Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (3)


Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Przykładowa, pełna treść zasad odwołania i zwrotów zgodna z Regulaminem:

Skopiuj cały tekst poniżej i wklej na swoim profilu w polu "Szczegóły płatności i zwrotów": 


1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez PacjentaPacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.
2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez ProfesjonalistęW przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem.
3. Zasady dodatkoweW przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

 

W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Copyright © ****-**** www.docplanner.com.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Chartowo 27/u11, Poznań Przyjmuje na NFZ
"Medicor" Poradnie Specjalistyczne Maria Jamrozek - Jedlińska


Przyjmuję: dorosłych
61 639.....

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
61 639.....

Konsultacja neurologiczna (opis) • od 120 zł

Konsultacja neurologiczna z badaniem USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych • od 180 zł


Moje doświadczenie

O mnie

- Od roku 2008 praca w Oddziale Neurologii i Oddziale Leczenia Udarów Mózgu Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Poznaniu - diagnostyka i lecz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby neurologiczne
 • udar mózgu
 • choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

Konsultacja online


Konsultacja neurologiczna


Chartowo 27/u11, Poznań

Darmowa usługa

"Medicor" Poradnie Specjalistyczne Maria Jamrozek - Jedlińska

Poradnia na NFZHerbowa 2, Dąbrówka

od 120 zł

Centrum Medyczne Dąbrówka

Specjalistyczna porada lekarska z badaniem neurologicznym

Pozostałe usługi

Konsultacja neurologiczna z badaniem USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych


Herbowa 2, Dąbrówka

od 180 zł

Centrum Medyczne Dąbrówka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo miły i sympatyczny Lekarz. Dokładnie wyjaśnił wszystkie zagadnienia i odpowiedzial na pytania. Polecam serdecznie.
Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

36 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące kamica nerkowa

  Mam nowotwór jestem po chemii i operacji niedawno miałam usg w prawej nerce wykryto złogi w górnym kielichu ok3mm co to oznacza?

  Dzień dobry,
  Oznacza to najpewniej kamicę nerkową, jednak swoje pytanie zadała Pani na forum Neurologicznym, a problem jest typowo Urologiczny. Proszę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do urologa, który zadecyduje o formie ew. leczenia (obecnie istnieją metody nieoperacyjnego rozbijania kamieni - tzw. litotrypsja).
  Pozdrawiam,
  Błażej Początek

  lek. Błażej Początek

 • Czy jest możliwe, że dodatni wynik odruchu babińskiego (tylko prawa stopa) wiąże się z uszkodzeniem części lędźwiowej kręgosłupa?
  Pozdrawiam.

  Dzień dobry,
  Jest to możliwe tylko w przypadku, kiedy uszkodzenie dotyczyłoby górnych kręgów lędźwiowych (lub powyżej) - do okolicy poziomu L1/L2 - gdzie lokalizuje się stożek rdzeniowy, a więc końcowy odcinek rdzenia kręgowego. Wszelkie uszkodzenia struktur układu nerwowego poniżej tego poziomu, dotyczą już korzeni nerwowych, a więc nie powodują występowania objawów patologicznych (w tym obj. Babińskiego), a jedynie osłabienie / zanik odruchów występujących fizjologicznie (np. odruchy ścięgniste).
  Pozdrawiam,
  Błażej Początek

  lek. Błażej Początek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

- Od roku 2008 praca w Oddziale Neurologii i Oddziale Leczenia Udarów Mózgu Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Poznaniu - diagnostyka i lecz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby neurologiczne
 • udar mózgu
 • choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Neurologia

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)