dr n. med.

Bogdan Wziętek

Ortopeda, Chirurg

24 opinie +dodaj

Umów wizytę 633 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej. Więcej www.wzietek.pl, Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie tel oraz ope... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej.
  Więcej www.wzietek.pl,
  Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie tel oraz operuje w prywatnych klinikach w Katowicach - Tommed i w Krakowie - Ortopedicum.
  Główne pola działalności medycznej to:
  - artroskopia
  - usg narządu ruchu
  - rehabilitacja ortopedyczna
  - chirurgia ręki i stopy

  Wykształcenie:
  1992 Śląska Akademia Medyczna
  1996/2001 specjalizacja Chirurgia Ortopedyczno-Urazowa
  2006 doktorat w CM UJ w Krakowie
  staże zagraniczne AGA w Innsbucku i AO w Salzburgu
  pełna lista szkoleń http://www.dr.wzietek.pl/kwalifikacje.php

Artykuły

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie u dr Wziętka.Mam problemy ze stawem barkowym.Bardzo pozytywnie oceniam wizytę,dr po wysłuchaniu mnie od razu bardzo dokładnie wykonał USG barku,dokładnie wytłumaczył gdzie jest przyczyna bólu i zaproponował odpowiednie leczenie.Dr poświęcił mi dużo czasu i b.dokładnie wszystko objaśnił.Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • bardzo dobry

  Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo dobry Fachowiec trafnie stawiający diagnozy. Cierpliwy i spokojny dokładnie sprawdzający wszystkie przesłanki za i przeciw. Każde zdanie diagnozy i leczenia jest wypowiedziane po głębokim przemyśleniu_ jest pewien tego co mówi. Niesamowita intuicja Ortopedy. Wizyta u tego Lekarza trwa tak długo aż wszystko zostaje wyjaśnione. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy co jest przyczyną schorzenia. Polecam gorąco każdemu, kto szuka dobrego Ortopedy. Kontakt do Doktora Bogdana Wziętka otrzymałam z polecenia osób, które postawił na nogi :) Bardzo dziękuję i do zobaczenia na kontroli :)

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, bardzo dobre zaplecze techniczne ,dobry kontakt i opis tego co dzieje się w gabinecie i z pacjentem.

 • bardzo dobry

  Wrażenia po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Pan Doktor poświęca pacjentom odpowiednią ilość czasu. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta i tłumaczy co jest przyczyną schorzenia. Polecam.

 • dobry

  fachowiec w swojej dziedzinie, była to dopiero moja pierwsza wizyta u pana doktora ale myślę że kolejne będą przebiegały równie rzetelnie i fachowo.

 • bardzo dobry

  Podczas gry w siatkówkę nadwyrężyłem staw barkowy i odczuwałem ból przy podnoszeniu ręki. Bolesny stan utrzymywał się kilka tygodni i postanowiłem udać się do ortopedy. Dr Wziętek zbadał bark, zrobił usg i rozpoznał stan zapalny oraz częściowe uszkodzenie ścięgna. Wykonał zabieg podania płytowych czynników wzrostu do barku. Po kilku tygodniach oszczędzania barku i wykonywania odpowiednich ćwiczeń dolegliwości ustąpiły. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i mogę go polecić

 • bardzo dobry

  Dr Wziętek operował mi palec u nogi i dosłownie dzięki tej operacji stanęłam na nogi po kilkuletnim borykaniu się z problemem. Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta i uważam ,że jest wysokiej klasy specjalistą.Trudno wyrazić radość,że znowu można chodzić spokojnie , bez bólu. Jestem pewna,że jeśli wystąpią u mnie jakiekolwiek problemy ortopedyczne choćby z racji wieku - na pewno będę się leczyć wyłącznie u Dr Wziętka. Oby pracował jak najdłużej. Serdecznie i gorąco wszystkim polecam!!!!! Doktor na 6-tkę.

 • neutralny

  Byłem na wizycie przy okazji niewielkiej dolegliwości w przychodni Ortopedica w Krakowie. Pierwsze wrażenie- mieszane. Doktor nie umył rąk po wejściu do gabinetu a rozpoczynał dyżur. Rozmowa, badanie- tu pozytywne wrażenie. Po szybkiej diagnozie zarządził badanie USG, później ściągnął płyn spod skóry w okolicach stawu łokciowego. Wszystko trwało 20 minut a kosztowało ponad 400zł (okazało się, że usg kosztowało 100zł, użycie strzykawki to kolejne 110zł, a sama wizyta 150zł i jeszcze zlecenie badania ściągnietego płynu- 55zł). Problem w tym, że mając świadomość kosztu wizyty, nie byłem informowany o kolejnych kosztach za poszczególne działania. Ocena neutralna bo nie wiem czy to zapobiegliwość lekarza czy też może takie plany "sprzedaży" zakłada i presję wywiera pracodawca. Na kontrolę wybiorę się gdzie indziej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Bogdan Wziętek ( 27 stycznia 2016)

  Wyjaśniam: Koszty poniesione przez pacjenta są zgodne z cennikiem Ortopedicum i są zgodne ze standardami. Po wizycie pacjent nie zgłaszał mi, że przeliczył się z kosztami. Wszelkie podjęte przeze mnie czynności były niezbędne i zostały ustalone z pacjentem: USG łokcia, punkcja chirurgiczna kaletki łokciowej, posiew płynu w celu wykluczenia zapalenia ropnego. Nie założyłem szyny gipsowej, ponieważ byłby to dodatkowy koszt i ustaliłem z pacjentem, że będzie nosił kończynę na temblaku. Pacjent został przyjęty o czasie i poświęciłem mu niezbędną ilość czasu tj. około 30 minut. Mam nadzieję, że dzięki zastosowanemu leczeniu pacjent wyzdrowiał.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! U Pana Doktora wykonywaliśmy badania USG bioderek naszej córeczki. Współpraca z niemowlakiem nie zawsze bywa łatwa, jednak Pan Doktor za każdym razem był w stanie wykonać badanie bardzo dokładnie. Sympatyczny, rzeczowy w rozmowie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista , w odróżnieniu do 5 innych specjalistów trafnie postawił diagnozę. Konkretny, rzeczowy. Bardzo dokładnie przeprowadzone USG. Jestem po dwóch operacjach plastyki troczków rzepki na oba kolana, dzięki dr.Wziętkowi jestem sprawna i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Polecam !!

Najbliższe terminy:

kolejne dni