Bogusław Rydzak

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Polecam lekarza Rydzak jako specjalistę w swojej dziedzinie. Jest konkretny, dokładny oraz rzetelny. Leczenie pękniętego kolana przebiegło szybko, sprawnie i bardzo pomyślnie, lekarz przyjął mnie na swój oddział do szpitala, gdzie zajął się mną. Doktor Rydzak zna się na rzeczy i jego diagnoza pokrywała się z konsultacjami u innych profesorów. Polecam!!! Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Polecam lekarza Rydzak jako specjalistę w swojej dziedzinie. Jest konkretny, dokładny oraz rzetelny. Leczenie pękniętego kolana przebiegło szybko, sprawnie i bardzo pomyślnie, lekarz przyjął mnie na swój oddział do szpitala, gdzie zajął się mną. Doktor Rydzak zna się na rzeczy i jego diagnoza pokrywała się z konsultacjami u innych profesorów. Polecam!!! Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nie Polecam tegolekarza. Rezonans wykazał u mnie uszkodzenie łekotki lll stopnia z oderwaniem fragmentu typu "jezyczka". Lekarz ten podczas artroskopia powiedział do mnie ze łękotka jest cała. Po zabiegu było jeszcze gorzej bo zacząłem kuleć i w nodze dalej przeskakiwało. Prawie 9 miesięcy męki. Niestety musiałem się zapozyczyc prywatne leczenie u innego ortopedy po badaniach usg rezonans 3D wysokiej rozdzielczości wykazały uszkodzenie ĺekotki która była cała rosypała i druga operacja i trzeba było wyciąć łekotke jak na razie straciłem prawie 8 tys. Pojechałem do Pana Rydzyka na rozmowę jak to możliwe że według niego łękotka była cała odpowiedział że nie zauważył i że On łekotek nie wycina. Po zabiegu nawet do mnie nie zaglądną.

  • F
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: kontrola po zabiegu operacyjnym

   Nie wiem czy mogę nazwać to kontrolą... po ostatnim incydencie jakie miało miejsce nie polecam !! Miałem robiony zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyżowego kolana. Po 4 tygodniach zauważyłem niepokojące zmiany, więc udałem się do Pana doktora, opowiedziałem, że kolano zaczęło sinieć, otrzymałem radę żeby to miejsce zamalować pudrem matującym... Gdy powiedziałem też, że nie czuję miejsca w którym było cięcie, Pan doktor powiedział mi, że w tej chwili nie czuję głowy.... Po dwóch tygodniach miałem termin wizyty kontrolnej, zostałem wyproszony za drzwi 3 razy... Nie było mowy o obejrzeniu kolana.. Poinformował mnie, że na tą wizytę kontrolną mam iść prywatnie !!! Lekarz odmówił mi dalszego leczenia, pomimo, że noga nie jest w pełni sprawna, po czym poinformował mnie, że na następną wizytę mogę zapisać się na grudzień. Z czystym sumieniem nie polecam tego lekarzA !! Z takim podejściem do pacjentów (miał czelność mnie obrażać podczas wizyty).

  • G

   Pan ordynator oddziału ortopedii w Lubaczowie dr n. med. Bogusław Rydzak to najlepszy lekarz jakiego poznałam po wypadku 5 stycznia 2015 roku, gdy potrzebowałam specjalistycznej pomocy medycznej i chodziłam do różnych lekarzy w zakresie chirurg-ortopeda. Żaden z lekarzy w Rzeszowie nie postawił mi właściwej diagnozy i nie chciał podjąć się mojej ciężkiej operacji. Odsyłano mnie do różnych szpitali. W czasie tych wizyt przypadkowo dowiedziałam się od jednej z pań rehabilitantek o Panu dr Rydzaku. Na wizytę do Pana dr zapisałam się jak najszybciej i już w trakcie pierwszego spotkania w gabinecie lekarskim Pan dr Rydzak po wnikliwym badaniu mojego uszkodzonego barku i stawu ramiennego jako jedyny z wielu lekarzy natychmiast stwierdził i rozpoznał uszkodzenie stożka rotatorów (SSP, LHB) barku lewego i widząc moje cierpienie od 5 stycznia od razu wyznaczył mi termin najbliższej operacji w dniu 27 lipca w specjalistycznym szpitalu w Lubaczowie. Osobiście Pan dr Rydzak prowadził leczenie i rehabilitację zarówno przed jak i po operacji. Moja operacja odbyła się metodą artroskopii. Operował mnie wraz ze swoim wspaniałym zespołem lekarzy, którzy bardzo troskliwie opiekowali się mną podczas całego pobytu w szpitalu. Stwierdzam, że Pan dr Rydzak to wielkiej klasy specjalista w swojej dziedzinie nawet w sytuacjach beznadziejnych takich jak u mnie i ratuje życie człowieka będąc przy tym w pełni odpowiedzialnym, sumiennym, o wielkiej nowoczesnej wiedzy medycznej. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i odpowiada rzeczowo, konkretnie i ze spokojem na każde pytanie chorego człowieka dając nadzieję na zdrowie przy czym osobiście pokazał mi jak rehabilitować rękę i staw barkowy po operacji Dzięki Panu dr Rydzakowi po 2 tygodniach odzyskałam w pełni władzę w ręce. Chciałam serdecznie podziękować Panu ordynatorowi Rydzakowi za udaną operację i całkowitą profesjonalną opiekę medyczną. Polecam wszystkim Pana dr Rydzaka, gdy inni lekarze nie mogą poradzić sobie z diagnozą ortopedyczną w zakresie stawu barkowego. Wdzięczna pacjentka Genowefa.

