dr n. med.

Bogdan Wziętek

Ortopeda, Chirurg

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej. Więcej www.wzietek.pl, Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie tel oraz ope... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej.
  Więcej www.wzietek.pl,
  Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie tel oraz operuje w prywatnych klinikach w Katowicach - Tommed i w Krakowie - Ortopedicum.
  Główne pola działalności medycznej to:
  - artroskopia
  - usg narządu ruchu
  - rehabilitacja ortopedyczna
  - chirurgia ręki i stopy

  Wykształcenie:
  1992 Śląska Akademia Medyczna
  1996/2001 specjalizacja Chirurgia Ortopedyczno-Urazowa
  2006 doktorat w CM UJ w Krakowie
  staże zagraniczne AGA w Innsbucku i AO w Salzburgu
  pełna lista szkoleń http://www.dr.wzietek.pl/kwalifikacje.php

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Artykuły

 • Kwasy hyaluronowe – zastrzyki do kolana

  17 lutego 2016

  Pytania pacjentów o zastrzyki do kolana. Lekarz zalecił mi zastrzyki do kolana z kwasu hyaluronowego. Czy to może pomóc na mój ból w kolanie? Dr...
 • Jak leczyć uszkodzenie łękotki?

  13 listopada 2015

  Rekonstrukcja, szycie uszkodzenia łękotki jest teraz podstawowym sposobem leczenia uszkodzenia łękotki. Ważne, żeby naprawy łękotki dokonać jak najszybciej,...
 • Uszkodzenie łękotki

  12 listopada 2015

  Uszkodzenie łękotki w kolanie może być spowodowane urazem lub zwyrodnieniem.Łękotki są to chrząstki o kształcie półksiężyca wyrastające z torebki stawowej...

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Artroskop Centrum Medyczne Bogdan WziętekUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, wszystko rzeczowo i na temat. Wszelkie diagnozy oparte na wnikliwych badaniach. Doktor zdiagnozował u mnie pilną operacje kręgosłupa na odcinku szyjnym, przygotował odpowiednią dokumentacje potrzebną do szpitala. Pomógł skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym operacje. Bardzo Dziękuje za pomoc i oczywiście zgłoszę się na rehabilitację po operacyjną ;)

 • Bardzo pozytywnie oceniam wizyte. Dobry i cierpliwy lekarz.
  Narazie mam czas do namysłu co dalej z leczeniem.
  Polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pozytywna opinia. Dobry specjalista i życzliwy lekarz. Słucha pacjenta i bada. Po badaniu trafna diagnoza. Polecam Pana doktora innym pacjentom.

 • M

  Po wizycie bardzo dobre wrażenia. Szczegółowa informacja. Dodatkowe badanie USG kolana. Czas pozostawiony na decyzję dalszego leczenia. Zobaczymy jak będzie dalej... Widać zaangażowanie.. Wie o czym mówi... Ocena bardzo pozytywna!

 • Jestem po pierwszej wizycie u dr Wziętka.Mam problemy ze stawem barkowym.Bardzo pozytywnie oceniam wizytę,dr po wysłuchaniu mnie od razu bardzo dokładnie wykonał USG barku,dokładnie wytłumaczył gdzie jest przyczyna bólu i zaproponował odpowiednie leczenie.Dr poświęcił mi dużo czasu i b.dokładnie wszystko objaśnił.Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo dobry Fachowiec trafnie stawiający diagnozy. Cierpliwy i spokojny dokładnie sprawdzający wszystkie przesłanki za i przeciw. Każde zdanie diagnozy i leczenia jest wypowiedziane po głębokim przemyśleniu_ jest pewien tego co mówi. Niesamowita intuicja Ortopedy. Wizyta u tego Lekarza trwa tak długo aż wszystko zostaje wyjaśnione. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy co jest przyczyną schorzenia. Polecam gorąco każdemu, kto szuka dobrego Ortopedy. Kontakt do Doktora Bogdana Wziętka otrzymałam z polecenia osób, które postawił na nogi :) Bardzo dziękuję i do zobaczenia na kontroli :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, bardzo dobre zaplecze techniczne ,dobry kontakt i opis tego co dzieje się w gabinecie i z pacjentem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wrażenia po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Pan Doktor poświęca pacjentom odpowiednią ilość czasu. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy co jest przyczyną schorzenia. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  fachowiec w swojej dziedzinie, była to dopiero moja pierwsza wizyta u pana doktora ale myślę że kolejne będą przebiegały równie rzetelnie i fachowo.

 • A

  Podczas gry w siatkówkę nadwyrężyłem staw barkowy i odczuwałem ból przy podnoszeniu ręki. Bolesny stan utrzymywał się kilka tygodni i postanowiłem udać się do ortopedy. Dr Wziętek zbadał bark, zrobił usg i rozpoznał stan zapalny oraz częściowe uszkodzenie ścięgna. Wykonał zabieg podania płytowych czynników wzrostu do barku. Po kilku tygodniach oszczędzania barku i wykonywania odpowiednich ćwiczeń dolegliwości ustąpiły. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i mogę go polecić