dr hab. n. med.

Bożena Leszczyńska-Gorzelak

Ginekolog

51 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

 • Dostępność

  Lekarz Bożena Leszczyńska-Gorzelak przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Bożena Leszczyńska-Gorzelak to jeden z 288 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Lublin na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Chodźki 3 6a
  20-093 Lublin, lubelskie

  352
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Powiem szczerze, że ma specyficzne podejście do pacjenta, dla mnie bardzo ważne jest by lekarz był miły, ona do super miłych i wylewnych nie należy, ale fachowcem jest świetnym. Dzięki niej urodziłam zdrowego synka, a ciążę miałam zagrożoną i nie przechodziłam jej łatwo. Następnie po ciąży dzięki niej przerzuciłam się na krążek(metoda antykoncepcji), którego wcześniej się obawiałam, a dzięki któremu moje migreny i złe samopoczucie, które to miałam przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych minęły bezpowrotnie. Wizyty u niej są krótkie, rzeczowe, ale można się przyzwyczaić do jej stylu bycia, chociaż to nie było na początku łatwe. Polecam ją z całego serca, bo wiem po latach, że ma taki sposób bycia, ale to miła, ciepła, przejmująca się pacjentem i konkretna babka.

 • bardzo dobry

  Niedawno urodziłam dziecko i ogromnie cieszę się oraz dziękuje Bogu, że moją ciążę prowadziła pani profesor. Zainteresowanie pacjentem, zdecydowanie w podejmowaniu decyzji i doświadczenie ujęło mnie w charakterze lekarza. Jeżeli komuś zależy na miłej rozmowie a nie na konkretach to faktycznie szkoda czasu i trzeba zmienić lekarza. Żałuję że w pierwszej ciąży nie wiedziałam o pani istnieniu.

 • bardzo dobry

  Najlepsza taka jest prawda, straciłam dwie ciąże zanim trafiłam do Pani profesor, poznałam wielu lekarzy z różnych szpitali, gdybym nie trafiła do niej straciłabym kolejną, jestem tego pewna, tylko ona zleciła nam badania, które dla innych były zbędne i dzięki temu zdiagnozowany został problem, od innych słyszałam, że straty były przypadkowe, a tak nie było, teraz mamy pięknego synka, to najbardziej zaangażowany lekarz jakiego znam, zawsze mnie poznawała, pamiętała co zleciła i mogłam się do niej dodzwonić na komórkę !!! ciężko się do niej dostać, ale jeśli ktoś ma podobną sytuację polecam i życzę powodzenia

 • bardzo dobry

  Rzeczowa, konkretna, budząca zaufanie oraz dająca poczucie bezpieczeństwa. Traktuje pacjentki bardzo poważnie. Nie wdaje się w puste pogaduszki, za co ją cenie. Jeśli trzeba to wyjaśni, odpowie na pytania, chociaż szybko i bez rozciągania. Dzięki Pani Profesor urodziłam zdrowego synka.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetencja i profesjonalizm.Tylko dzięki niej mam dzisiaj zdrowego syna. Pierwszą ciąże straciłam przez sympatycznego ginekologa idiotę. Może i Pani profesor nie jest uroczą osóbką ale przecież nie o to chodzi. Każdej kobiecie z zagrożoną ciążą polecam z czystym sercem. Konkretna i solidna. Jak ktoś oczekuje miziania pod bródką niech szuka innego lekarza. Ja wiedziałam co jest stawką i widziałam że Pani profesor robi wszystko żebym urodziła zdrowe dziecko.

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka, niesamowicie rzeczowa, dokładna, dużo czasu poświęca na zdiagnozowanie problemu. Jeśli macie problem to tylko Pani Profesor może pomóc, jeśli nie ona to nikt nie pomoże... Jasne jest to, że pacjentkami Pani profesor są głównie osoby z róznymi problemami, dlatego jest bardzo zasadnicza i bezkompromisowa w zaleceniach. Chorobowe, leżenie, badania, kontrole - to nie podlega dyskusji, bo wie ona co może zaszkodzić. Bierze odpowiedzialność za pacjentkę. Stąd może odczucie szorskości, ale wierzcie, doskonale wie, co jest najlepsze w danej sytuacji. Wiem co mówię, od 3 miesięcy mam śliczną, zdrową córeczkę :))) / a były problemy...../

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest rewelacyjna w badaniach, diagnozach itp. Może niemiła troszkę, ale nie to się liczy. Trzeba grzecznie przyjmować i stosować się do jej zaleceń albo leczyć się u innych miłych i niedouczonych.

 • bardzo słaby

  Bardzo niesympatyczna, niedelikatna i arogancka dla pacjentek i reszty personelu. Niczego nie wyjaśnia. Dopiero z karty informacyjnej dowiedziałam się, co się dzieje z ciążą i że założyła pessar! Chyba to obowiązek lekarza informować o takich rzeczach?! Traktuje pacjentki przedmiotowo.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Pani Profesor jest niewatpliwie dobrym fachowcem i zwraca uwagę na szczegóły, dla mnie jednak najwazniejszy jest dobry kontakt lekarza z pacjentem i poczucie, że obie strony na wzajem się szanują. Bałam sie z nią otwarcie rozmawiać, bo pozwala sobie na nieprzyjemne uwagi, oceny i rzeczywiście nie słucha pacjenta. W takiej sytuacji bez sensu jest być pod jej opieką w ciąży, przynajmniej dla mnie. Nie zapisuje dawek na kartce dla pacjenta- po 2 miesiącach odkryłam, że biorę o połową mniejszą dawkę hormonu niż powinnam, ale też się nie zmartwiłam, bo akurat ten zwiększa ryzyko raka piersi, a Pani Profesor nie zrobiła mi badania palpacyjnego, więc trochę się czułam zagrożona przyjmując ten lek. Gwoli sprawiedliwości muszę dodać, że przeprowadziła wywiad, moim zdaniem jednak powinna korzystać ze wszystkich dostępnych metod oceny ryzyka. Jak dla mnie, wybitne braki w kontakcie pacjent-lekarz, nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dzięki Pani Profesor mam dwóch wspaniałych synów. Po kolejnych obumarłych ciążach nikt nie dawał mi szans na dziecko. Ona najpierw zmieniła moje nastawienie do ciąży, znalazła przyczynę problemu, a potem wzorcowo prowadziła obie ciąże. Wiele tygodni w obu ciążach przeleżałam na patologii i miałam okazję obserwować zarówno Panią Profesor jak i różne rozkapryszone pacjentki (wiadomo - hormony). Ja przestrzegałem jednej zasady - to Pani Profesor jest kompetentna w kwestii ciąży, a nie ja, więc bez sprzeciwu przyjmowałam wszelkie zalecenia. Nigdy nie zlekceważyła moich dolegliwości, nie słyszałam też żadnych złośliwych komentarzy. Oczywiście przyszła nas odwiedzić po porodzie i powiedziała pamiętne słowa" Jest człowiek". Jestem Jej wdzięczna za to, co dla nas zrobiła.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online