Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista neurochirurg z ponad 20-sto letnim stażem pracy samodzielnie kwalifikujący i leczący operacyjnie i zachowawczo pacjentów z chorobami układu nerwowego i kostno-stawowego więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista neurochirurg z ponad 20-sto letnim stażem pracy samodzielnie kwalifikujący i leczący operacyjnie i zachowawczo pacjentów z chorobami układu nerwowego i kostno-stawowego

Choroby

 • leczenie zachowawcze i operacyjne chorób układu nerwowego
 • blokady diagnostyczno-lecznicze w przebiegu chorób kręgosłupa
 • kwalifikacja do leczenia operacyjnego dyskopatii kręgosłupa
 • operacje przepuklin dysków kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego
 • operacje nerwów obwodowych i zespołu cieśni nadgarstka
 • operacje w zakresie głowy - guzy, zmiany naczyniowe mózgu
więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w ZamościuUsługa: Inny

  18 stycznia 2017 roku zostałem zoperowany przez doktora Bohdana Gamrackiego w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu. Pan doktor natychmiast podjął się opieki nade mną. Dał się poznać jako osoba konkretna, kompetentna i uprzejma. Dzięki jego wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu operacja przebiegła pomyślnie. Pan doktor Gamracki wyróżnia się dużą otwartością, kulturą osobistą, indywidualnym i pełnym szacunku podejściem do pacjenta. Obecnie czuję się dobrze. Dziękuję Panu doktorowi za pomoc. Roman D. ze Szczebrzeszyna

 • Pan doktor leczy moja mamę. Jest osobą bardzo kompetentną, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Jego wiedza i umiejętności nie przeszkadzają w tym by być miłym i cierpliwy lekarzem . Mama leczona przez Pana Doktora znacznie lepiej się czuje i porusz. Dziękuje Janina Krzeszowiec

 • Z

  Dnia 2.05.2016r. w Zamościu zostałam zoperowana przez dr Bohdana Gamrackiego. Lekarz ten jest profesjonalistą w dziedzinie neurochirurgii. Ma wspaniały kontakt z pacjentem oraz jego rodziną. Polecam każdemu, kto potrzebować będzie pomocy, Pana Doktora. W dzisiejszych czasach mało jest takich lekarzy, którzy potrafią łączyć pracę zawodową z szacunkiem i cierpliwością dla pacjenta. Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia za jego mądrość zawodową. Pozwala nam czuć się bezpiecznie. Pacjent może obdarzyć lekarza pełnym zaufaniem. Wdzięczna pacjentka Bożena.

 • 2 grudnia 2015roku trafiłam na oddział neurochirurgii w szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu, z powodu
  dyskopati kręgosłupa szyjnego ,ucisk na rdzeń kręgowy i brak płynu w odcinku chorym
  przeszłam pare konsultacji i żaden lekarz nie dawał mi szans na operacjie w moim stanie zdrowia
  twierdzili że mój przypadek nie nadaje sie do operacji
  3 grudnia 2015 roku odbyła się operacjia którą prowadził Dr Gamracki
  operacjie przeszłam pomyślnie nie spodziewałam sie takiego wyniku ten człowiek dał mi nowe życie
  bo jestem całkowicie sprawna obeszło sie bez rechabilitacji mam takie uczucie jak bym wogóle nie była operowana
  dzięki złotym rączkom Dr Gamrackiego
  człowiek dusza podchodzi z sercem do pacjętów jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co
  dlamnie zrobił z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu niech żyje sto lat oby było więcej
  takich Doktorów jak Dr Gamracki
  z Poważaniem

  Ilona Maria Walczuk
  Werbkowice

 • K

  Super lekarz specjalista, konkretny, bardzo uprzejmy. Operował moją mame i wszystko się udało. Opiekuje się pacjentem od początku do końca. Odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam.

 • Pan Doktor jest osobą niezwykle miłą, uprzejmą zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Jest wspaniałym lekarzem i niezwykły człowiekiem. Operował mnie dwukrotnie i każda z operacji zakończyła się pełnym sukcesem. Dzięki Panu doktorowi żyję i mam się bardzo dobrze. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Polecam Pana doktora wszystkim osobom, które potrzebują pomocy neurochirurga. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi i życzę samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Dziękuję i pozdrawiam Danuta Tukiendorf z rodziną.

 • K

  Dr Bohdan Gamracki to miły, komunikatywny, uprzejmy, sympatyczny a przede wszystkim rzeczowy człowiek, który indywidualnie podchodzi do pacjenta, potrafi wytłumaczyć, opisać problem i przedstawić wszystkie opcje leczenia (lekarz z powołania). Na wszystkie pytania odpowiada dokładnie i zrozumiale. Profesjonalizm, kultura, cierpliwość, szacunek do pacjenta, zaangażowanie to powoduje, że temu lekarzowi można zaufać a pacjent dostaje poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała opieka przed podczas i po operacji w Szpitalu w Zamościu, gdzie dr wykonał u mnie operację przepukliny kręgosłupa. Przed operacją nie mogłem chodzić, siedzieć ani leżeć (miałem promieniowanie na nogę). Brałem masę przeciwbólowych, które nic nie pomagały a powodowały tylko bóle żołądka. Na drugi dzień po operacji wstałem bez bólu jak nowo narodzony. Dziękuję Doktorze za przywrócenie do normalnego funkcjonowania oraz za Pana poczucie humoru. Krzysztof P. z Zamościa.

 • Pan doktor Bohdan Gamracki przywrócił mnie do żywych.Piekło przeżywane przeze mnie w wyniku przepukliny odcinka lędźwiowego i ucisku na nerw kulszowy pozbawiło mnie sensu życia.Pan Gamracki przeprowadził operację , wstawiając implant.W drugim dniu po operacji chodziłem bez bólu który dawno wymknął się jakiejkolwiek kwalifikacji.Dziękuję za Pańską fachowość,człowieczeństwo i postawę która daje każdemu pacjentowi nadzieję i pewność sukcesu w walce z chorobą. Doktor Gamracki walczy jak prawdziwy Spartan kiedy wrogiem jest ból,cierpienie,choroba.Wygrywa.Dziękuję Panu za wszystko.
  Robert .Tomaszów Lubelski

 • J

  Po wielu miesiącach ciągłego bólu kręgosłupa szyjnego trafiłem do doktora Bohdana Gamrackiego, który zadecydował o operacji na dwóch poziomach. Podczas operacji doktor wstawił mi dwa implanty. Krótko po zabiegu ból ustąpił i mogę normalnie funkcjonować. Pan dr Bohdan Gamracki to najlepszy neurochirurg, którego wszystkim polecam. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi za to, że mogę znów żyć bez bólu. Dziękuję panie doktorze. Z wyrazami szacunku, Janusz P. z Zamościa.

 • J

  Jolanta K.

  Po wielu wizytach u specjalistów okazało się , że muszę skonsultować się z neurochirurgiem.Wybrałam doktora Bohdana Gamrackiego , już po pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie , wiedziałam , że to jest kompetentny fachowiec.Poddałąm się operacji kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach w sierpniu 2014r w szpitalu w Zamościu.Operację wykonał doktor Gamracki z sukcesem.Jestem dwa miesiące po operacji i normalnie funkcjonuję.Doktor Gamracki jest profesjonalistą , wspaniałym człowiekiem i lekarzem.
  Gorąco polecam doktora.
  Dziękuje panie doktorze za skutecznie przeprowadzoną operację i uratowanie mi zdrowia.
  Z szacunkiem Jolanta K.