Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kosiarzy 37/80, Wilanów, Warszawa
Wasilczyk Medical Clinic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletnie doświadczenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz leczenia operacyjnego metodami artroskopowymi pomogły mi zrozumieć kaskadę ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Biodro trzaskające
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kosiarzy 37/80, Warszawa

150 zł

Wasilczyk Medical Clinic

Pozostałe usługi


Kosiarzy 37/80, Warszawa

Wasilczyk Medical ClinicKosiarzy 37/80, Warszawa

Wasilczyk Medical ClinicKosiarzy 37/80, Warszawa

150 zł

Wasilczyk Medical ClinicKosiarzy 37/80, Warszawa

200 zł

Wasilczyk Medical ClinicKosiarzy 37/80, Warszawa

Wasilczyk Medical Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic iniekcje dostawowe

Od kilku lat zarówno ja, jak i mój mąż, jesteśmy pacjentami dr. n. med. Cezarego Wasilczyka. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi oraz ogromnej wiedzy Pana Wasilczyka, oboje uniknęliśmy skomplikowanych interwencji chirurgicznych. Mąż trafił pod opiekę Pana Doktora mając już skierowanie na operację obu stawów barkowych. Ruchomość stawów była ograniczona, a towarzyszący każdemu ruchowi ból trudny do zniesienia. Utrudniało to, a właściwie uniemożliwiało normalne funkcjonowanie. Proces leczniczy zastosowany przez Doktora Wasilczyka sprawił, że mąż od kilku lat funkcjonuje sprawnie, uniknął interwencji chirurgicznej, a co za tym idzie bolesnej i żmudnej rehabilitacji pooperacyjnej. W moim przypadku Doktor Wasilczyk stanął przed wyzwaniem znacznie trudniejszym, bo związanym z ogromnymi zmianami w obrębie kręgosłupa, skutkującymi m.in. trudnościami w chodzeniu. Operacyjne rozwiązanie problemu nie było możliwe, z uwagi na potencjalnie wyższe ryzyko aniżeli oczekiwany pozytywny skutek operacji. Gdyby nie leczenie zastosowane przez Doktora Wasilczyka nie mogłabym w ogóle funkcjonować. Po niemal 3 miesiącach „niechodzenia”, dzięki zastosowanemu leczeniu, stanęłam na nogi. Znacząco zwiększyło to mój komfort życia. Doktor Wasilczyk przywrócił również sprawność prawej dłoni, która mimo wcześniej prowadzonego leczenia przez innych specjalistów, pozostawała zesztywniała, bolesna i uniemożliwiała utrzymanie w niej przedmiotów. Od kilku lat posługuję się sprawnie dłonią, nie odczuwając przy tym bólu. To tylko część „cudów” dokonanych przez Pana Doktora, w przypadku naszych schorzeń.
Należy również podkreślić, że Doktor Cezary Wasilczyk jest osobą o ogromnej kulturze osobistej, bardzo życzliwą i cierpliwą. Wnikliwie analizuje wyniki badań, przeprowadza szczegółowy wywiad, spokojnie udziela odpowiedzi na stawiane pytania. W przystępny sposób wyjaśnia proponowane procedury medyczne. Nie ponagla, nie przyspiesza przebiegu wizyty, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Z ogromną przyjemnością i głębokim przekonaniem polecamy skorzystanie z pomocy dr. n. med. Cezarego Wasilczyka.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic USG narządu ruchu

Bardzo polecam Pana doktora. Dogłębna diagnostyka oraz skuteczne wdrożenie leczenia. Ogromne umiejętności. Potrafi wszystko wyjaśnić oraz przedstawić plan działania. Pomógł mi w kilku różnych dolegliwościach gdzie inni lekarze nie potrafili postawić diagnozy. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic iniekcje dostawowe

Z prawdziwą przyjemnością dzielę się swoją opinią. Do kliniki trafiłam z powodu permanentnego bólu będącego konsekwencją wypadku, skomplikowanej operacji i mniej lub bardziej skutecznej rehabilitacji. Miałam coraz poważniejsze problemy z poruszaniem. Lekarze przygotowywali mnie psychicznie do kolejnej operacji. Pan Dr Cezary Wasilczyk okazał się pierwszym ortopedą, który po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną oraz obecnym stanem mojego umęczonego stawu skokowego powiedział: będzie Pani zdrowa. Dał mi tym samym ogromną porcję nadziei. I to w sytuacji, kiedy ja tę nadzieję straciłam. Żyjąc w cierpieniu, mając problemy z poruszaniem się, przygotowywałam się do tego, że tak ma wyglądać moje życie.
Jestem niecałe 2 miesiące od pierwszej wizyty w klinice Pana Doktora, który dotrzymał słowa. Choć liczyłam się z tym, że przecież każdy z nas jest inny i na mnie może nie zadziałać to, co pomaga innym. Bardzo dziękuję za to, że zdecydował się Pan zostać ortopedą i dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom postawił mnie Pan na nogi.
Osobom cierpiącym z powodów ortopedycznych polecam odstawienie rujnujących zdrowie tabletek przeciwbólowych i umówienie wizyty u p. dr Cezarego Wasilczyka.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic artroskopia

Cóż jeszcze dodać: kolanko po "zaległej artroskopii łąkotki" (8 lat "przechodzenia, bo może samo przejdzie") chodzi bez zarzutu - po 14 miesiącach przejście w szybkim tempie 30 km nie stanowi żadnego problemu. Drugie kolanko rok wcześniej wyleczone osoczem, po 9 latach wreszcie mogę znowu iść przed siebie i nie myśleć, że boli/bolało/będzie boleć. Jeśli dodać do tego przemiłą atmosferę zarówno w kameralnej poczekalni, jak i w "sportowo" wyposażonym gabinecie, to - no cóż - nie warto szukać innego Specjalisty!


