lek. dent.

Cezary Pogorzelski

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

61 opinii +dodaj

Umów wizytę 83 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dzień dobry Państwu od 1997 roku prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną .Na początku bieżącego roku udało mi się przenieść do mojej nowej kliniki PRODENTIKA na ul Jaktorowskiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Bardzo nowoczesny, komfortowy gabinet wyprzedzajacy swą nowoczesnocią czasy w których żyjemy, najlepszy w jakim byłam, zdjęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości, znieczulenie jest takie że po wyjściu nie ma się sparaliżowanych ust i dziwnego wyglądu a sam przebieg wizyty jest na wyższym levelu w porównaniu do innych gabinetów bo jest się o wszystkim szczegółowo informowanym - w tym o możliwych komplikacjach. Badane zęby można obejrzeć w ogromnym powiększeniu na wielkim ekranie co bardzo oddziaływuje na wyobraźnię i pacjent bardziej ma pojęcie co jest grane a nie tylko musi ufać w ciemno komuś. Ponadto bardzo dobrze jest również opanowany problem jakby to nazwać z kontrolowaniem śliny podczas zabiegu, co zawsze jest pewnego rodzaju dla mnie problemem gdzie indziej - nie trzeba tej śliny ciągle przełykac i nie zalewa ona podczas zabiegu pacjenta - co znacznie wpływa na komfort podczas zabiegu. Ponadto zachowanie lekarza i komunikacja z nim jest na wysokim poziomie merytorycznym gdyż o wszystkim informuje bardzo szczegółowo i wyczerpująco nie pomijając tematu możliwych ewentualnych komplikacji. Myślę że pan doktor jest prawdziwym perfekcjonistą w tym co robi.

  Cezary Pogorzelski2018-05-25

  Ogromnie dziękuję za te słowa

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRODENTIKA

  Lekarz niezwykle rzetelny i jednocześnie sympatyczny. Pokazał mi na moim pantomogramie wszystkie problemy, ale w taki sposób, że nie poczułam się ani nastraszona, ani łajana, ani namawiana na przesadnie intensywne leczenie. Komunikacja jest idealna, zawsze jest miejsce na zadawanie pytań i wyrażanie swoich życzeń co do leczenia. Umówiliśmy się na prędką ekstrakcję ósemek, lekarz wziął pod uwagę moje doświadczenia z lekami przy wypisywaniu recepty, wyszłam zadowolona i szczegółowo poinformowana o wszystkim, co się wiąże z zabiegiem. Teraz jestem już po ekstrakcji, która przebiegła szybko i z uwzględnieniem moich potrzeb typu dodatkowe znieczulenie czy chwile przerwy. Jestem stuprocentowo zadowolona i polecam serdecznie.

  Cezary Pogorzelski2018-05-21

  Ogromnie mi miło ,dziękuję

 • M

  U doktora Pogorzelskiego wyrywałam wszystkie ósemki (oraz pląbowałam kilka zębów) i nie wyobrażam sobie przeprowadzania tego zabiegu u kogokolwiek innego:-) Ekstrakcja została przeprowadzona wzorowo, a przede wszystkim w sposób bardzo przyjazny dla pacjenta - zwłaszcza takiego, którego wyrywanie zębów nieco przeraża. Doktor jest osobą niesamowicie empatyczną i dokładną, z całą pewnością mogę go polecić każdemu.

  Dodatkowe plusy dla doktora oraz kliniki za świetną opiekę pozabiegową - RTG celem sprawdzenia czy zęby na pewno zostały usunęte w całości, biostymulacja oraz kompres chłodzący do przykładania w domu.

  Cezary Pogorzelski2018-05-21

  Dziękuję , bardzo się cieszę

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Szanowny Panie Doktorze,
  Dziękuję za profesjonalizm.Wizyta w Pańskim gabinecie-chociaż dotycząca niekomfortowej sytuacji a mianowicie usunięcia ósemki- przebiegła w sposób nader kompetentny i rzetelny. Widząc pozytywne opinie nt. Pańskiego profesjonalizmu oraz dodając moją- również bardzo pozytywną- życzę aby praca przynosiła Panu satysfakcję i uśmiech pacjentów,
  pozdrawiam,
  pacjentka Hanna B

