Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Chodźki 3 6a
  20-093 Lublin, lubelskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Prof. Leszczyńska-Gorzelak jest świetnym specjalistą, zarówno w przypadku patologii ciąży jak i bezpłodności. W mojej rodzinie odebrała 6 dzieci. Jedyny problem że terminy wizyt są tak odległe. Zawsze należy Jej słuchać bo w przeciwnym wypadku może być nieprzyjemna i za to ją cenię. Jest super.

 • Powiem szczerze, że ma specyficzne podejście do pacjenta, dla mnie bardzo ważne jest by lekarz był miły, ona do super miłych i wylewnych nie należy, ale fachowcem jest świetnym. Dzięki niej urodziłam zdrowego synka, a ciążę miałam zagrożoną i nie przechodziłam jej łatwo. Następnie po ciąży dzięki niej przerzuciłam się na krążek(metoda antykoncepcji), którego wcześniej się obawiałam, a dzięki któremu moje migreny i złe samopoczucie, które to miałam przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych minęły bezpowrotnie. Wizyty u niej są krótkie, rzeczowe, ale można się przyzwyczaić do jej stylu bycia, chociaż to nie było na początku łatwe. Polecam ją z całego serca, bo wiem po latach, że ma taki sposób bycia, ale to miła, ciepła, przejmująca się pacjentem i konkretna babka.

 • Niedawno urodziłam dziecko i ogromnie cieszę się oraz dziękuje Bogu, że moją ciążę prowadziła pani profesor. Zainteresowanie pacjentem, zdecydowanie w podejmowaniu decyzji i doświadczenie ujęło mnie w charakterze lekarza. Jeżeli komuś zależy na miłej rozmowie a nie na konkretach to faktycznie szkoda czasu i trzeba zmienić lekarza. Żałuję że w pierwszej ciąży nie wiedziałam o pani istnieniu.

 • Najlepsza taka jest prawda, straciłam dwie ciąże zanim trafiłam do Pani profesor, poznałam wielu lekarzy z różnych szpitali, gdybym nie trafiła do niej straciłabym kolejną, jestem tego pewna, tylko ona zleciła nam badania, które dla innych były zbędne i dzięki temu zdiagnozowany został problem, od innych słyszałam, że straty były przypadkowe, a tak nie było, teraz mamy pięknego synka, to najbardziej zaangażowany lekarz jakiego znam, zawsze mnie poznawała, pamiętała co zleciła i mogłam się do niej dodzwonić na komórkę !!! ciężko się do niej dostać, ale jeśli ktoś ma podobną sytuację polecam i życzę powodzenia

 • Rzeczowa, konkretna, budząca zaufanie oraz dająca poczucie bezpieczeństwa. Traktuje pacjentki bardzo poważnie. Nie wdaje się w puste pogaduszki, za co ją cenie. Jeśli trzeba to wyjaśni, odpowie na pytania, chociaż szybko i bez rozciągania. Dzięki Pani Profesor urodziłam zdrowego synka.

 • Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetencja i profesjonalizm.Tylko dzięki niej mam dzisiaj zdrowego syna. Pierwszą ciąże straciłam przez sympatycznego ginekologa idiotę. Może i Pani profesor nie jest uroczą osóbką ale przecież nie o to chodzi. Każdej kobiecie z zagrożoną ciążą polecam z czystym sercem. Konkretna i solidna. Jak ktoś oczekuje miziania pod bródką niech szuka innego lekarza. Ja wiedziałam co jest stawką i widziałam że Pani profesor robi wszystko żebym urodziła zdrowe dziecko.

 • Profesjonalistka, niesamowicie rzeczowa, dokładna, dużo czasu poświęca na zdiagnozowanie problemu. Jeśli macie problem to tylko Pani Profesor może pomóc, jeśli nie ona to nikt nie pomoże... Jasne jest to, że pacjentkami Pani profesor są głównie osoby z róznymi problemami, dlatego jest bardzo zasadnicza i bezkompromisowa w zaleceniach. Chorobowe, leżenie, badania, kontrole - to nie podlega dyskusji, bo wie ona co może zaszkodzić. Bierze odpowiedzialność za pacjentkę. Stąd może odczucie szorskości, ale wierzcie, doskonale wie, co jest najlepsze w danej sytuacji. Wiem co mówię, od 3 miesięcy mam śliczną, zdrową córeczkę :))) / a były problemy...../

 • Pani doktor jest rewelacyjna w badaniach, diagnozach itp. Może niemiła troszkę, ale nie to się liczy. Trzeba grzecznie przyjmować i stosować się do jej zaleceń albo leczyć się u innych miłych i niedouczonych.

 • Bardzo niesympatyczna, niedelikatna i arogancka dla pacjentek i reszty personelu. Niczego nie wyjaśnia. Dopiero z karty informacyjnej dowiedziałam się, co się dzieje z ciążą i że założyła pessar! Chyba to obowiązek lekarza informować o takich rzeczach?! Traktuje pacjentki przedmiotowo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Profesor jest niewatpliwie dobrym fachowcem i zwraca uwagę na szczegóły, dla mnie jednak najwazniejszy jest dobry kontakt lekarza z pacjentem i poczucie, że obie strony na wzajem się szanują. Bałam sie z nią otwarcie rozmawiać, bo pozwala sobie na nieprzyjemne uwagi, oceny i rzeczywiście nie słucha pacjenta. W takiej sytuacji bez sensu jest być pod jej opieką w ciąży, przynajmniej dla mnie. Nie zapisuje dawek na kartce dla pacjenta- po 2 miesiącach odkryłam, że biorę o połową mniejszą dawkę hormonu niż powinnam, ale też się nie zmartwiłam, bo akurat ten zwiększa ryzyko raka piersi, a Pani Profesor nie zrobiła mi badania palpacyjnego, więc trochę się czułam zagrożona przyjmując ten lek. Gwoli sprawiedliwości muszę dodać, że przeprowadziła wywiad, moim zdaniem jednak powinna korzystać ze wszystkich dostępnych metod oceny ryzyka. Jak dla mnie, wybitne braki w kontakcie pacjent-lekarz, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

354

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.