Lek.

Bronisława Sandecka

Dermatolog

7 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry dermatolog, prawdziwy lekarz z powołania.Dokładnie bada,wszystko omawia.Po kontaktach z wieloma dermatologami mogę z czystym sercem polecić.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Dla mnie rewelacja.Bardzo mądra,ciepła,serdeczna ,kontaktowa.A przede wszystkim skuteczna.

 • Dermatolodzy w pobliżu miejscowości Zielona góra

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry dermatolog, prawdziwy lekarz z powołania.Dokładnie bada,wszystko omawia.Po kontaktach z wieloma dermatologami mogę z czystym sercem polecić.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Dla mnie rewelacja.Bardzo mądra,ciepła,serdeczna ,kontaktowa.A przede wszystkim skuteczna.

  • witam panią doktor Sandecką moge polecic z czystym sumieniem , dokładnie bada pacjenta , ogląda o wszystko wypytuje , docieka , odpowie na kazde pytanie pacjenta wyczerpują.dokładnie omawia stosowanie leków ,bardzo życzliwa .polecam

  • P. dermatolog Sandecka godna polecenia aczkolwiek, drzaźni kolejka pacjentów - tzn. rozumiem, że dobry spec. ma sznurek pacjentów,ale przy ostatniej wizycie wyznaczono mi nr przyjęcia a po przyjeździe (spoza ziel. góry) okazuje się, że te numerki to o d... roztrzaść bo i tak się wchodzi jak wypadnie.
   a ogólnie b. dobre wrażenie

  • Pani doktor Sandecka- to najlepszy lekarz dermatolog w Polsce zachodniej. Lepszego nie ma ! Mówię to zdecydowanie na podstawie własnego procesu leczenia jak i wielu znajomych. Od ponad 30 lat w zawodzie, wielkie doświadczenie, a przy tym osoba niezwykle sympatyczna i życzliwa. Wszystkim polecam panią doktor Sandecką!

  • Bardzo dobra pani doktor, super fachowiec, olbrzymie doświadczenie. Wcześniej leczyłam się u wielu specjalistów, zarówno w okolicy Zielonej Góry, jak i w większych miastach (Poznań, Wrocław), ale nikt nie umiał poradzić sobie z moją chorobą. Dopiero doktor Sandecka- szybko, sprawnie i perfekcyjnie zdiagnozowała moją chorobę, zastosowała skuteczne i tańsze (niż inni lekarze) leczenie i choroba zniknęła jak ręką odjął. Kontakt na linii lekarz-pacjent- perfekcyjny- miły, serdeczny, a do tego fachowy i dyskretny. Wielki plus dla pani doktor ! Polecam ją wszystkim ! Zadowolona pacjentka !

  • OKROPNA KOBIETA, JEST NIEUPRZEJMA , NIE ZALEZY JEJ NA PACJENCIE , WYPRASZA Z GABINETU JAK KTOS JEJ ZAWADZA, UMAWIA SIE CZŁOWIEK NA SPOTKANIE JEDZIE Z INNEJ MIEJSCOWOSCI CZEKA I NIE PRZYJMUJE!!!!!!! JAK MOZNA BYC TAKIM LEKARZEM.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • pani doktor kompetentna, bardzo miła, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, ma dla niego czas, pamięta pacjenta po nazwisku! polecam!!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  720

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.