lek.

Błażej Przybysławski

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

13 opinii +dodaj

Studia medyczne ukończyłem na Akademii Medycznej w Gdańsku w roku 2006. Tajniki medycyny zgłębiałem też podczas 8-miesięczengo pobytu na stypendium na Uniwersytecie w Turku w Finlandii. Od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta kontrolna z aparatem CPAP (firm: ResMed, Respironics, DeVillbiss)

  tego lekarza polecam pełen profesjonalizm kultura podejście do pacjenta znajomość zawodu wspaniały--pozdrawiam doktorze !!!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mlody ale z duza wiedza lekarz specjalista.Bede pacjetka tego lekarza.Oceniam wizyte bardzo pozytywnie.Polecam ludziom, ktorzy maja alergie i astme.

 • Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Pierwszy kontakt z lek. Błażejem Przybysławskim miałem we wrześniu 2015 roku na SOR 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy. Już wtedy swoim podejściem do pacjenta, a szczególnie trafnością diagnozy przekonał mnie, że jest fachowcem najwyższej klasy, prawdziwym lekarzem. Podczas pobytu w szpitalu oprócz tego, że przeprowadził mi kompleksowe badania całego organizmu, doprowadził mój organizm do należytej kondycji przygotował do niezbędnej operacji opłucnej to pomógł mi zrozumieć mój organizm i pokierował dalszym leczeniem. Ponieważ choroba główna, której się nabawiłem, rak płaskonabłonkowy płuca prawego, a także wiele chorób współistniejących są poważne i przewlekłe to mój kontakt z lek. Błażejem Przybysławskim trwa do dzisiaj. Nie szukam lepszego specjalisty bo mam, w mojej opinii, najlepszego z możliwych. Lek. Błażej Przybysławski oprócz tego, że jest doskonałym diagnostą jest wybitnie cierpliwy, a zaręczam, że okresowo byłem trudnym pacjentem. Podczas leczenia zajmuje się człowiekiem w całości, a nie przypadkiem, czyli chorobą płuc. Jest w swej pracy bardzo dokładny, pracowity, zawsze gotów do pomocy.Pacjent z leczenia prowadzonego przez lek. Błażeja Przybysławskiego wychodzi po prostu zdrowy. Polecam z pełną odpowiedzialnością każdemu potencjalnemu pacjentowi kontakt właśnie z lek. Błażejem Przybysławskim bowiem ja osobiście zawdzięczam mu życie. Doktorze Błażeju dziękuję za każdy oddech, dziękuję za serca bicie, dziękuję za życie.

Pytania pacjentów (32)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem na Akademii Medycznej w Gdańsku w roku 2006. Tajniki medycyny zgłębiałem też podczas 8-miesięczengo pobytu na stypendium na Uniwersytecie w Turku w Finlandii.
  Od początku mojej pracy zawodowej jestem związany z 10. Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Bydgoszczy. Zaczynałem w Klinice Chorób Wewnętrznych, gdzie w roku 2013 uzyskałem tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, zdając egzamin specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w Polsce.
  Moje zainteresowania chorobami płuc mogę pogłębiać pracując od 2013 r. w Oddziale Klinicznym Pulmonologii i Alergologii 10 WSK. Po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumologii i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, ponownie najlepiej w Polsce zdałem egzamin specjalizacyjny i uzyskałem tytuł specjalisty chorób płuc.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc (PTChP) i Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (ERS) oraz regularnie uczestniczę w kursach, zjazdach i konferencjach.
  Przez kilka lat pracowałem także w hospicjum domowym Domu Sue Ryder w Bydgoszczy, niosąc pomoc pacjentom podczas ich ostatnich chwil.
  Ważna jest dla mnie dobra komunikacja z pacjentami dlatego staram się rozwijać tzw. kompetencje miękkie poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w tym zakresie.
  W chwilach wolnych lubię podróże – zarówno te bliskie rowerem na spływ kajakowy w Bory Tucholskie czy w Tatry, jak i te dalekie do innych krajów.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku (2006)

Znajomość języków

 • angielski