  • A

   P.Doktor dobry lekarz,chociaż nie zawsze można z nim się dogadać.Bardzo szybko załatwia pacjętów,może nawet za szybko ale taki zawód.Bardzo rzeczowy i kompetentny.

  • K

   Miałam robiony zabieg przez doktora (3operacje)... totalnie nie ma pojęcia o własnej pracy!!!!!!!!!!!!!!! Miałam problem ze stopą tak mi ją "naprawił" że jeżdżę prywatnie do Poznania bo nie dość że stopa wygląda gorzej niż przed zabiegiem to jeszcze kuleje, a wcześniej nikt z rodziny nawet nie wiedział że mam problem ze stopami :/ mineło 2 lata od mojej wizyty u tego pana, stopę poprawiłam w Poznaniu (wygląda teraz pięknie) ale nadal mam problem z chodzeniem caly czas kuleje chociaż w zyciu nie mialam z tym problemu trenowałam pilke reczna i koszykówke teraz nawet po spacerze ledwo wracam do domu...
   W dodatku nawet estetycznie sie nie stara pozostawił mi takie szerokie ciemne blizny po operacjach ze w lecie chodziłam w zaslonietych butach. Obecnie nowy lekarz "poprawił" nawet blizny po tym czlowieku i mam cieniutkie białe linie. Można MOŻNA!!! Tylko trzeba chcieć a on to nawet 5min na pacjenta nie poświęca.
   ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!!!!!

  • P

   Miałem szereg złamanych kości w dodatku rzepka, małe szanse miałem by znowu chodzić gdyby nie lekarz Bogusław Rydzak i jego Zespół nie chodziłbym teraz nie biegałbym i nie skakał serdecznie dziękuje za zabiegi i rehabilitacje .

  • K

   na wizyte do Pana doktora czekalam 2 dni a za nastepne 2 mialam juz wyznaczona operacje. Wizyty krotkie ale konkretne ! polecam !

  • R

   Witam. Mnie doktor Rydzak na NFZ robił Achillesa. W sumie wizyta tez trwała ok. 2 minut, ale diagnoza jak najbardziej trafna była z jego strony. Przyjął mnie także w tym dniu na oddział i z operował - a było to przed świętami Bożonarodzeniowymi 2012 roku. Obecnie mija już 6 m-c od zabiegu. Noga super. Potrafię już na tej nodze stanąć całym ciałem na palcach. Dla kogoś co miał do czynienia z Achillesem to nie trzeba tłumaczyć co to znaczy. Noga od operacji tj. 2 dni po operacji nigdy nie zabolała. Już powoli biegam. Chciałbym też odnieść się do wizyt. Ponieważ oprócz tej pierwszej na NFZ byłem u Pana doktora jeszcze 3 razy do kontroli na NFZ i też raz prywatnie. Prawdą jest, że te wizyty na NFZ są bardzo krótkie, ale odpowiedzi i diagnozy ze strony pana doktora, jak również rady były trafione w 100%. Co chciałem zapytać to zapytałem i uzyskałem odpowiedź jak i radę, diagnozę. Wizyta prywatna była dłuższa, ale koszt wizyty prywatnej, a tej płaconej przez NFZ różnią się diametralnie. Na podstawie mojego doświadczenia z Panem doktorem mogę komuś zasugerować następujące wskazówki: Jak idziecie na NFZ, to trochę poczytajcie wcześniej o "tym" z czym idziecie w internecie, zasięgnijcie jakiejś wiedzy - i zadajcie pytania konkretne o dany problem. Ja tak robiłem, i zawsze Pan doktor udzielał mi odpowiedzi merytorycznej dotyczącej mojego problemu, i jak z nim dalej postępować. Nigdy mnie nie powiedział na wizytach z NFZ, że czegoś nie wie i zaprasza prywatnie.
   Do Kingi: A czy ta wizyta o której piszesz była trafna czy pan doktor zlekceważył twój problem? Bo jak była trafna to nie rozumiem twojego rozgoryczenia. Tez mam dziecko i chodziłem z nim na różne wizyty, które trwały 2 minuty i wiecej. Więcej było zawsze jak było podejrzenie problemu mniej jak wszystko OK!

  • S

   Dr Rydzak to świetny specjalista, czy to prywatnie czy na NFZ. I do tego genialny chirurg-ortopeda. Uratował kolano mojego męża po powaznym wypadku na nartach, i chodzi teraz bez żadnych problemów a po jakimś czasie mąż operwował również drugie kolano również u dr Rydzaka, i także wszystko jest super. Poza tym u mojej siostry została niby rozpoznana martwica w kolanie i dziewczyna praktycznie nie mogła biegać itd, wszystko szło w stronę poważnej operacji i kalectwa przy okazji, ale po wizycie u doktora okazało się że wystarczą tabletki!! na wzmocnienie chrzastek i wszystko obecnie jest ok. Poza tym mogę mnożyć przypadki w jakich u mojej rodziny bądź znajomych własnie dr Rydzak pomógł choć inni rozkładali ręce lub zalecali bardzo drastyczne terapie. Poza tym doktor jest bardzo konkretny i odpowiada na wszystkie pytania podczas wizyty, i posiada ogromną wiedzę co jest również ważne. O tym że to śwetny specjalista świadczy wystarczy długośc kolejek czy to prywatnie czy na NFZ. Jak w każdym wypadku są negatynwe i pozytywne opinie, ale póki samemu się nie sprawdzi to nie można wierzyć w każdą opinię, czy dobra czy złą. Ja mam dowód na to, że dr Rydzak to świetny specjalista w postaci mojego męża który normalnie chodzi i to mi wystarczy. Pozdrawiam