  Cezary Pogorzelski2018-05-17

  Ogromne dzięki

 • M
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: usunięcie zęba

  Polecam z całego serca. Już od momentu wejścia do gabinetu ma się poczucie,że jest się w dobrych rękach.
  Doktor niezwykle rzeczowy, profesjonalny, a do tego stwarzający atmosferę zaufania.
  Usunięcie zęba z dużym stanem zapalnym przebiegło zupełnie bezboleśnie. Gabinet bardzo nowoczesny, ceny adekwatne do usług.
  Na pewno wrócę na kolejne leczenie.
  Dziękuję i pozdrawiam

  Cezary Pogorzelski2018-05-10

  Bardzo bardzo dziękuję

 • K
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: usunięcie zęba

  Jeśli ktoś boi się wizyty u dentysty i szuka lekarza cierpliwego, wyrozumiałego i rzeczowego to powinien zdecydować się na wizytę u Pana Czarka.
  Zabieg usunięcia ósemki przebiegł bezboleśnie i szybko. Gabinet nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony. Serdecznie polecam!!

  Cezary Pogorzelski2018-04-30

  Ogromnie mi miło, dziękuję

 • J
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: kosultacja

  Byłam wprawdzie tylko na konsultacji, ale jestem zachwycona jakością usługi. Czeka mnie dłuższe leczenie, którego przebieg z pewnością będzie mógł zaowocować dodatkową opinią, ale już teraz wiem co i dlaczego mnie czeka. Dziękuję za profesjonalne i empatyczne podejście. Czuję, że jestem pod opieką absolutnego specjalisty i zdecydowałam się już po pierwszej wizycie obdarzyć Pana Doktora zaufaniem.

  Cezary Pogorzelski2018-04-30

  Dziękuję bardzo postaram się nie zawieść

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRODENTIKA

  Lekarz konkretny, rzeczowy i profesjonalny. Leczenie kanałowe wykonane bardzo precyzyjnie, sprawnie i bezstresowo. Szczerze polecam wszystkim i bardzo dziękuję Panu Doktorowi :)

  Cezary Pogorzelski2018-04-27

  Ogromnie mi miło, dziękuję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta kontrolna, Pan Cezary wyjaśnił mi w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały dalszą drogę leczenia.
  Bardzo profesjonalny i komfortowy gabinet.
  Serdecznie polecam!

  Cezary Pogorzelski2018-04-19

  Dziękuję bardzo

 • K
  Lokalizacja: PRODENTIKAUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan Cezary jest doskonałym specjalista, pomimo mojej fobii przed dentystą, wyrywanie 8 przebiegło całkiem przyjemnie

  Cezary Pogorzelski2018-04-18

  Bardzo mi miło , dziękuję.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień dobry Państwu od 1997 roku prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną .Na początku bieżącego roku udało mi się przenieść do mojej nowej kliniki PRODENTIKA na ul Jaktorowskiej 8.Bardzo się cieszę iż dzięki temu mogę zapewnić pacjentom jeszcze lepsze warunki i komfort leczenia ponieważ zawsze dążę do tego aby otoczyć pacjenta najlepszą możliwwą opieką .Poniżej kilka faktów dotyczących mojego życia zawodowego .W 1996 ukończył Warszawską Akademię Medyczną
  W 1999 zdobył specjalizację 1st stomatologii ogólnej
  Od 2000 r zajmuje się implantoprotetyką, chirurgią regeneracyjną kości oraz stomatologią estetyczną.Członek ITI( International Team for implantology).
  Członek PASE
  Na bieżąco uzupełnia swe kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu implantologii i zabiegów sterowanej regeneracji kości.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Warszawska Akademia Medyczna

Publikacje

 • Thermal evaluation of temperature distribution In oral cavity during dental operations - the process of change in temperature distribution of tooth surface during dental material polymerization - "A case book of infrared imaging in clinical medicine" Medpress 2003
 • The use of termovision camera to observe phisjological and pathological conditions of oral cavity mucous membrane - "Infrared Phys. Techn." 2002
 • Leczenie suchego zębodołu z zastosowaniem pola elektromagnetycznego - "Stomatologia Współczesna" 2001
 • Kliniczna ocena przydatności lasera Er: YAG CTL 1601 do opracowywania twardych tkanek zęba i leczenia próchnicy - "Stomatologia Współczena" 2001
 • The use of thermovision camera to represent physjological and pathological conditions of oral cavity mucous membrane - "6th International Workshop on AIT Sienna Italy September 16-192001"
 • Wykorzystanie laserów biostymulacyjnych w stomatologii - "Gazeta Stomatologiczna" 1999
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 1996-2000 asystent w instytucie stomatologii WAM Warszawa
 • 2000-2002 starszy asystent instytutu periodontologii i chirurgii WAM

Certyfikaty