Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowowiejska 1E, Szczecin
Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja ortopedyczna • od 200 zł

Chirurgia jednego dnia • od 3 000 zł

Skleroterapia • od 400 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Przez 3 kadencje brałem udział w pracach Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, w Komisji Etyki oraz w Komisji d/s Prywatnych Praktyk Lekarskich. W k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Deformacje kończyn
 • Paluch koślawy
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Nowowiejska 1E, Szczecin

od 200 zł

Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)

Pozostałe usługi

Chirurgia jednego dnia


Nowowiejska 1E, Szczecin

od 3 000 zł

Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)


Skleroterapia


Nowowiejska 1E, Szczecin

od 400 zł

Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL) Inny

Pan Doktor, ma wszystkie cechy lekarza, kochającego swój zawód i co za tym idzie otacza empatią, swoich pacjentów.
Uzdrawia umiejętnościami chirurgicznymi, trafną diagnozą,
mądrą, ukierunkowaną na określony problem medyczny merytoryczną rozmową ,opieką przed i po zabiegu i zaufaniem, które wzbudza swoją Osobą, jak również całą kliniką.
Po operacji (w ostatnim momencie) wyeliminował moje wieloletnie cierpienie fizyczne ;bolesne haluksy w obu stopach
i psychiczne ; niemożność chodzenia w butach na obcasie.
Zabieg został, przeprowadzony w marcu 2005 roku i do dzisiejszego dnia moje stopy wyglądają pięknie, nawet szrama jest prawie niewidoczna, tańczą całą noc w szpilkach. Po zabiegu usunięcia i ustawienia prawidłowego kosteczek, bez gipsu, tylko specjalistyczne opatrunki, ręce Pana Doktora umożliwiły już w lipcu (po 4 miesiącach) moje tańce na rodzinnym weselu.
Podsumowując Cudowny Lekarz i Człowiek Wielkiego Serca.
Z podziękowaniem i życzeniami zdrowia w czasach zarazy
Anna G.

dr n. med. Bogusław Kompf

Pani Anno, ależ Pani "pamiętliwa"... Tak, w 2005 roku udało się nam, ponieważ "do tańca trzeba dwojga". Dziękuję za pamięć i przemiłe słowa. Bogusław Kompf


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL) konsultacja ortopedyczna

Osiem lat temu dr Kompf przeprowadził u mnie operacje uszkodzonego stawu dużego palca prawej stopy po urazie na treningu karate. Wskutek tego urazu nastąpiło ograniczenie zakresu ruchu stawu o połowę. Po 3 latach od urazu staw zaczął boleć podczas chodzenia. Rozpocząłem poszukiwanie specjalisty. Kilka znanych szczecińskich nazwisk z dziedziny ortopedii wykluczyło skuteczność jakiejkolwiek operacji proponując w zamian endoprotezę. Na szczęście trafiłem na dr Kompfa. To najwyższej klasy ekspert od takich problemów. Dr Kompf przeprowadził udaną operację 8 lat temu i staw do dnia dzisiejszego ma się znakomicie biorąc pod uwagę to co stwierdzali inni ortopedzi z wysokimi stopniami naukowymi. Obecnie dla większej pewności o kolejne lata, zrobiłem zdjęcie rentgenowskie stawu aby zapytać doktora czy na tym stawie w tak dobrym stanie przetrwam kolejne lata. Okazało się że staw przez te 8 lat nie uległ najmniejszemu pogorszeniu w zakresie stanu i szerokości szczeliny stawowej co dowodzi że to co miało być nie możliwe, dla dr Kompfa okazało się możliwe.

dr n. med. Bogusław Kompf

Panie Jacku, jest Pan szczęściarzem. Pana przypadek potwierdza słuszność stwierdzenia - "salus aegroti suprema lex".
Właściwie niczego Pan nie ryzykował.
Serdecznie pozdrawiam, Bogusław Kompf


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)

Pan doktor to wspaniały człowiek. Czas poświęcony pacjentowi nie jest liczony tykaniem zegara,a jego potrzebami. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed zabiegiem,operacja obu stóp przebiegła w miłej atmosferze,a rekonwalescencja nie jest uciążliwa. Bardzo się cieszę,że mam przyjemność być Pańską pacjentką.
Ania

dr n. med. Bogusław Kompf

Pani Anno, mimo długiego stażu pracy wdzięczność pacjenta stale mnie porusza. Dziękuję Pani z całego serca. Pozdrawiam, Bogusław Kompf


