Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

GABINET PRYWATNY: 43-374 Buczkowice u.Sasanek 1313.
Wizyty w gabinecie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym


Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z przyjemnością podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami oraz dołączamy do grona bardzo zadowolonych pacjentów. Pan Doktor Ząbek bardzo dokładnie i z należytą uwagą przebadał naszego syna, poświęcił na badanie sporo czasu, tyle ile było potrzebne, aby udzielić odpowiedzi na każde nasze pytanie, oraz zrobić szczegółowy wywiad na temat zdrowia dziecka. Bardzo dobre podejście do dziecka, w gabinecie panuje pozytywna atmosfera. Najlepszy lekarz jakiego dotychczas udało się nam spotkać.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Choroba

Profesjonalizm i wspaniałe podejście.Prawdziwy lekarz z powołania. Od lat jeździmy do niego z dziećmi. Zawsze trafia w punkt. Najlepszy lekarz jakiego poznałem w swoim życiu! Bardzo polecam!
⭐⭐⭐⭐⭐♥️♥️♥️♥️♥️


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja

Lekarz bardzo dobry , świetne podejście do dzieci, bada bardzo dokładnie, przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny by lepiej ocenic sytuacje pacjenta. Posiada bardzo dużą wiedzę. Natomiast ogromnym minusem jest utrudniony kontakt telefoniczny - bardzo ciężko dodzwonić sie do Pana Doktora , nie oddzwania tez mimo kilku nieodebranych połączeń .... to spowodowalo że ostatecznie zdecydowałam sie na innego pediatre.


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy, najbardziej doświadczony, z największą wiedzą i podejściem do dziecka i jego rodziców lekarz jakiego znam! Nie ma lepszego specjalisty pediatrii w całym naszym województwie. Oczywiście, fakt że Pan dr jest tak trudno dostępny czasem smuci, natomiast to mówi samo za siebie jak wspaniałym i pomocnym jest lekarzem. Zawsze stawia dobrą diagnozę, zawsze wszystko mądrze wytłumaczy, dokładnie bada dziecko i rozważnie przepisuje leki czy antybiotyki. Polecam z calego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor zawsze jest w przychodni i zawsze można liczyć na jego pomoc. Często nie ma lekarza rodzinnego to receptę wypisze mimo, że jest pediatrą.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra, ale bardzo zajęty. Nie dziwię się, że nie odbiera wszystkich telefonów ponieważ jego telefon w czasie jednej wizyty potrafi dzwonić kilkakrotnie. My często z musu idziemy do innego mimo, że chcielibyśmy do Ząbka. No cóż dostępność rządzi, gdy dziecko ma wysoką gorączkę, a rodzice nie ustawili się w kolejce do rejestracji przed 6 rano. Podobno ostatnio, pierwsza osoba w kolejce była do Ząbka o 4 w nocy. To pokazuje, że ma swoich wiernych fanów i jest doceniany.


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Ząbek to dobry kumpel mojej mamy z lat szczenięcych :D Mój ulubiony lekarz zarówno pediatra jak i teraz lekarz rodzinny. Jako dziecko strasznie bałam się ludzi w białych kitlach, a pan Ząbek to był jedyny doktor, do którego nigdy się nie bałam iśc. Zawsze uśmiechnięty, miły, sympatyczny a do tego świetny fachowiec. Dalej do niego chodzę, chociaż czasem problem się do niego dostać, bo pacjentów, zwłaszcza małych ma naprawdę sporo. Niedługo będę mamą i z moim maluchem napewno będę chodzić do pana Ząbka :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, nie tylko dla dzieci, ale równiez dla dorosłych. Moje dzieciaki po prostu go uwielbiają. Poza tym stawia trafne diagnozy, bada długo i dokładnie, za wizyty prywatne bierze naprawdę niewielkie pieniądze. Jeśli ktoś narzeka, że nie odbiera telefonów w godzinach wieczornych - Pan doktor ma prawo do życia prywatnego, tym bardziej, ze również ma dzieci. Poza tym nie ma tylko 10 pacjentów, ale o wiele, wiele więcej, więc odbieranie telefonu w każdym przypadku NIE JEST MOŻLIWE. Jeśli dzieje się coś poważnego, jak niektórzy komentowali - jest Izba Przyjęć w Szpitalu Pediatrycznym na Sobieskiego. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz z doskonałym wyczuciem podchodzi do dzieci ,jego profesjonalizm samo świadczy to że ciężko się do niego dostać na wizyty. można by wiele napisać doskonałych przykładów jego profesjonalizmu i odejścia do maluchów. Nic więcej dodać tylko w 100% polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Zawsze bardzo miły, ma świetne podejście do małego pacjenta, bada dokładnie, daje skierowania na potrzebne badania, przepisuje nowoczesne leki, zazwyczaj trafione, świetnie diagnozuje, zawsze ma czas dla pacjenta - profesjonalista i "ludzki" człowiek. Nie znam lepszego!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

GABINET PRYWATNY: 43-374 Buczkowice u.Sasanek 1313.
Wizyty w gabinecie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym


Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania