Bogusław Mazur

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

29 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Wykładowca w Flanders International College of Osteopathy (Belgia, Polska), były wykładowca Akademicki na wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. - Właściciel gabinetu "MAZUR… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: MAZUR Osteopatia i FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Do gabinetu Pana Bogusława Mazur trafiłam 5 lat temu z polecenia osoby korzystającej z usług Pana Mazura. Potworny ból krzyża utrudniał mi normalne funkcjonowanie. W gabinecie dowiedziałam się, że mam dyskopatię co potwierdził późniejszy rezonans. Przepuklina 8mm w odcinku L5/S1 i skierowanie na operację przez neurologa. Ja postanowiłam spróbować uzyskać pomoc u Pana Mazura. Ulgę odczułam już po pierwszej wizycie, po kolejnych kilku od tamtej pory a minęło już 5 lat funkcjonuje normalnie i odpukać oby tak dalej. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Bogusławowi i polecam go wszystkim moim znajomym, którzy mają problemy z kręgosłupem. Warto. Dziękuję. Sylwia

 • K

  Super. Było dużo badań, testów, igłowanie, wyjaśnienie problemu, rzetelność i bardzo, bardzo pomogło. Polecam ten gabinet serdecznie bo ból zabierał radość życia doprowadzając już do depresji. Teraz jest wspaniale. Byłam u pani, która tam pracuje - pani Kotowska. Wspaniała, polecam jeszcze raz.

 • I

  Z dolegliwościami męczyłam się ponad rok. Neurolog zdiagnozował rwę kulszową. Dwie serie zastrzyków nie pomogły, tabletki nie pomogły, klasyczny cykl rehabilitacji nie pomógł. Już miałam w ręku skierowanie na operację, gdy trafiłam na Pana Mazura. Raz kozie śmierć, nie mam nic do stracenia, najwyżej trochę pieniędzy, pomyślałam.Pan Bogusław prognozował leczenie na okres od 4 do 12 tygodni. I stał się cud! Po 4 wizytach (około miesiąc czasu) wszystkie dolegliwości ustąpiły. Było to w kwietniu i do tej pory czuję się fantastycznie. Mam zupełnie nową jakość życia, mogę cieszyć się pracą, wolnym czasem, zabawami z córką. Dziękuję!

 • W

  Witam! Do Pana Mazura trafiłam z potwornym bólem w odcinku szyjnym a także zawrotami i bólami głowy. Wcześniejsze wizyty u lekarzy i sterta przepisanych leków nie przyniosły żadnego efektu. Dopiero Pan Mazur potrafił mi pomóc! Dokładnie wyjaśnił podłoże dolegliwości i już po pierwszej wizycie poczułam znaczną ulgę. To rzetelny a do tego miły fachowiec. Gorąco polecam!

 • P

  Trafiłam do Pana Mazura, z polecenia znajomej, którą wyleczył. Miałam ciężki ból kręgosłupa szyjnego promieniujący na barki oraz ból kręgosłupa Lędźwiowego. Po nie najlepszych doświadczeniach u kilku ortopedów, neurologów, masażystów i fizjoterapeutów, przyznam się że miałam pewne obawy. Jednak na wizycie zostałam dokładnie wysłuchana, zbadana, Pan Mazur wyjaśnił w czym tkwi problem, jak wiele moich dolegliwości się ze sobą łączy i nie trzeba brać tabletek żeby normalnie funkcjonować. Jestem po 4 wizytach i dolegliwości nie ma!!! Nie wiem dlaczego tak jest, że część „specjalistów" mówi że do bólu trzeba przywyknąć i nauczyć się z nim żyć, a idzie się do Pana Mazura i ten ból po pewnym czasie znika. Mogę Tylko szczerze podziękować i polecić Pana Mazura jako najlepszego specjalistę u jakiego byłam.

 • M

  Do Pana Bogusława trafiłem z polecenia innego terapeuty z okolic Rzeszowa. Przez dwa miesiące cierpiałem na niewyobrażalny wręcz ból lędźwi. Już po pierwszym spotkaniu nastawiony byłem pozytywnie. Nie dość, że mój problem został rozpoznany, to do tego ból zmniejszył się tak radykalnie, że teraz właściwie potrzeba tylko „dopięcia na ostatni guzik“. Pan magister jest osobą godną zaufania. Podejście do pacjenta to podstawa, a w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. Świetny fachowiec. Polecam gorąco!!!

 • J

  Byłem na wizycie u Pana Bogusława ponad rok temu, pomógł mi z moimi wielomiesięcznymi problemami z kręgosłupem i od tego czasu mam spokój! Przez ten czas poleciłem Pana Bogusława chyba z 10 moim znajomym i rodzinie z całej Polski i zawsze wszystkim pomagał, oczywiście czasami leczenie wymagało czasu, ale zawsze każdy był bardzo zadowolony i w końcu mógł sie cieszyć zdrowiem. Nie znam lepszego specjalisty od bólów kręgosłupa czy kolan. Bardzo polecam i bardzo dziękuje.
  Janusz

 • A

  Do gabinetu trafiłam z powodu problemów z kręgosłupem szyjnym. Pan Mazur po obejrzeniu zdjęć, wywiadzie, badaniu, zalecił zaprzestać obowiązkowych do tej pory, leczniczych ćwiczeń, które męczyłam z powodu różnych dolegliwości, mniej i bardziej systematycznie ponad 6 lat. Było, jak mówił, chwilowo gorzej, a potem tylko lepiej. W sumie byłam na 8 zabiegach, które polegały m.in. na terapii manualnej, co do której miałam obawy po nienajlepszych doświadczeniach u pani dr chiropraktyk. Po paru miesiącach po ostatniej wizycie jest nadal całkiem dobrze i bardzo dobrze z moją szyją - bez "wrednych" ćwiczeń. Pan Mazur jest przenikliwy, przyjazny, delikatny, wyjaśnia, budzi zaufanie. Jest skuteczny. Widać, że cieszy go to, co robi. Mi pomógł. Dziękuję.

 • M

  witam.
  zgłosiłem się do Pana Bogusława Mazura z kontuzja barku. po wcześniejszych wizytach u dwóch ortopedów, diagnoza Pana Mazura okazała się trafniejsza...okazało się, że nie mam "objawu klawisza"(co stwierdzili ortopedzi), lecz nieznacznie zerwanie poszczególne więzadła/ścięgna w stawie obojczykowo-mostkowym i barkowym. Pan Mazur dał mi namiary na fizjoterapeutę do kolegi po fachu bliżej mnie zamieszkałego(bym nie dojeżdżał tak daleko), po 2 wizytach i wskazówkach do tej pory wiem jak sobie radzić z ręką, którą się wyleczy w 100% jedynie po zabiegu chirurgicznym(i to by powstały przykurcze...). oczywiście rzecz jasna samymi masażami(które sam sobie wykonuje, tylko gdy ręka boli) reki nie wyleczę, ale ręka jest sprawna w 95%(tylko w tylu % bo przy niektórych położeniach ręki, obojczyk doskwiera, ale Pan Mazur mnie przed tym ostrzegł).
  pyzatym duży plus dla Pana, ze nie zżera kasy dla siebie, tylko myśli o pacjencie i stara się mu pomóc w najmniejszym stopniu(kierując pacjenta do kolegi po fachu ZAMIESZKAŁEGO bliżej).
  pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykładowca w Flanders International College of Osteopathy (Belgia, Polska), były wykładowca Akademicki na wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.
  - Właściciel gabinetu "MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia". Pierwszy Dyplomowany Osteopata w woj. podkarpackim, uznany autorytet w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce, który wyszkolił i wykształcił na swoich szkoleniach wiele tysięcy fizjoterapeutów.
  - Konsultuje i leczy Pacjentów z całej Polski. Specjelizuje się w przypadkach "nie do wyleczenia", które już niejednokrotnie udało się wyleczyć.
  - Instruktor i nauczyciel szkoleń z medycyny manualnej i i szkoleń podyplomowych z osteopatii,
  - Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu medycyny manualnej, osteopatii i chiropraktyki, m.in. Flanders International College of Osteopathy.
  - Fizjoterapeuta wielu sekcji i klubów sportowych z Podkarpacia.
  W trakcie pisania pracy doktorskiej.

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa