezwykle ciepłą, słuchającą osobą. Spokojny głos Dagmary dawał mi chwile wytchnienia. Za każdym razem chłonęłam wszystko co chciała mi/ nam powiedzieć. Czasem od razu, czasem po jakimś czasie wszystko było trafione w punkt, wszystko pokrzepiało bądź mobilizowało do jakiegoś działania i dawało nadzieję, że sobie jakoś w końcu poradzę. Atmosfera na wszystkich spotkaniach sprzyjała rozmowie, bez problemu mi to przychodziło a byłam przekonana , że ,,nigdy się nie odezwę”. Okazało się, że bardzo tego potrzebowałam. Dziękuję Dagmara! I z całego serca Wszystkim polecam!

mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

To bardzo ważny dla mnie komentarz zawodowo i osobiście. Bardzo dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu czuję się bardzo źle. Nie potrafię sobie pomóc. Jestem przygnębiona, nic mnie nie cieszy, często mam ochotę płakać, przejmuje się wszystkim i co za tym idzie często miewam wyrzuty sumienia z powodu tego, że kogoś zawiodłam. Stan nasila się pod wpływem sytuacji - czasem są dni gdy czuje się dobrze i myślę, że wychodzę z tego dołka tylko po to aby poczuć następnego, że wcale tak nie jest i znowu upaść. Nie czuję wsparcia w najbliższym otoczeniu, pozostawiona ze swoimi problemami czasem marzę tylko o tym aby zniknąć... W jaki sposób mogę sobie pomóc?

  Dzień dobry, zanim wybierze się Pani na wizytę u psychoterapeuty, warto wykluczyć przyczyny somatyczne. Podobne objawy mogą występować u osób mających zaburzoną gospodarkę hormonalną ( np. niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto). Warto udać się do endokrynologa, który dalej pokieruje Panią na badania. Po wykluczeniu przyczyn somatycznych, warto umówić się do psychoterapeuty, który specjalizuje się w pracy z osobami z depresją. Jeśli względy finansowe, są barierą przed umówieniem się do psychoterapeuty prywatnie, warto sprawdzić, czy w Pani okolicy, nie ma terapii na NFZ lub w ramach projektów NGO. Ośrodki Interwencji Kryzysowej w okolicach miejsca zamieszkania, również mogą być przydatnym adresem, by poszukać tam pomocy psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie

  mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

 • Bardzo proszę o pomoc, bo kontakt z rodzicami już mnie wykańcza. Mam 20 lat i rodzice jeszcze mnie utrzymują. Ich nadopiekuńczość doprowadziła mnie do depresji i pogłębiła moje myśli nerwicowe. Rodzice zawsze byli ludźmi, którzy trzymali dyscyplinę, kiedy byłam mała, a nawet w gimnazjum dawali mi kary i kilka razy oberwałam pasem. Teraz boję się im postawić, bo każda próba kończy się awanturą, a drążenie tematu słowami,, masz robić co ci każemy i bez dyskusji!" Ja rozumiem, że oni się o mnie martwią, jestem na ich utrzymaniu, ale czepiają się odnośnie bardzo wielu rzeczy. Zakazują picia słodkich soków, bo to prowadzi do cukrzycy, przypominają o gaszeniu światła, utrzymywaniu higieny osobistej. Mamę próbowałam przekonywać do kolczyka w nosie, na początku uznała że kolczyk oszpeca twarz, nie stanowi biżuterii jak np naszyjnik. W końcu dała się namówić, ale w zamian za częstsze sprzątanie w domu. Innym razem doczepiła się moich brwi, że są za cienkie i żebym już tak bardzo ich nie regulowała. O prostownicy nie chce słyszeć, bo zniszczy mi włosy. Pomijając sprawy, które są po prostu śmieszne, bo możnaby dawać takie zakazy małemu dziecku rozmawiamy na tematy, które dotyczą mojej przyszłości. Mój chłopak jest ateistą, a rodzice chcą żebym,, zachęcała go do chodzenia do kościoła". Nie wyobrażają sobie nawet ślubu jednostronnego, a co dopiero mówić o cywilnym. W napływie gniewu oznajmili, że nie mam prawa decydować o niczym, bo nałożą na mnie sankcje. Ja też muszę chodzić do kościoła, mimo że nie zawsze mi się chce. Zazwyczaj jadę wtedy gdzieś autobusem, nie mówiąc nic rodzicom. Mam dosyć takiego traktowania. Pewne prawa udaje mi się,, wywalczyć" buntem albo okłamując rodziców/ nie mówiąc im nic, jednak nie na wszystko to działa. Nie potrafię się bardzo sprzeciwić po stosowanej w dzieciństwie przemocy fizycznej. Przez to wszystko tracę kontrolę nad własnym życiem, czuję, że moje marzenia stają się nieosiągalne i popadam w coraz większą rozpacz. Rodzice mówią, że robią to z troski, żebym w życiu nie cierpiała, ale przecież jestem dorosła, sama poniosę konsekwencję własnych wyborów, muszę się kiedyś,, sparzyć", żeby odróżniać dobre decyzje od złych. Oni uważają, że nawet jak zamieszkam sama to mają prawo,, zabraniać mi złych decyzji" czym mnie tylko dobijają.

  Dzień dobry, opisuje Pani siebie, jako osobę, która gotowa jest wyjść spod "skrzydeł" rodziców. Rozumie Pani i umie nazwać swoje potrzeby, są jednak obszary, nad którymi warto popracować, takie jak stawianie granic, realizowanie swoich pragnień oraz uniezależnienie się od rodziców. Bardzo ważne wydają się być dla Pani relacje z rodzicami, ich odczucia i komfort, ponieważ darzy ich Pani uczuciem. Czas, gdy dojrzewa niezależność, bywa jednak bardzo trudny dla całej rodziny, zmienia on relacje wśród bliskich, stwarza miejsce dla nowych osób ( np. dla Pani chłopaka), dla nowych poglądów. Takie zmiany bywają bolesne, ale nie oznacza to zerwania więzi, tylko nowy układ. Może on być wspaniałym początkiem dla Pani rodziny - tej obecnej i tej przyszłej. Warto spotkać się z psychoterapeutą, porozmawiać o tym co jest dla Pani ważne, być może zgłosić się na sesję rodzinną. Jeśli problemy finansowe, mogą być barierą, to proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeuty przyjmującego na NFZ lub w darmowych poradniach. Pozdrawiam serdecznie
  Dagmara Ejdys-Bukowska

  mgr Dagmara Ejdys-Bukowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, partnerskiej i rodzinnej z osobami z zaburzeniami ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Psychologia
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, Psychoterapia
 • Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, MBA HR

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Warszawskie Hospicjum Dziecięce
 • Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
 • Hospicjum Perinatalne Razem
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (4)

Powiązane wyszukiwania