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL)

Wiem, że wiele osób szuka rzetelnej informacji na temat lekarza, w którego ręce oddaje swoje zdrowie.
Dlatego też chciałabym się podzielić swoją opinią na temat dr Kompfa.
W lutym 2018 poddałam się zabiegowi korekcji paluchów koślawych obu stóp. Dziś, gdy patrzę na stare zdjęcia swoich stóp to nie mogę uwierzyć jaki dokonał się cud. A właściwie, jakiego cudu dokonał dr Kompf.
Z całego serca polecam dr Kompfa. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i człowiekiem.
Doskonale zna swój fach, zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. Pacjent czuje się bezpieczny, a co najważniejsze - po prostu mu ufa.
Dziękuję Panu za to ogromne serce, które wkłada Pan w swoją pracę.
Maria K.

dr n. med. Bogusław Kompf

Pani Mario, jestem Pani wdzięczny i doprawdy zażenowany tak świetną, publiczną opinią. Cieszę się ogromnie, że mogłem Pani pomóc. Serdecznie pozdrawiam, Bogusław Kompf


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowych Nóg ( wejście od Koralowej - gabinet chirurgii i medycyny estetycznej MEDIMEL) deformacje stopy

W maju br. doktor Bogusław Kompf dokonał korekty palców mojej lewej stopy. Od pierwszego spotkania w Klinice Zdrowych Nóg wiedziałam dokładnie - jak zabieg będzie wyglądał, jakiego efektu mogę się spodziewać i jak przebiegnie moja rekonwalescencja.
Pan doktor cierpliwie wysłuchał moich oczekiwań i można powiedzieć, że razem podjęliśmy decyzję o sposobie usunięcia „mojego defektu”. Po prostu - ja opowiadałam czego chcę, a pan doktor wykorzystując swoją wiedzę, wyjaśniał mi co w tym przypadku można zrobić i jaki będzie tego końcowy efekt.
Obecnie wracam do pełnej sprawności i przez ten cały czas nic mnie nie zaskoczyło. Chociaż może jednak – efekt przeszedł moje oczekiwania i jest naprawdę wspaniały.
Pan Bogusław Kompf jest nie tylko lekarzem, który przyniesie ulgę problemom. Moim zdaniem jest człowiekiem, który przejmuje się swoimi pacjentami i w pełni wykazuje zainteresowanie ich samopoczuciem, zarówno przed, jak i po zabiegu. Pełen profesjonalizm.
A co najważniejsze – w całym tym procesie leczenia nie było żadnych ukrytych kosztów. Ani tych finansowych, ani tych zdrowotnych.
Mówiąc najprościej – usługa wykonana zgodnie z umową i to na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

Beata Ł.

dr n. med. Bogusław Kompf

Pani Beato,
A ja Pani bardzo dziękuję za słowa wspierające...
Doprawdy, ciepło mi się na sercu zrobiło.
Serdecznie pozdrawiam, Bogusław Kompf


B
Użytkownik zweryfikowany

Niedawną pacjentką doktora Bogusława Kompf była moja żona, Ewelina, doktor operował jedną z jej stóp. Zabieg wykonano w pełni profesjonalnie, żona otoczona była doskonałą opieką nie tylko w czasie przygotowań do zabiegu, ale przede wszystkim w trakcie jego trwania a także w okresie rekonwalescencji. Szczerze polecamy usługi doktora Kompf, to bardzo miły, empatyczny a przede wszystkim kompetentny i rzetelny świetny lekarz.

dr n. med. Bogusław Kompf

Dziękuję za ten nowoczesny bukiet kwiatów !
Pozdrawiam serdecznie, Bogusław Kompf


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Doskonały kontakt z pacjentem, bardzo dobrze wyjaśniona choroba, a lekarz nie stara się naciągnąć pacjęta. Polecam.