Opinia z dnia 01.07.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic bóle stawu biodrowego

Miałam mocne bóle prawego stawu biodrowego i promieniujące bóle w pachwinie, kolanie i stawie skokowym (miałam trudności w chodzeniu po schodach, wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu, zakładaniu butów czy wkładaniu skarpetek). Wcześniejsze konsultacje ortopedyczne w państwowej służbie zdrowia zalecały wymianę stawu biodrowego jako jedyną możliwość leczenia.

Zgłosiłam się do dr. Wasilczyka, który zaproponował leczenie bezoperacyjne. Doktor przeprowadził trzy zabiegi polegające na podaniu osocza bogatopłytkowego z OST. Dodatkowo skorzystałam z zabiegów rehabilitacyjnych rekomendowanych przez Doktora. Aktualnie nie odczuwam opisanych wcześniej dolegliwości, funkcjonuję normalnie bez bólu.

Dziękuję bardzo Panu Doktorowi za pomoc medyczną, szczególnie za możliwość poprawy mojego stanu zdrowia bez konieczności operacji. Dziękuję również za bardzo życzliwe potraktowanie mnie, cierpliwe wysłuchanie i dokładne wyjaśnienie szczegółów na czym polegać będzie leczenie.
Osobom ze schorzeniami podobnymi do moich bardzo polecam skorzystanie z pomocy medycznej u Doktora Wasilczyka.

Uważam, że Pan Doktor to wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii i lekarz bardzo zaangażowany w proces leczenia pacjenta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic bol w łokciu i nadgarstku

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor przeprowadza dokładny wywiad, życzliwie udziela informacji i odpowiada na każde pytanie oraz przedstawia możliwości rozwiązania problemu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Przeprowadzony zabieg został wykonany przez Pana Doktora bardzo delikatnie i sprawnie. W klinice panuje miła atmosfera co umożliwia swobodną rozmowę o problemach. Podsumowując, pełen profesjonalizm!


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Doktora trafiłem już drugi raz. Pierwszy raz - gdy Pan Doktor pomógł mi pozbyć się bólu w barku, łokciu oraz nadgarstku z którym zmagałem się od 2 lat. Drugi raz - gdy znalazłem się w Klinice z ostrym bólem w kolanie. Pracuję na stałe w Norwegii, jednak tam nikt nie umiał mi pomóc. Zwróciłem się do Pana Dr Wasilczyka i poddałem się leczeniu bezoperacyjnemu kolana. Każda wizyta przynosiła ulgę a uraz minął. Norwescy lekarze byli pod wrażeniem postępów w moim powrocie do zdrowia. Kolejny raz została mi udzielona fachowa pomoc. Pan Doktor jest profesjonalny i skrupulatny, a do tego jest przemiłym człowiekiem. Dziękuję z całego serca !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic ból stawu biodrowego

Po 16 latach trenowania karate nabawiłem się kontuzji stawu biodrowego, która nie tylko uniemożliwiała mi treningi, ale stanowiła istotną przeszkodę w codziennym funkcjonowaniu i pracy. Doktor Wasilczyk poza ogromną wiedzą, pewnością swoich decyzji i profesjonalizmem w działaniach roztacza aurę, która pozwala uwierzyć, ze właśnie wchodzimy na ścieżkę wyzdrowienia - bezcenne. Świetny specjalista, lekarz o niepowtarzalnym podejściu do pacjenta. Jego zespół fizjoterapeutów wykonuje również fantastyczną pracę. Po kilku miesiącach minimalnie inwazyjnego leczenia i fizjoterapii powróciłem do pełni sprawności i treningów, a o bólu właściwie zapomniałem. Dziękuję!!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic artroskopia stawu biodrowego

do dr Cezarego Wasilczyka trafiłam z bólem prawego stawu biodrowego i z diagnozą jego wymiany. Od ostatniej wizyty u doktora i rehabilitacji mija prawie rok a ja nadal funkcjonuję bez bólu. Miałam dwa razy osocze ale w różne miejsca stawu i kilka razy inne zastrzyki plus rehabilitacja i wszystko to razem pomogło. Oczywiście muszę cały czas uważać na tą prawą nogę i staw ale po kilku latach życia z bólem i poszukiwań i ratunku i dobrego ortopedy, cieszę się że los pokierował mnie do doktora. Oprócz swojej wybitnej znajomości ortopedii i interpretacji usg, potrafi wytłumaczyć pacjentowi w czym problem. Dodatkowo przemiły, nie okazuje zniecierpliwienia gdy się o coś dopytuje, poświęca tyle czasu ile trzeba i da się odczuć że też ma satysfakcję, gdy jego pacjent czuje się lepiej. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletnie doświadczenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz leczenia operacyjnego metodami artroskopowymi pomogły mi zrozumieć kaskadę ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Biodro trzaskające
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania