lek. dent.

Cezary Pogorzelski

Stomatolog, Chirurg

44 opinie +dodaj

Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 1996 ukończył Warszawską Akademię Medyczną W 1999 zdobył specjalizację 1st stomatologii ogólnej Od 2000 r zajmuje się implantoprotetyką, chirurgią regeneracyjną kości oraz stomatologią… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1996 ukończył Warszawską Akademię Medyczną
  W 1999 zdobył specjalizację 1st stomatologii ogólnej
  Od 2000 r zajmuje się implantoprotetyką, chirurgią regeneracyjną kości oraz stomatologią estetyczną.Członek ITI( International Team for implantology).
  Członek PASE
  Na bieżąco uzupełnia swe kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu implantologii i zabiegów sterowanej regeneracji kości.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pęknięty ząb. Usunięcie części i wypełnienie ubytku. Zabieg przeprowadzony szybko, sprawnie, bezboleśnie.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2018-02-01

  Dziękuję bardzo pozdrawiam

 • L
  Lokalizacja:

  Anioł, nie człowiek. Pan Doktor wykazuje się fachową wiedzą, jest cierpliwy i wyrozumiały. Polecam wszystkim bojących się dentystów. Dziękuje Panie Doktorze.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2018-01-18

  To ja bardzo dziękuję za opinię

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Bardzo miły dentysta: jest naprawdę uśmiechnięty jak na zdjęciu i dobrze tłumaczy o dostępnych sposobach rozwiązania problemu.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2018-01-17

  Dziękuję bardzo

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Cezary Pogorzelski

  Prawdziwy specjalista. Pełen profesjonalizm. Lekarz z powołaniem. Widać że wykonuje swój zawód z pasją. Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora każdemu komu zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu. Do gabinetu trafiłam z zębem z którym borykałam się od dwóch lat. Nigdy nie obawiałam się wizyt u stomatologów, jednak niemiłe doświadczenia związane z tym zębem bardzo mnie zraziły i zniechęciły. Powoli traciłam wiarę w to że ktoś mi pomoże. Na szczęście trafiłam przez ta stronę do Pana Pogorzelskiego. Darze dużym szacunkiem i uznaniem. Od samego początku wszystko wywarło na mnie ogromne wrażenie. Nigdy nikt nie objął mnie tak fachowa i kompleksową opieką. Zapewniana przez wcześniejszego lekarza, że wszystko jest ok byłam w lekkim szoku. Pan Cezary na podstawie zdjęcia powiedział co się dzieje z zębami i co należało by zrobić. Z ogromnym spokojem zabiera sie do swojej pracy. Zawsze informuje co się będzie działo podczas zabiegu jak i po nim, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Bardzo precyzyjny, delikatny. Czasami po ciężkim dniu pracy i nieustannym biegu człowiek czuje się tak dobrze, że równie dobrze mógłby zasnąć podczas zabiegu. Bardzo dziękuję za anielską cierpliwość i wyrozumiałość. Do tej pory miałam usuwaną próchnicę, wymieniane stare plomby, zakładaną koronę na martwa jedynkę, usuwane ósemki oraz zęba leczonego kanałowo. Do Pana Doktora trafiła również moja Mama której ułamała się dwójka i obecnie rozpoczyna leczenie u Pana Cezarego. Jest pod ogromnym wrażeniem Pana osobą, mimo ze bardzo obawiała się i stresowała wizytą. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Mamy. Pozdrawiam

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2018-01-16

  Dziękuję ogromnie za uznanie pozdrawiam serdecznie

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Oceniam pozytywnie :) troche drogo ale jestem zadowolona z efektow leczenia prochnicy :) plus mila atmosfera w gabinecie

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2018-01-09

  Serdecznie dziękuję !

 • E
  Lokalizacja: Usługa: usunięcie guza na dolnej wardze

  Pan doktor prawidłowo wykonał zabieg. Prawie bezboleśnie:-) Uprzedził również o tym, że może ciut boleć po zabiegu, i że nie jest to rana łatwa do gojenia. Przepisał leki, dzięki którym można spokojnie funkcjonować. Jestem już parę dni po..... i czuję się świetnie. Prawdziwy fachowiec i spaniały człowiek.. Serdecznie polecam!

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2017-11-17

  Ogromnie dziękuję za uznanie pozdrawiam serdecznie

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: ekstrakcja ósemek

  U dr Pogorzelskiego usuwałam dwie zatrzymane ósemki, naraz. Trochę się obawiałam usunięcia obydwu ponieważ wcześnie usuwałam ósemki pojedynczo, ale była to dobra decyzja. Zabieg odbył się sprawnie, gabinet wyposażony jest w aparat do wykonywania zdjęć rentgenowskich na fotelu więc od razu wiadomo czy ząb został usunięty w całości. Rany zagoiły się szybko i bez powikłań. Będę stałym pacjentem mimo wysokich cen. Polecam!

