Bogumiła Rak

Okulista

4 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor wszystko wyjaśni i uspokoi. Podejmuje się leczenia od najmniej inwazyjnego. Widać, że pracuje z powołania. Jest zawsze kochana, uśmiechnięta i ciepła. Pacjent czuje się w gabinecie doskonale.

 • Okuliści w pobliżu miejscowości Strzelin

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor wszystko wyjaśni i uspokoi. Podejmuje się leczenia od najmniej inwazyjnego. Widać, że pracuje z powołania. Jest zawsze kochana, uśmiechnięta i ciepła. Pacjent czuje się w gabinecie doskonale.

  • Witam!!cała moja rodzina leczy się u dr.Rak już pokoleniowo i jesteśmy bardzo zadowoleni.POLECAMY.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • Ja też chodziłam bardzo długo do tej pani... bo lekarzem jej nie nazwę. Miałam trzy lata kiedy do niej trafiłam. rodzice przyprowadzili mnie do niej, bo zauważyli lekkiego zeza. Ona uspokajała, że wszystko będzie dobrze, ze sam mi się zredukuje w wieku dorastania (!!!) i... faszerowała mnóstwem tabletek, przez co miałam kłopoty z wątrobą. Mogła wysłać mnie na zabieg, co w moim przypadku byłoby dobrym wyjsciem, ponieważ wtedy uzyskalibyśmy znakomity rezultat estetyczny i redukcje wady wzroku. Ale nie... teraz mam wadę głębszą o 2 dioptrie, na zabieg trafiłam w wieku 16 lat za radą innnej lekarki. Operowanie zeza w późnym wieku (jakim był mój) nie daje fajnych rezultatów. Coprawda z 45 stopni zredukowany został do 18 i zwykły człowiek nie zauważy, mojej przypadłości, lecz teraz jest znów większy. Agrumenty pani Rak na nieoperowanie mnie: \\\"W okresie dojrzewania z ładnej dziewczyny robi się brzydka i odwrotnie wiec to zniknie samo\\\". no cholera jasna! Nie pozbede sie okularów juz do konca zycia, ale nawet je lubie- chodzi o zwracanie uwagi innych ludzi, o moje kompleksy, wstyd. Bardzo ładnie \\\"pani doktor\\\"

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • lecze sie u niej od kilkunastu lat i bardzo miła oraz kompetentna okulistka

  Jesteś tym lekarzem?

  1

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.