dr n. med. Bogusław Kompf

Droga Pani,
W miłej opinii na temat mojej działalności, za którą pięknie dziękuję, poruszyła Pani zapewne przyziemny, ale bardzo istotny finansowy aspekt naszej działalności. Otóż, koszty działalności medycznej rosną w nieprawdopodobnym tempie. Równocześnie ogół społeczeństwa ubożeje. Jak pogodzić ogień z wodą i jeszcze być na plusie, bo przecież prywaciarzowi nikt niczego nie umorzy, a Unia Europejska mnie nie dotuje ? Ludzie chorzy słusznie oburzają się "że przecież całe życie opłacali ZUS...". Ja to widzę, ubolewam nad zjawiskiem podwójnych opłat i kolejek wymuszających wręcz różne naganne działania, ale nie mam na to żadnego wpływu. Wołanie o powszechny, dobrowolny system ubezpieczeń, istniejący i działający lepiej, czy gorzej w każdym cywilizowanym państwie uczciwie i mądrze rządzonym, odbija się jak groch o ścianę od lat, wielu bezpowrotnie straconych lat... To nie miejsce na esej. Powiem krótko, za śp. W.Bartoszewskim "nie opłaca się być uczciwym, ale warto". Pewne zasady wynosi się z domu rodzinnego i ja będę się ich trzymał do końca, nie zważając na okoliczności.
Życzę zdrowia, B. Kompf


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz.Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o jego przebiegu i późniejszej rehabilitacji.Pan Doktor osobiście dzwonił i dowiadywał się o moje samopoczucie,co było bardzo miłe.Na każdej wizycie kontrolnej dostawałam dokładne wytyczne,jak dalej postępować,aby jak najdłużej cieszyć się z wyniku zabiegu.Z czystym sumieniem mogę polecić dr Kompfa jako wybitnego specjalistę w swojej dziedzinie.
Marta W.

dr n. med. Bogusław Kompf

Pani Marto,
Cieszę się, że mogłem spełnić Pani oczekiwania i kuracja się powiodła.
Serdecznie pozdrawiam życząc długich i bezawaryjnych przebiegów. B.Kompf


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Nie wystawiam oceny lekarzowi. Przedstawiam stan przed zabiegiem oraz jego efekt. Zabiegowi korekty lewego halluxa u dr Kompfa poddałam się ponad rok temu. Głównym powodem było jego powiększenie i konieczność rezygnacji z węższego obuwia. Bóle pojawiały się okresowo, po długim chodzeniu, szczególnie przy większym rozgrzaniu stóp. Chciałabym zaznaczyć, iż mimo prawie 68 lat, jestem osobą sprawną , lubię ruch, cale życie uczęszczam na gimnastykę. Nie chciałam odwlekać zabiegu, aby nie dopuścić do dużej deformacji. Pan Doktor Kompf stwierdził, iż zgłosiłam się „za pięć dwunasta”. Cieszyłam się zawczasu, iż będę mogła wrócić do butów na obcasach i tańca. Obecnie mój lewy hallux jest prawie sztywny. Przy chodzeniu, nawet na 3-cm obcasie, boli non stop. Kiedy noga lewa jest w pozycji zakrocznej, powstaje efekt zarzucania stopy, właśnie z powodu niemożności zgięcia się palucha pod odpowiednim kątem . Im bardziej „ normalnie” usiłuję chodzić, tym silniejszy ból , przenoszący się na dalsze rejony nogi. W międzyczasie dwukrotnie byłam na wizytach kontrolnych po zabiegu. Podczas pierwszej (5 tygodni po operacji) pan doktor stwierdził: Jest bardzo dobrze, tak jak myślałem. Otrzymałam zalecenia, które skrupulatnie wypełniałam (zabiegi + gimnastyka). Niestety stopa nie wracała do formy sprzed zabiegu, nie mówiąc już o polepszeniu jej funkcjonowania i ustaniu bólu. Podczas drugiej wizyty (pół roku po operacji) i zgłoszeniu obaw odnośnie braku pozytywnych efektów , otrzymałam kolejne zalecenia i propozycje. Wśród nich – w razie dalszego braku poprawy – wstawienie sztucznego halluksa.
Regina Rekowska

dr n. med. Bogusław Kompf

Przykro mi, że nie mogłem wyleczyć zniszczonej, zużytej chrząstki stawowej Pani palucha. Do dzisiaj medycy borykają się z tym problemem. Jeśli uzyskane 30 stopni ruchomości w operowanym stawie to zbyt mało i życzy Pani sobie chodzić w butach na obcasie, to rzeczywiście pozostaje tylko podjąć ryzyko wszczepienia endoprotezy (sztucznego stawu, a nie halluksa). Z poważaniem, Bogusław Kompf


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Przez 3 kadencje brałem udział w pracach Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, w Komisji Etyki oraz w Komisji d/s Prywatnych Praktyk Lekarskich. W k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Deformacje kończyn
 • Paluch koślawy
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania