Lek.

Czesława Dukaczewska-Wójcicka

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Rewelacyjny ginekolog. Długo nie mogłam trafić na odpowiedniego lekarza prowadzącego ciąże. Wizyty trwają około godziny. Dostaje wiele wyczerpujących informacji. Skierowania na niezbędne badania. Również badanie jest delikatne a gabinet bardzo ładny i zadbany

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Rewelacyjny ginekolog. Długo nie mogłam trafić na odpowiedniego lekarza prowadzącego ciąże. Wizyty trwają około godziny. Dostaje wiele wyczerpujących informacji. Skierowania na niezbędne badania. Również badanie jest delikatne a gabinet bardzo ładny i zadbany

  • Lokalizacja: Contenta Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Miałam problemy z nawracającymi stanami zapalnymi, które przez dłuższy czas były leczone różnymi antybiotykami. Efekt był taki, że jedne bakterie znikały, a pojawiały się następne (wyjałowiona flora bakteryjna). Niestety P. Doktor sama przyznała, że nie ma pomysłu na dalsze leczenie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Pani Doktor bez wątpienie jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. W moim przypadku postawiła słuszną diagnozę, dokładnie analizując historię choroby. Mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna.
   Natomiast sama organizacja pracy gabinetu pozostawia wile do życzenia. Jedna z Pań w recepcji, zawsze kiedy jestem, sprawia wrażenie jakby tam była za karę. Zero uśmiechu , życzliwości i zainteresowania, że ktoś się pojawia w gabinecie. O rozmowach telefonicznych już nie wspomnę - wyraźnie można usłyszeć zniecierpliwienie i lekceważący ton głosu! Porażka. Dziwię się, że Pani Doktor tego problemu nie widzi i toleruje takie osoby w swoim zespole :(
   Dodatkowo nieszanowanie czasu pacjenta - długie opóźnienia (nawet do 40 minut). W prywatnym gabinecie takie sytuacje raczej nie powinny mieć miejsca.

  • J

   Moje wcześniejsze opinie o pani Dukaczewskiej były pozytywne, opierałam się jednak jedynie na okresowych rutynowych badaniach kontrolnych, jakie przeprowadzałam w Contencie.
   Nie przypuszczałam wówczas, że w nagłym przypadku będę w dosyć bezceremonialny sposób zignorowana i odesłana na wizytę za dwa tygodnie.
   Za pierwszym razem uznałam, że jest to brak kompetencji /odpowiedniego przeszkolenia recepcjonistki. Ostatnio jednak spotkałam się z podobną sytuacją.
   Sama wywodzę się ze środowiska lekarskiego i wiem, że w nagłym przypadku nie zostawia się pacjenta bez pomocy czy rady.
   Trudno jest mi zatem ocenić dobrze lekarza, który w nagłej sytuacji proponuje pacjentowi pomoc za dwa tygodnie. I trudno mi po raz kolejny winić za tego rodzaju praktyki panią z recepcji. W końcu to pani Dukaczewska ustala standardy postępowania w swoim gabinecie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Witam, jestem pacjentka Pani Doktor od ponad 6 lat, prowadzila moja ciaze, a synek ma teraz 5 lat. Przede wszystkim bardzo fachowy lekarz, potrafi sluchac pacjenta, w razie potrzeby konsultacji endokrynologicznej czy onkologicznej poleca uznanych w kraju specjalistow, tak wiec pacjent nie czuje sie w jakis sposob pozostawiony sam sobie. Nie zleca nieuzasadnionych USG, tak jak niektorzy prowadzacy - musza miec co miesiac. Za to profilaktyka w ciazy zostala mi przez Pania Doktor bardzo dokladnie przedstawiona, robilam mnostwo badan krwi i moczu, wiedzialam czego nie wolno mi jesc, aby nie narazac plodu na ryzyko zachorowania (np. toxoplazmozy). Nie faszerowala mnie witaminami i suplementami. Nawet pilnowala mojej wagi - w sumie przytylam ok. 10 kg, ale kiedy tylam za szybko zwrocila mi uwage, ze mam ograniczyc jedzenie. Kiedy szyjka mi sie skracala niebezpiecznie - Pani Doktor podjela wlasciwe dzialania zabezpieczejace. NIe wyobrazam sobie gdzie indziej prowadzic kolejnej ciazy. Jest bardzo konkretna i rzeczowa, robi to wrazenie pewnego dystansu, ale wg mnie wynika to z tego ze podczas wizyty Pani Doktor skrupulatnie analizuje informacje od pacjentki porownujac z zapisami z poprzedniej wizyty. Bardzo serdecznie polecam.

  • K

   Udałam się do Pani Doktór bo ktoś mi polecił, jako lekarkę doświadczoną, która rzetelnie doradzi mi i rozwieje moje wątpliwości dotyczące poddania się operacji. Pani Doktór przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad następnie zapoznała się z dokumentacją medyczną z kilku lat, zbadała mnie łącznie z piersiami. Wizyta była długa około 1 godziny, ale wyszłam z niej silniejsza i wiedziałam co robić dalej i co najważniejsze jaką ostatecznie decyzję podjąć. Podczas wizyty uzyskałam wyjaśnienia i odpowiedzi na zadawane pytania. Brakowało mi jedynie możliwego do wykonania podczas wizyty badani usg. Gabinet jest nowoczesny i czyściutki. Pani Doktór oprócz fachowej wiedzy popartej doświadczeniem była sympatyczna czego rzeczywiście nie można powiedzieć o obsłudze recepcji. Już podczas telefonicznego umawiania wizyty w głosie recepcjonistki było słychać zniecierpliwienie i niechęć. Gdy przyszłam na wizytę okazało się że Pani jest obojętna i nie bardzo zainteresowana przybyciem pacjentki. Żywo zajęta była konwersacją najpierw z osobami z personelu gabinetu, potem rozmową prywatną przez telefon. Wielka szkoda, że Pani obsługująca recepcję nie uświadamia sobie, że jej postawa wpływa także na ocenę gabinetu Contenta. Doświadczona w pełni zasłużenie, polecana Pani Doktór ginekolog i niesympatyczna recepcjonistka. Jednak nie można mieć wszystkiego. Uznając to za wypadek przy pracy prawdopodobnie jednak będę pacjentką tego gabinetu.

  • M

   Według mnie w ogóle nie powinna być lekarzem. Zaszłam w ciążę w wieku 22 lat choruję na niedoczynność tarczycy. Moja pierwsza wizyta u Pani doktor wygladała tak: Dr: Od razu Panią uprzedzam,że może Pani poronić lub przedwczesnie urodzić. Po wysłuchaniu tych słów po prostu się rozpłakałam na co Pani dr: Czego ryczysz(dosłownie!) ja na to kompletnie zaskoczona: bo się martwię to chyba normalne, a Pani dr: to trzeba było się zabezpieczać! Mnie po prostu zatkało, niegdy więcej tam nie poszłam, a i Panie połozne pozostawiają wiele do zyczenia. Wiecznie niezadowolone jakby były tam na siłę. Na każde pytanie tylko odpyskuja. Temu gabinetowi mówię stanowcze NIE!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Byłam u p. doktor na pierwszej wizycie w zaaansowanej ciąży ponieważ się przeprowadziłam. P. doktor zrobiła super szczegółowy wywiad ze mną oświeciła mi na prawdę dużo czasu, wszystko wytłumaczyła, zadawała mnóstwo pytań i również odpowiadała na wszytskie moje pytania nawet te najbardzie oczywite. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM

  • P

   Ja właśnie wybieram się do p. Doktor mam nadzieję że będę mogła podzielić się pozytywną opinią :)