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2017-10-17

  Ogromnie dziękuję i pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Niestety nie mogę dać mniej niż 1 gwiazdkę. W gabinecie miałam (nie)przyjemność być pod koniec marca. Do tej pory darowałam sobie psucie komuś opinii w Internecie, ale nie tym razem. Od zawsze dbam solidnie o zęby. Poszłam na wizytę kontrolną, na której okazało się, że mam 13 zębów do zrobienia. To mniej więcej tak jakbym z 3 lata nie dbała o higienę. Wszystkie ósemki do usunięcia, bo zepsute dodatkowo przeszkadzały w leczeniu zepsutych siódemek. Życie nauczyło mnie nie być naiwną jak większość ludzi, dlatego skonsultowałam to z 3 niezależnymi stomatologami w różnych dzielnicach Warszawy. Po prostu idąc na zwykły przegląd w prywatnych gabinetach i nie mówiąc z czym przyszłam. Wszystkie ósemki były do usunięcia , więc z tym się zgodzę, jednak zrobiłam to u chirurga również w prywatnym gabinecie w Śródmieściu za 200 zł/szt. nie 600 - 800 zł/szt. Co więcej po wszystkich 3 wizytach w różnych miejscach okazało się, że żaden ząb nie jest zepsuty. Wszystkie zęby są zdrowe , wręcz zostałam pochwalona za zadbaną jamę ustną. Zdecydowanie odradzam, jeżeli ktoś naprawdę szanuje swoje zdrowie i pieniądze. Co powinnam teraz zrobić? Gabinet Noble Dent przesyła kosztorys i zdjęcie RTG, więc mam dowód, że sobie nie zmyślam historii.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2017-10-17

  Szanowna Pani, to rzeczywiście psucie opinii .O ile kwestia cen jest bezdyskusyjna ( każdy gabinet ma swoje cenniki ) o tyle zarzucanie mi kłamstwa to już pomówienie . Zdecydowanie zbadam tę sprawę a jeśli nie ma Pani nic do ukrycia poproszę o wgląd w dokumentację z gabinetów w których Pani rzekomo była.
  Pozdrawiam mimo wszystko

 • M
  Lokalizacja: Usługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Do Pana doktora przyszłam z polecenia. Teraz ja mogę go polecać wszystkim, którzy szukają dobrego lekarza. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiala usunąć ósemkę to tylko tu. Zabieg bezbolesny, a co więcej na drugi dzien nie pojawiła się opuchlizna. Fakt, potem trochę bolało i trochę spuchla szczęka, ale to jest nic w porównaniu do tego na co się nastawiałam. Warte swojej ceny. Pełen profesjonalizm. Na pewno wrócę jeśli będę musiała kiedyś poprawić swój uśmiech.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2017-09-14

  Serdecznie pozdrawiam i ogromnie dziękuję

 • K
  Lokalizacja:

  Bardzo mi przykro, nie mogę wystawić lepszej oceny - a i neutralną daję jedynie dlatego, że lekarz jest bardzo miły i kulturalny. Jednak samą wizytę wspominam negatywnie, piaskowanie poraniło mi dziąsła i język (pierwszy raz w życiu miałam rany po tym zabiegu!), a większość czasu, który miał być przeznaczony na sprawdzenie stanu uzębienia pod kątem wyleczenia np. ubytków, lekarz poświęcił na zachęcaniu i wmawianiu konieczności wstawienia implantów, koronek, pokazywaniu cennika takich usług.. Byłam na zwykłej wizycie z myślą o czyszczeniu i sprawdzeniu czy coś się nie psuje...a nie po nowe zęby. To chyba nie moje klimaty... Rachunek końcowy zwalił z nóg. Panie, które lubią być adorowane i łechtane, zainteresowane implantami i o zasobnym portfelu - będą pewnie z usług zadowolone.

  lek. dent. Cezary Pogorzelski2017-05-17

  Szanowna Pani , przykro mi jeśli nie sprostałem Pani oczekiwaniom .Żałuję również iż nie przyszła Pani jeśli po zabiegu pojawiły się powikłania.
  Co do rzetelności przeglądu pod kątem "wmawiania o konieczności wstawienia implantów " to jedyne co mogę z całą mocą stwierdzić to fakt iż zostałem źle zrozumiany , mówienie o konieczności to zupełnie co innego , nigdy nikogo na nic na siłę nie namawiam.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę spotkania stomatologa który zadośćuczyni Pani wymogom