Cezary Stokowski, ginekolog Łódź

lek. Cezary Stokowski

Ginekolog, Onkolog, Ortopeda

17 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Rzgowska 52 lok. 8, Górna, Łódź
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
ogrodowa, Rzgów
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
17 opinii

L
Użytkownik zweryfikowany

Do tego lekarza chodziłam głównie na cytologię... Wtedy oceniłabym go raczej neutralnie... Sprawa wyglądała dużo gorzej gdy zgłosiłam się w pierwszych tygodniach ciąży z bólem i plamieniem... Wypisał zwolnienie, skierowanie na badanie krwi i kazał leżeć... Stwierdził, że na tak wczesnym etapie zdarzają się poronienia i organizm wie co robi... Tego samego dnia trafiłam z silnym bólem do szpitala okazało się, że to ciąża pozamaciczna... Nie chodzi mi o to żeby krytykować kogoś z jakiegoś błahego powodu...Nie chodzi nawet o to, że Pan Doktor nie rozpoznał ciąży pozamacicznej bo i tak w moim przypadku te parę godzin wcześniej nic by nie zmieniło...Chodzi mi przede wszystkim o to, że pomimo opisanych przeze mnie dolegliwości i przedstawieniu dwóch badań krwi z podwyższonym wynikiem beta HCG nawet mnie nie zbadał tradycyjnie o USG już nie wspomnę....dlatego odradzam wizyty u Pana Doktora bo może ciążę bez komplikacji poprowadzi ale gorzej jeśli zaczyna się coś dziać...


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadził moja pierwsza ciążę. Zawsze zlecal odpowiednie badania i konkretnie wyjaśniał wątpliwości.Teraz jestem w drugiej ciąży i też będzie ja prowadził pan doktor.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor nie musi się każdej kobiecie spodobać, miewa specyficzne poczucie humoru (mnie nie razi, tez mam specyficzny żart), ale nie jest żadnym nawiedzonym kaznodzieją, dokładnie bada, wysyła na badania i nie bagatelizuje tego co mu się mówi. Ja go bardzo lubię.


P
Użytkownik zweryfikowany

Odkąd trafiłam do doktora Strakowskiego na pierwszą wizytę mogę powiedzieć, że już nigdy go nie opuszczę :) W każdym razie Pan Cezary jest profesjonalistą pod każdym możliwym względem. Nie ma absolutnie żadnej różnicy czy Doktor przyjmuje prywatnie czy w ramach fnz. Cierpliwy, życzliwy, profesjonalny. Nigdy nie wyszłam w poczuciu nie wiedzy. Zawsze wszystko rzeczowo tłumaczy i stara się pomóc jak najskuteczniej. Skuteczny, cierpliwy, wymarzony ginekolog :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor odbierał mój poród, jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc przy porodzie, piękne szycie krocza i szybką interwencję i podjęcie słusznych decyzji w chwili gdy synek owinięty był pępowiną. Zapamietam ten dzień na zawsze.


Użytkownik zweryfikowany

Ma swoje wady, ale jest dobrym lekarzem, ma na uwadze oczekiwanie pacjentek, kiedyś próbowałam lekarza zmienić i wróciłam do niego z ulgą... Pomógł mi kilka razy, kierował na usg. i zwyczajnie go lubię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wybrałam się do tego lekarza mając nadzieję, że poprowadzi moją pierwszą ciążę... Potwierdził fakt, że w ogóle jestem w ciąży na podstawie.... tego że w domu test ciążowy wyszedł mi pozytywny. Jedynym "zaleceniem" jakie usłyszałam to: "Nie pić, nie palić, nie podrywać". Szczerze mówiąc wyszłam z gabinetu (wizyta prywatna a więc zapłaciłam za te cenne rady) bez żadnej wiedzy, nawet bez pewności czy na pewno jestem w ciąży. Więcej tam nie wróciłam.


A
Użytkownik zweryfikowany

To że pan doktor zaprasza pacjentki do gabinetu nie świadczy o profesjoinaliźmie w żaden sposób. W pełnym skrócie nie zapisał sobie, że jestem w ciąży i na następnej wizyciepolecił mi wymrażanie nadżerki gdybym nie myslała logicznie nie byłoby na świecie Huberta. Już do niego nie wróciłam.


G

Odradzam go każdej kobiecie w ciąży!!!
Ten "lekarz" nie ma pojęcia o tym co robi! Moja mama w wieku 40lat była w ciąży a ten Pan nie zlecał jej żadnych badań poza morfologią! Nawet jej nie badał, jedynie pytał jak się czuje. W wyniku czego wylądowala w szpitalu, tylko dzięki prawdziwym lekarzom ze szpitala Matki Polki udało się uratować moją siostrzyczkę! Złośliwe uwagi, czy opowieści o żonie i innych pacjentkach to u niego norma na wizycie.


D
Użytkownik zweryfikowany

Witam, znam pana doktora dość długo z wizyt w przychodni na Leczniczej. Zawsze miły, zaprasza do gabinetu, mam z nim taką "kumpelską" relację, odpowiada wyczerpująco, w badaniu dokładny, zauważy nadżerkę czy zapalenie, choć nieprzyjemne to on ma podejście i można mu zaufać. Prowadził drugą połowę mojej drugiej ciąży i zawsze zainteresowany, wnikliwie moim stanem. Chodzę też do niego na cytologię. Ogólnie to poczciwy i dobry ginekolog! Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania