Adresy (3)

Rumiankowa 43 2, Fabryczna , Wrocław
Specjalistyczny Gabinet Alergologiczno-Pediatryczny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Królewiecka 161, Fabryczna , Wrocław
Sonokard Centrum Medyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Konsultacja pediatryczna • 150 zł

Konsultacja pediatryczna (dzieci chore) • 150 zł

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe) • 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Rumiankowa 43 2, Wrocław

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczno-Pediatryczny


Królewiecka 161, Wrocław

150 zł

Sonokard Centrum Medyczne

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci chore)


Królewiecka 161, Wrocław

150 zł

Sonokard Centrum Medyczne


Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


Królewiecka 161, Wrocław

150 zł

Sonokard Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Poszliśmy do Pani doktor dwa razy, kierując się pozytywnymi opiniami i tytułem naukowym. Pierwszy raz, lekarz pulmonolog zasugerował że ciągle infekcje dróg oddechowych syna (8 miesięcy) to może być alergia. Wówczas Pani doktor powiedziała że u takich dzieci nie diagnozuje się alergii, co my w ogóle u niej robimy. Po zdaniu dziecka zdiagnozowala zapalenie płuc i skierowała do szpitala - i tutaj jesteśmy jej wdzięczni, pomimo całej opryskliwosci. Za drugim razem, juz że skierowaniem od lekarza rodzinnego, udaliśmy się do niej z podejrzeniem astmy wczesnodzieciecej, żeby dziecko zdiagnozowala i ustawiła odpowiednie leczenie. Stwierdziła że ona nie jest od tego, że to jest zadanie lekarza rodzinnego i tyle.


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja alergologiczna

Chciałam na szybko wskoczyć po receptę, ale Pani doktor zajęła się mną dużo bardziej kompleksowo. Mimo, że nie było to celem mojej wizyty to zostałam zbadana, zebrany został wywiad, dostałam nawet kserówki co z czym krzyżowo wpływa na moje alergie i jak mogę sobie pomóc - bardziej. Dostałam oczywiście leki i jestem bardzo zadowolona.
Doktor rzeczowa, dociekliwa i bardzo, ale to bardzo miła i żywo zainteresowana pacjentem. Super!


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam !

Rewelacyjny lekarz. Syn choruje na AZS, bylismy u niezliczonej ilosci lekarzy, nic a nikt nie byl w stanie mu pomoc,
Po wizycie u Pani Doktor i zastosowaniu przepisanych przez nia leków poprawa nastapila na drugi dzien !!
Naprawde polecam !!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, uważam doktor Kozierowską za bardzo dobrą specjalistkę. Moja córka (obecnie 9 lat) w wieku 2 lat zaczęła chorować na zapalenia oskrzeli i płuc, biegaliśmy po lekarzach, dziwne wysypki wskazywały niesamowite alergie niewiadomo na co. Dzięki dwóm wizytom u Pani Doktor okazało się, że dziecko jest zakażone pasożytami (lamblie) i po kilkutygodniowym leczeniu po alergiach i zapaleniach oskrzeli nie ma do dziś śladu....
Proste badanie kału zlecone przez Panią Doktor (dzięki doświadczeniu i intuicji) zapobiegło szpitalom i tułaczce po przychodniach, diecie, odczulaniu, antybiotykom itp
DZIĘKUJEMY BARDZO :)


M
Użytkownik zweryfikowany

U dr Dołęgi - Kozierowskiej leczymy naszego syna Jacka od 5 lat. Trafiliśmy do Pani doktor, gdy nasz roczny syn od miesiąca kaszlał i lekarz pediatra z przychodni przy ul. Ziemowita nie potrafił nic na to poradzić (po 4 cotygodniowej wizycie w celu osłuchania chłopca lekarz z przychodni stwierdził, że moja żona chyba cierpi na nadmiar czasu bo dziecko jest zdrowe). Z żoną płakaliśmy nocami trzymając na ręce kaszlące dziecko aż trafiliśmy do doktor Dołęgi, która rozpoznała u dziecka zapalenie płuc, które udało nam się wyleczyć. Niestety po pół roku problem się powtórzył - wtedy u Pani doktor pojawiliśmy się już przy pierwszych objawach. Wykonaliśmy niezbędne badania oraz konsultacje i świadomie na końcu (lekarz o wykonaniu RTG mówił już podczas pierwszej wizyty ale my nie chcieliśmy go zrobić) trafiliśmy na RTG klatki piersiowej, które pomimo zmian osłuchowych wykazało zapalenie płuc. Dzięki współpracy z Panią doktor również i z tego zapalenia płuc udało nam się wyjść.
Po 5 latach współpracy z tym lekarzem mogę stwierdzić jedno - jest lekarzem posiadającym wielkie doświadczenie i intuicję, któremu ufam bezgranicznie. Przez 5 lat każda wizyta z naszym synem trwała co najmniej pół godziny i NIGDY nie odczułem jakoby Pani doktor się śpieszyło (wręcz przeciwnie).
Odnośnie podejścia do spraw materialnych - ładnych parę razy zdarzyło nam się nie zapłacić za wizytę podczas wychodzenia z gabinetu (czasami wracaliśmy po paru minutach a czasmi po paru dniach) - nigdy Pani doktor nie podczas wychodzenia z gabinetu nie zwróciła uwagi na to, iż nie zapłaciliśmy.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Mam bardzo złe doświadczenia jeśli chodzi o Panią doktor Kozierowską. Byłam u niej jakiś czas temu ze swoim dzieckiem. Uważam, że Pani doktor jest nastawiona na zysk finansowy. Wykazała się małym zainteresowaniem dzieckiem.Przepisała leki, które nie pomogły. Zwróciliśmy się o pomoc do innego lekarza dermatologa przy ul. Dobrzyńskiej i po dwóch tygodniach dziecko było zdrowe. Moim zdaniem do bardzo słaby lekarz alergolog.


M

Ja nie narzekam na doktor, bo leczy moje dzieci od 5 lat, jest świetnym pediatrą i alergologiem. Dziecko wyprowadziła mi z przechodzonego zapalenia płuc, zdiagnozowała i wyleczyła. Zresztą nigdy jeszcze nie było tak, żeby postawiła moim dzieciom błędna diagnozę. Zawsze celnie i dobrze dobiera leki. Bardzo gorąco polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za uratowanie życia naszemu 10-cio miesięcznemu synkowi. Mimo wcześniejszych wizyt u innych pediatrów i ciągle utrzymującej się gorączki - nikt nie zwrócił uwagi, że dziecko ma sztywność karku i przeczulicę skóry(objawy posocznicy)! Lekarze wcześniej twierdzili, że to gardło albo ząbkowanie!!! Kiedy trafiliśmy do Pani Doktor od razu skierowała nas do Kliniki Chorób Zakaźnych, bo dziecko wymagało leczenia szpitalnego. Diagnoza się potwierdziła ale dzięki Pani Doktor na czas znaleźliśmy się w szpitalu gdzie zostało wdrożone odpowiednie leczenie i nasz synek jest teraz zdrowym, uśmiechniętym chłopcem.
Bardzo dziękujemy Pani Doktor i jednocześnie jesteśmy pełni obaw, że tak mało jest kompetentnych jak Pani Doktor lekarzy...


J

witam !
postanowiłam napisać o Pani doktor własną opinię ponieważ nigdy nie byłam jeszcze u lekarza PEDIATRY który nie ma absolutnie żadnego podejścia do dzieci ! Moje dziecko ma 3 lata i nigdy nie bało się żadnego pediatry, nigdy nie płakało na żadnej wizycie - do czasu wizyty u Pani Kozierowskiej .Żałuję że zdecydowałam się na wizytę u niej ponieważ teraz moje dziecko wykazuje strach nawet przed zwykłym pokazaniem gardła czego wcześniej nigdy nie było . Dodatkowo usłyszałam wiele przykrych słów na temat mojego wychowania. Pani doktor od razu stwierdziła iz powinnam zgłośic sie z dzieckiem do psychologa poniewaz zauwaza u niego początki ADHD. Moje dziecko tak roztrzęsione wizytą że nie mogłam uspokoić go z płaczu przez następną godzinę - dodam że widziałam je w takim stanie po raz 1 W ŻYCIU !!!!
Moi oboje rodzice są lekarzami z długoletnią praktyką i Pani Kozierowska mogłaby się od nich uczyć szacunku do pacjenta,podejscia do dziecka i człowieka oraz skromności.
Pani doktor kazała rozebrać dziecko ,ktore dostało gęsiej skórki - podczas badania stwierdziła ze jeszcze nigdy w życiu nie widziala tak atopowej skóry i przystawała przy tym stwierdzeniu pomimo naszych niesmiałych uwag że dziecku jest zimno !!do naszej córeczki podchodziła z dużą rezerwą i surowością od samego wejścia do gabinetu, choć dziecko było spokojne i nieco wystraszone - co akurat W OGÓLE MNIE NIE DZIWI!!!!
Najsmutniejszym faktem jest to, iż leki które Pani doktor przepisała w ogóle nie działają!!!! czekają nas teraz kolejne koszty związane z podróżą do innego lekarza ponieważ jesteśmy z małego miasta ,kolejny koszt wizyty ,kolejny koszt leków a do tego wszystkiego uraz dziecka na lekarzy pewnie na długi czas !!!!
nie polecam nikomu Pani doktor Kozierowskiej


G

ja panią doktor też gorąco polecam, chodziłam do niej jako małe dziecko, dziś mam 30 lat, potem moją bratanica do niej chodzila, teraz moje dziecko.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie