Adres

Kosiarzy 37/80, Wilanów , Warszawa
Wasilczyk Medical Clinic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletnie doświadczenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz leczenia operacyjnego metodami artroskopowymi pomogły mi zrozumieć kaskadę ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Kosiarzy 37/80, Warszawa

150 zł

Wasilczyk Medical Clinic

Pozostałe usługi

Artroskopia


Kosiarzy 37/80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Wasilczyk Medical Clinic


Blokady przeciwbólowe


Kosiarzy 37/80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Wasilczyk Medical Clinic


Iniekcje dostawowe


Kosiarzy 37/80, Warszawa

150 zł

Wasilczyk Medical Clinic


USG narządu ruchu


Kosiarzy 37/80, Warszawa

200 zł

Wasilczyk Medical Clinic


USG stawów biodrowych niemowląt


Kosiarzy 37/80, Warszawa

Brak informacji o cenie

Wasilczyk Medical Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet

Opinia z dnia 01.07.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic bóle stawu biodrowego

Miałam mocne bóle prawego stawu biodrowego i promieniujące bóle w pachwinie, kolanie i stawie skokowym (miałam trudności w chodzeniu po schodach, wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu, zakładaniu butów czy wkładaniu skarpetek). Wcześniejsze konsultacje ortopedyczne w państwowej służbie zdrowia zalecały wymianę stawu biodrowego jako jedyną możliwość leczenia.

Zgłosiłam się do dr. Wasilczyka, który zaproponował leczenie bezoperacyjne. Doktor przeprowadził trzy zabiegi polegające na podaniu osocza bogatopłytkowego z OST. Dodatkowo skorzystałam z zabiegów rehabilitacyjnych rekomendowanych przez Doktora. Aktualnie nie odczuwam opisanych wcześniej dolegliwości, funkcjonuję normalnie bez bólu.

Dziękuję bardzo Panu Doktorowi za pomoc medyczną, szczególnie za możliwość poprawy mojego stanu zdrowia bez konieczności operacji. Dziękuję również za bardzo życzliwe potraktowanie mnie, cierpliwe wysłuchanie i dokładne wyjaśnienie szczegółów na czym polegać będzie leczenie.
Osobom ze schorzeniami podobnymi do moich bardzo polecam skorzystanie z pomocy medycznej u Doktora Wasilczyka.

Uważam, że Pan Doktor to wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii i lekarz bardzo zaangażowany w proces leczenia pacjenta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic bol w łokciu i nadgarstku

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor przeprowadza dokładny wywiad, życzliwie udziela informacji i odpowiada na każde pytanie oraz przedstawia możliwości rozwiązania problemu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Przeprowadzony zabieg został wykonany przez Pana Doktora bardzo delikatnie i sprawnie. W klinice panuje miła atmosfera co umożliwia swobodną rozmowę o problemach. Podsumowując, pełen profesjonalizm!


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Doktora trafiłem już drugi raz. Pierwszy raz - gdy Pan Doktor pomógł mi pozbyć się bólu w barku, łokciu oraz nadgarstku z którym zmagałem się od 2 lat. Drugi raz - gdy znalazłem się w Klinice z ostrym bólem w kolanie. Pracuję na stałe w Norwegii, jednak tam nikt nie umiał mi pomóc. Zwróciłem się do Pana Dr Wasilczyka i poddałem się leczeniu bezoperacyjnemu kolana. Każda wizyta przynosiła ulgę a uraz minął. Norwescy lekarze byli pod wrażeniem postępów w moim powrocie do zdrowia. Kolejny raz została mi udzielona fachowa pomoc. Pan Doktor jest profesjonalny i skrupulatny, a do tego jest przemiłym człowiekiem. Dziękuję z całego serca !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic ból stawu biodrowego

Po 16 latach trenowania karate nabawiłem się kontuzji stawu biodrowego, która nie tylko uniemożliwiała mi treningi, ale stanowiła istotną przeszkodę w codziennym funkcjonowaniu i pracy. Doktor Wasilczyk poza ogromną wiedzą, pewnością swoich decyzji i profesjonalizmem w działaniach roztacza aurę, która pozwala uwierzyć, ze właśnie wchodzimy na ścieżkę wyzdrowienia - bezcenne. Świetny specjalista, lekarz o niepowtarzalnym podejściu do pacjenta. Jego zespół fizjoterapeutów wykonuje również fantastyczną pracę. Po kilku miesiącach minimalnie inwazyjnego leczenia i fizjoterapii powróciłem do pełni sprawności i treningów, a o bólu właściwie zapomniałem. Dziękuję!!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic artroskopia stawu biodrowego

do dr Cezarego Wasilczyka trafiłam z bólem prawego stawu biodrowego i z diagnozą jego wymiany. Od ostatniej wizyty u doktora i rehabilitacji mija prawie rok a ja nadal funkcjonuję bez bólu. Miałam dwa razy osocze ale w różne miejsca stawu i kilka razy inne zastrzyki plus rehabilitacja i wszystko to razem pomogło. Oczywiście muszę cały czas uważać na tą prawą nogę i staw ale po kilku latach życia z bólem i poszukiwań i ratunku i dobrego ortopedy, cieszę się że los pokierował mnie do doktora. Oprócz swojej wybitnej znajomości ortopedii i interpretacji usg, potrafi wytłumaczyć pacjentowi w czym problem. Dodatkowo przemiły, nie okazuje zniecierpliwienia gdy się o coś dopytuje, poświęca tyle czasu ile trzeba i da się odczuć że też ma satysfakcję, gdy jego pacjent czuje się lepiej. Bardzo polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic Zwichnięcie rzepki kolanowej

Najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam! Pan dr Wasilczyk łączy ogromną wiedzę z profesjonalizmem, każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie. Po kontuzji kolana moją córkę chciało operować czterech lekarzy. Dzięki planowi leczenia i intensywnej rehabilitacji u Pana Doktora – oczywiście bez operacji- córka zaczęła chodzić i jeździć na rowerze już po dwóch miesiącach. Bardzo dziękujemy Panie doktorze za tak szybki powrót do zdrowia.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic

Znakomity lekarz, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, skuteczne leczenie, zainteresowanie sprawami pacjenta


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wasilczyk Medical Clinic ból kolana lewego

Bardzo fachowa i rzetelna porada,duża kultura osobista,cierpliwość do pacjenta.Polecam,każdemu,kto cierpi na bóle narządu ruchu.Nadmieniam,ze 3 lata jestem po operacji stawu kolanowego przez doktora i czuje sie swietnie.Bozena Kapuza


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ostry ból stawów kolanowych z ograniczeniem poruszania się

Skorzystałam z osocza bogatopłytkowego podanego przez Pan Doktora C. Wasilczyka i zaczęłam nowe życie. Minęły dwa lata a moje problemy zakończyły się bezpowrotnie. Wcześniej leczyłam się u różnych lekarzy bez skutku. Polecam p. Doktora i dziękuję Mu za przywrócenie mi zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wieloletnie doświadczenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz leczenia operacyjnego metodami artroskopowymi pomogły mi zrozumieć kaskadę ...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu